Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor własnie przekazała! Widzowie zobaczą ją w nowym show, szykuje się prawdziwy hit
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 05.12.2023 15:44

Katarzyna Dowbor własnie przekazała! Widzowie zobaczą ją w nowym show, szykuje się prawdziwy hit

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor poprowadzi nowy program, fot. KAPiF

Fani Katarzyny Dowbor mogą podskakiwać z radości. Gwiazda właśnie przekazała radosne wieści, na które widzowie czekali już od dawna. Po odejściu Kasi z “Nasz nowy dom” przyszedł czas na nowy format. Już na dniach odbędzie się wielka premiera. Gdzie zobaczymy Kasię i na czym będzie skupiał się nowy program?

Katarzyna Dowbor zwolniona z "Nasz nowy dom"

“Nasz nowy dom” to format, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie gromko przeżywają emocje uczestników formatu, których życie zmienia się na lepsze, a wszystko dzięki ekipie remontowej. 

Bohaterowie formatu niekiedy borykają się z licznymi przeciwnościami losu, chorobami i traumami, a żeby tego było mało, nie mają odpowiednich warunków do życia. Niegdyś z pomocą przychodziła im Katarzyna Dowbor wraz z ekipą, którzy dopełniali wszelkich starań, aby zapewnić rodzinie lepszy byt. 

Jak już wiadomo, od pewnego czasu “Nasz nowy dom” nie prowadzi już Katarzyna Dowbor, a Elżbieta Romanowska. Zmiana prowadzącej odbiła się szerokim echem w mediach, a widzowie nie szczędzili krytyki, związanej z tą zmianą. 

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor poprowadzi nowy program, fot. KAPiF
To nie żart! "Nasz nowy dom" naprawdę oddał taki dom uczestnikom. Co tam się wydarzyło? Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor powraca w wielkim stylu

Katarzyna Dowbor przez lata pracy w telewizji doczekała się pokaźnego grona wiernych fanów, którzy nie mogli się doczekać nowego formatu z udziałem swojej ulubienicy. Mimo że dziś Elżbieta Romanowska cieszy się pozytywnymi opiniami dotyczącymi swojego udziału w "Nasz nowy dom", nie zawsze tak było. 

Zmiany w Polsacie wywołały w widzach ogrom emocji. Po odejściu Katarzyny z programu pojawiły się plotki o nowym formacie. Sama zainteresowana zdradzała znikome informacje, sugerujące, że pracuje nad nowym show. Po wielu tygodniach ciszy i licznych domysłach wszystko stało się jasne, a Katarzyna Dowbor szczegółowo opowiedziała o nowym programie, którego jest gospodynią.

ZOBACZ TEŻ: Tylko u Nas: Wzruszająca historia uczestnika "Nasz nowy dom". Sebastian nie krył emocji wspominając remont

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor poprowadzi nowy program, fot. KAPiF

Kiedy premiera nowego programu Katarzyny Dowbor?

Okazuje się, że Katarzyna Dowbor poprowadzi program o nazwie „Dowborowa od nowa”, w którym widzowie zobaczą przemianę domu Kasi. Wszelkie remonty i zmiany mają być wykonane niewielkimi kosztami, a celem formatu jest nie tylko ukazanie domu gwiazdy, ale przede wszystkim zainspirowanie widzów do wprowadzania zmian w swoim życiu. Premierę programu zaplanowano na 9 grudnia, o godzinie 18:30 w CANAL+ DOMO.

Kochani, mam dla Was niespodziankę. Zapraszam Was na pierwszy odcinek programu „Dowborowa od nowa”! 😃 Zobaczycie go 9 grudnia (sobota) o godz. 18:30 w CANAL+ DOMO. Bądźcie z nami! Liczę na Was! - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor. 

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik