Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.01.2024 18:16

Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest

To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ"
To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", fot. KAPIF; Instagram/@rudanacja

Od jakiegoś czasu obserwujemy zmiany, jakie dzieją się za kulisami Telewizji Polskiej. Teraz wielka metamorfoza dotknęła również dział rozrywkowy i kultowy program “Pytanie na śniadanie”. Niedawno poinformowano o tym, że funkcję prowadzącej przejmie Katarzyna Dowbor. Niewiarygodne, kto stanie u jej boku.

Zaskakujące zmiany za kulisami "Pytania na śniadanie"

To, co dzieje się obecnie w Telewizji Polskiej, nie przestaje szokować wszystkich telewidzów. Jakiś czas temu zmieniono główny serwis informacyjny stacji z “Wiadomości” na “19:30", gdzie zatrudniono całkiem nowych dziennikarzy. Teraz zmiany dosięgły również prezenterów, zajmujących się rozrywką.

Już na początku roku było głośno o tym, że w styczniu grafiku “Pytania na śniadanie” zabrakło jego dwóch głównych gwiazd — Anny Popek oraz Małgorzaty Opczowskiej. Niedługo później światło dzienne ujrzała informacja o niespodziewanym zwolnieniu Małgorzaty Tomaszewskiej. Oliwy do ognia dolewa fakt, że prezenterka już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko.

To już pewne! Największy powrót w historii "Pytania na śniadanie" w sobotę. Wciąż jest jedna niewiadoma “Prywatnie nie chciała się kolegować”. Zwolnili go i się wygadał. Tomasz Kammel o "niewyparzonym dziobie"

Katarzyna Dowbor nową gwiazdą "Pytania na śniadanie"

Po przykrych informacjach o zwolnieniach dotychczasowych gwiazd śniadaniówki przyszedł czas na kilka pozytywnych wieści o nowych prezenterach, którzy pojawią się na planie “Pytania na śniadanie”. Niemałym zaskoczeniem był fakt, że do Telewizji Polskiej wraca Katarzyna Dowbor, która przez wiele lat była twarzą stacji Polsat.

Jak wynika z informacji krążących w mediach, dawna gospodyni “Nasz nowy dom” ma teraz powrócić na plan kultowego porannego show. Wiele osób zastanawiało się, kto zajmie miejsce obok dziennikarki i stworzy z nią nową parę. Teraz okazało się, że na planie zadebiutuje całkiem nowy dziennikarz, który znany jest ze swojego poczucia humoru. Kim jest Filip Antonowicz?

Katarzyna Dowbor.jpg
Katarzyna Dowbor zadebiutuje na planie “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Danuta Martyniuk oburzona zwolnieniem Małgorzaty Tomaszewskiej. Żona muzyka disco polo nie żałowała mocnych słów pod adresem Donalda Tuska.

Kim jest nowy partner Katarzyny Dowbor w "PnŚ"? Dzieli ich 25 lat różnicy

Jak możemy przeczytać na łamach portalu Pudelek, Katarzyna Dowbor ma poprowadzić show z młodszym o 25 lat dziennikarzem Filipem Antonowiczem. Prezenter znany również pod pseudonimem “Rudy Rudanacja” do tej pory pojawiał się głównie na antenie Radia Eska, gdzie prowadził poranne pasmo oraz audycję z inną gwiazdą radia — Jankesem.

Gwiazdor ma na swoim koncie również współpracę z MTV, Czwórką, czy Polskim Radiem. Przez krótki czas obejmował również funkcję dyrektora kreatywnego stacji Mixtape. Prywatnie Filip Antonowicz jest wielkim fanem żużlu, sportów ekstremalnych oraz rapu, a dokładniej freestyle'u. Jest również bardzo aktywny na swoim profilu na Instagramie, gdzie ujawnia kulisy swojej codzienności.

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16