Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kto tak ubrał Katarzynę Dowbor? “To zupełna pomyłka”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 29.01.2024 15:41

Kto tak ubrał Katarzynę Dowbor? “To zupełna pomyłka”

Katarzyna Dowbor, Karolina Domaradzka
AKPA, Instagram

Choć zmiany w telewizji publicznej trwają już od ponad miesiąca, wciąż wywołują wiele emocji. Wszystko dlatego, że dotyczą między innymi uwielbianych przez widzów formatów, takich jak popularne “Pytanie na Śniadanie”. Niedawno dowiedzieliśmy się o pożegnaniu wszystkich dotychczasowych prowadzących program oraz powołaniu nowych. Jedną z osób, które pojawiły się na ekranach milionów Polaków, jest Katarzyna Dowbor. Po trzech dniach spędzonych na planie formatu oceniono ją od stóp do głów.

Katarzyna Dowbor dołączyła do "Pytania na Śniadanie"

Media publiczne stoją w obliczu ogromnych zmian, których świadkami jesteśmy od ponad miesiąca. Wszystko związane jest z przegłosowaniem przez Sejm uchwały dotyczącej ich bezstronności i rzetelności. Jednymi z najgłośniejszych modyfikacji są te, które odbyły się w Telewizji Polskiej. Ze stacją pożegnało się wielu dziennikarzy i prezenterów, a na ich miejsce powołano nowych.

Jednym z formatów, które dotyczą przywoływane zmiany, jest emitowane na antenie TVP2 “Pytanie na Śniadanie”. Szefostwo nad programem objęła niedawno Kinga Dobrzyńska. Od dłuższego czasu informujemy o kolejnych zwolnieniach, aż w końcu cała grupa prowadzących śniadaniówkę pożegnała się z pracą. Jedną z osób, która zajęła miejsce na kanapie po zmianach, jest Katarzyna Dowbor, której partnerem ekranowym został Filip Antonowicz znany z Radia Eska.

Ida Nowakowska dopiero pożegnała się z "Pnś", a tu takie wieści! Szykuje się międzynarodowa kariera? Niepokojące sceny w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nagle położył się na ziemi, zbadał go lekarz. Co się stało?

Katarzyna Dowbor i jej stylizacje w "Pytaniu na Śniadanie"

Dla Katarzyny Dowbor jest to wielki powrót, bowiem lata temu zajmowała już to samo stanowisko i mogliśmy ją oglądać w roli prowadzącej “Pytania na Śniadanie”. Jej pojawienie się na ekranach zostało szeroko skomentowane przez odbiorców. Wielu z nich ucieszyło się ze zmiany, inni dobitnie skrytykowali występ dziennikarki. Jednym z poruszanych aspektów były stylizacje, w których postanowiła zasiąść u boku młodszego o 26 lat Filipa Antonowicza.

Stroje, w których zaprezentowała się Katarzyna Dowbor na antenie telewizyjnej “Dwójki” sprawiają wrażenie dość klasycznych. Podczas debiutanckiego występu 27 stycznia 2024 roku miała na sobie ciemne spodnie i bluzkę, a na wierzch założyła beżową marynarkę w fasonie oversize. Do tego dziennikarka postawiła na czarne, płaskie buty. Następnego dnia niewiele się zmieniło, stylizacja była niezwykle podobna, z tą różnicą, że tym razem to spodnie i bluzka były jasne, a marynarka w odcieniu ciemnego brązu. Na jej klapie widniało czerwone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z przeżywanym tego dnia 32. finałem.

akpa20240127_pns_npr_dg_4098.jpg
Źródło: AKPA

Więcej szaleństwa Katarzyna Dowbor zaprezentowała w poniedziałek 29 stycznia, choć nie tyczy się to fasonów noszonych przez nią ubrań. Ponownie była to klasyczna bluzka, spodnie i marynarka, z tym że kolorystyka była bardziej zróżnicowana. Tym razem naszą uwagę zwrócił ognisty pomarańcz oraz jasny dżins

ZOBACZ TEŻ: Internauta zmieszał z błotem Katarzynę Dowbor: "Mało pani pieniędzy? Czas zrobić miejsce młodym". Szapołowska skomentowała

Stylizacje Katarzyny Dowbor w ogniu krytyki

Choć minęły tylko trzy dni, podczas których mogliśmy oglądać Katarzynę Dowbor na ekranie w roli prowadzącej “Pytania na Śniadanie”, jej strój przykuł uwagę niektórych osób. Tyczy się to zarówno oglądających, którzy ocenili stylizacje na podstawie swojego gustu, jak i osób znanych w branży modowej z doświadczenia w tym zakresie.

akpa20240128_pns_ndz2801_dg_4276.jpg
Źródło: AKPA

Jedną z takich osób jest Karolina Domaradzka, która zapytana przez “Pudelka” o styl dziennikarki nie szczędziła słów krytyki

"Kolorystyka i fasony, jakie prezentuje na sobie w programie, to zupełna pomyłka, chyba że styliści zapragnęli zrobić z niej "królową minimalizmu" i przy pomocy nudnych, niemodnych i do bólu mdłych stylizacji odwrócić uwagę od jej wyjątkowej osobowości. Przykro się na to patrzy."

- powiedziała ekspertka modowa Karolina Domaradzka w rozmowie z Pudelkiem.

Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Co wy myślicie o strojach Katarzyny Dowbor?

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego