Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy rozwody, a nagle wspomniała o ślubie. Planuje wyjść za mąż?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 12.10.2023 10:18

Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy rozwody, a nagle wspomniała o ślubie. Planuje wyjść za mąż?

Katarzyna Dowbor
Czy Katarzyna Dowbor planuje kolejny ślub?, fot. Instagram/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor przez dekadę była związana z programem „Nasz nowy dom”. W obecnym roku w jej życiu nastąpiło wiele zmian – najpierw prezenterka pożegnała się ze stacją Polsat, ale na nowe propozycje nie musiała długo czekać. Czy 2023 rok przyniesie Katarzynie Dowbor także zmianę stanu cywilnego? 

Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy małżeństwa

Katarzyna Dowbor już trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem byłej prezenterki programu „Nasz nowy dom” był Piotr Dowbor, którego poślubiła, mając zaledwie 19 lat. Owocem tego związku jest syn prezenterki, Maciej Dowbor, który zdecydował się pójść w ślady mamy i także związać swoją karierę z telewizją. 

Związek Katarzyny Dowbor z pierwszym mężem nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się po zaledwie trzech latach. Drugim mężem prezenterki był Janusz Atlas, ale także i ten związek zakończył się niepowodzeniem. Para była małżeństwem przez 7 lat. Po raz trzeci Katarzyna Dowbor wyszła za mąż za Grzegorza Świątkiewicza – tym razem do rozwodu doszło po 12 latach.

Ralph Kaminski zwrócił się w 8 słowach do Dowbor. Ripostę Katarzyny zapamięta na zawsze

Katarzyna Dowbor trzecie małżeństwo zakończyła w przyjaźni

Po rozstaniu z trzecim mężem Katarzyna Dowbor związała się z Jerzym Baczyńskim, z którym później doczekała się córki Marii. To właśnie dla niego rozwiodła się z trzecim mężem, on jednak nie planował zostawiać dla prezenterki swojej rodziny. Jak wyjaśniła, rozstanie po jej najdłuższym małżeństwie przebiegło w przyjaźni, a Świątkiewicz miał świetny kontakt także z Maciejem Dowborem. 

Mój były mąż to bardzo fajny człowiek i nie mam mu nic do zarzucenia. Miał pecha, że poznałam miłość swojego życia, czyli ojca Marysi – zacytował słowa Katarzyny Dowbor o swoim trzecim mężu dla „Na Żywo” portal „Pomponik”. 

Czy Katarzyna Dowbor planuje kolejny ślub?

Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem „Echo Dnia” zdradziła, czy planuje po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje, prezenterka ma na to pytanie jednoznaczną odpowiedź. Prezenterka zdradziła bowiem, że jest dziś szczęśliwa i nie potrzebuje mężczyzny, by utrzymać ten stan. 

Dobrze mi tak, jak jest. Wydaje mi się nawet, że za wiele już razy wychodziłam za mąż. Nie udało się, więc nie zamierzam po raz kolejny tego robić. Uważam, że trzy rozwody były moimi klęskami. Po co mi kolejny?

Zaczęły młodnieć z dnia na dzień. Wiele Polek już wdrożyło 3 zasady i nie poznaje się w lustrze 

Źródło: Pomponik, na Żywo, Echo Dnia

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik