Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor. Reakcja otworzyła nam szeroko oczy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.02.2024 11:15

Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor. Reakcja otworzyła nam szeroko oczy

Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor
Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor, fot. KAPIF; Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor spełnia się obecnie w roli prowadzącej kultowy program “Pytanie na śniadanie”. W tym czasie pewien ekspert od wystroju wnętrz postanowił ocenić, w jakich warunkach mieszka dawna gwiazda telewizji Polsat. To, co powiedział, mocno zszokowało internautów.

Ekspert z TVP skomentował wystrój wnętrza domu Katarzyny Dowbor

Była prowadząca program “Nasz nowy dom” przez długi czas zmagała się ze zwolnieniem ze swojego ukochanego remontowego show. Teraz jednak szczęście ponownie zapukało do jej drzwi, a od jakiegoś czasu Katarzyna Dowbor realizuje się jako nowa gospodyni kultowego “Pytania na śniadanie”.

W tym czasie głos na temat wybitnej dziennikarki zabrał inny gwiazdor Telewizji Polskiej, który przez długi czas pracował z poprzedniczką prezenterki — Katarzyną Cichopek. Jonatan Kilczewski ma na swoim koncie udział w programie “Operacja Aranżacja”, gdzie zajmował się między innymi wystrojem wnętrz. Co ekspert powiedział na temat warunkach, w jakich mieszka nowa twarz publicznego wydawcy?

Jonatan Kilczewski Kasia Cichopek.jpg
Jonatan Kilczewski ocenił dom Katarzyny Dowbor, fot. KAPIF
Spadły gromy na Katarzynę Dowbor po debiucie w PnŚ Kto tak ubrał Katarzynę Dowbor? “To zupełna pomyłka”

Architekt szczerze na temat domu Katarzyny Dowbor

Swoją wypowiedź Jonatan Kilczewski rozpoczął od wielu słów pochwały pod adresem znanej dziennikarki. Okazało się, że architekt jest jej fanem i od najmłodszych lat śledził jej działalność w mediach. Gwiazdor przyznał, że miał już okazję porozmawiać z prezenterką i wymienić się spostrzeżeniami na temat ich wspólnej pasji — wystroju wnętrz.

Kasia to osoba, którą jako nastolatek oglądałem w "Pytaniu na śniadanie", później byłem fanem jej programu remontowego, a teraz razem pracujemy w "Pytaniu na śniadanie!" Tak się składa, że mieliśmy już okazję spotkać się na planie i porozmawiać o wnętrzach, które są zarówno moją pasją jak i Kasi - powiedział w rozmowie z portalem shownews.pl

Później przeszedł już prosto do oceny wystroju wnętrz mieszkania Katarzyny Dowbor. Okazało się, że specjalista bardzo docenia panujący tam styl, który idealnie nawiązuje do charakteru i osobowości gwiazdy “Pytania na śniadanie”.

Ten dom w 100% oddaje Ksi charakter, ciepłej i dobrej osoby, która niczego nie udaje, czego nie mogę powiedzieć o innych polskich gwiazdach telewizji i internetu, które mają w domach i mieszkaniach imitacje marmurów, plastikowe złote listwy udając pseudo luksus, który z luksusem ma tyle wspólnego co ja z baletem - powiedział Jonatan Kilczewski

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, o ile lat młodszy jest od Katarzyny Dowbor jej programowy partner. Czym wcześniej zajmował się nowy prezenter “Pytania na śniadanie”?

Jonatan Kilczewski porównuje dom Katarzyny Dowbor do mieszkań innych gwiazd

Ekspert znany z programu “Operacja Aranżacja” postanowił również porównać gniazdko nowej prowadzącej “Pytania na śniadanie” do domów innych znanych polskich gwiazd. Architekt docenił porcelanową kolekcję Katarzyny Dowbor i stwierdził, że prywatnie bardzo podoba mu się jej mieszkanie.

Kasia kolekcjonuje piękną porcelanę, daje nowe życie starym meblom i o wnętrzach i designie moglibyśmy pewnie rozmawiać godzinami. Podobnie jak w przypadku Moniki Olejnik będę tu niestety mało obiektywny… ponieważ jestem fanem zarówno Kasi jaki i jej domu! - wyznał podczas rozmowy z Show Newsem gwiazdor.

Później sięgnął również do przykładu Agnieszki Chylińskiej. Wyznał, że w przeciwieństwie do piosenkarki, dziennikarka zadbała o to, aby jej wystrój wnętrz perfekcyjnie komponował się z jej osobowością. Podkreślił jednak, że dom wokalistki również bardzo przypadł mu do gustu.

To nie jest od tzw. linijki i to jest w tym najpiękniejsze! To jest taki przykłada o którym wspominałem, w kontekście Agnieszki Chylińskiej. Można mieć eklektyczne wnętrze, można mieć pamiątki oraz dużo różnych elementów we wnętrzu pozornie do siebie nie pasujących, a jednocześnie stworzyć piękną i spójną przestrzeń

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego