Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Dowbor... wraca do TVP?! Właśnie się wygadała."Wszystko jest takie inne"
Michał Fitz
Michał Fitz 22.10.2023 19:18

Katarzyna Dowbor... wraca do TVP?! Właśnie się wygadała."Wszystko jest takie inne"

Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF; Katarzyna Dowbor wróci do TVP?

Politycy opozycji, którzy prawdopodobnie utworzą nowy rząd, hucznie zapowiadali wielkie zmiany personalne w TVP. Odejść ma spora część kadry, a co za tym idzie, sporo osób trzeba będzie zatrudnić. Czy jest szansa na wielkie powroty? Na ten temat wypowiedziała się Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor w nowej pracy

Przez ostatnią dekadę Katarzyna Dowbor była jedną z głównych twarzy Polsatu, dzięki roli prowadzącej w show “Nasz nowy dom”. Kilka miesięcy temu nowy dyrektor programowy stacji zrezygnował z niej jednak, co spotkało się z ogromnym oburzeniem widzów.

Powszechnie lubiana Dowbor nie czekała długo na propozycje zawodowe. Jakiś czas temu oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Canal +, dla którego stworzy show o podobnej tematyce co w Polsacie. Tym razem jednak będzie opowiadać o remoncie własnego domu, a nie cudzego.

Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor spędziła lata w TVP

Zanim jednak Katarzyna Dowbor stała się gwiazdą Polsatu, przez przeszło 30 lat pracowała dla Telewizji Polskiej. Spełniała się w najróżniejszych rolach. Prowadziła zarówno serwisy informacyjne, jak i programy rozrywkowe. Była też konferansjerką różnych koncertów organizowanych przez stację.

Podobnie jak w Polsacie, tam też pożegnano się z nią bez większych sentymentów. Czy z uwagi na chłodne zakończenie współpracy z TVP Dowbor nie chciałaby już tam pracować, nawet po całkowitej wymianie zarządu? Prezenterka nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi.

Katarzyna Dowbor o powrocie do TVP

Katarzyna Dowbor została zapytana o potencjalny powrót do publicznej telewizji przez “Plotka”. Choć od niedawna ma nową pracę, nie wykluczyła całkowicie ewentualnego powrotu do TVP. Póki co jednak nie chce zaprzątać sobie tym głowy, skoro konkretne propozycje jeszcze się nie pojawiły.

Wszystko jest takie świeże, takie inne, takie nowe. Zobaczymy, co się będzie działo, bo jeszcze się wiele może wydarzyć. Myślę, że kiedy padnie jakaś propozycja, to będę się zastanawiać. […] Nie lubię tak wybiegać do przodu. Wolę jednak podejmować decyzje, wtedy kiedy są konkretne propozycje

Źródło: Plotek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania