Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
18.05.2023 13:46 Katarzyna Dowbor wydała rozczulający apel. Zapowiedziała swój ostatni odcinek "Nasz nowy dom"

Wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z “Nasz Nowy Dom” wstrząsnęła fanami programu. Widzowie zdają się równie przygnębieni decyzją władz Polsatu, co sama prowadząca. Katarzyna Dowbor właśnie opublikowała wideo, na którym zachęca do obejrzenia ostatniego prowadzonego przez nią odcinka. Po dziesięciu latach, podczas których Katarzyna Dowbor stała się niemal twarzą audycji, widzowie nie wyobrażają sobie oglądać programu bez niej. 

Katarzyna Dowbor
16.05.2023 22:02 Katarzyna Dowbor przekazała wieści o swoim zdrowiu. Zwróciła się do wszystkich, którzy ją wspierają

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu “Nasz nowy dom”. Gwiazda natychmiast dostała od fanów mnóstwo wsparcia. Teraz postanowiła zwrócić się bezpośrednio do swoich odbiorców w nagraniu, które opublikowała w mediach społecznościowych. Zdradza w nim również swój stan zdrowia.

Elżbieta Romanowska
16.05.2023 20:16 Romanowska wparowała pierwszy raz na plan "Nasz nowy dom". Podeszła do ludzi Katarzyny Dowbor i się zaczęło

Stacja Polsat poinformowała, że rozpoczęła nagrania do kolejnego sezonu programu “Nasz nowy dom”. Podczas nagrań obecna jest już Elżbieta Romanowska. To właśnie przez nią w roli prowadzącej została zastąpiona Katarzyna Dowbor.Prezenterka pożegnała się z produkcją po 20. sezonach, co nie przeszło bez echa wśród widzów programu. Wydaje się jednak, że jej zastępczyni szybko znalazła wspólny język z pozostałymi członkami ekipy.

Katarzyna Dowbor
15.05.2023 20:09 Katarzyna Dowbor zamarła, gdy usłyszała diagnozę od lekarzy. Objawy utrudniają pracę w telewizji

W zeszłym tygodniu światem polskiego show-biznesu wstrząsnęła informacja o tym, że Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu “Nasz nowy dom”. Nie wszyscy jednak mają świadomość, że prezenterka od lat choruje na nieuleczalną chorobę, która wpływa na jej medialną karierę.Wiadomo już, że zastępczynią dziennikarki w produkcji Polsatu będzie Elżbieta Romanowska. Na razie nie wiadomo, jakie dalsze plany zawodowe ma Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor
13.05.2023 21:00 Euforia w domu Katarzyny Dowbor! Zjawiskowa 24-letnia córka ma co świętować

Nie od dziś wiadomo, jak bliskie stosunki Katarzyna Dowbor utrzymuje ze swoimi dziećmi. Chętnie chwali się zdjęciami pociech na swoim Instagramie. Tym razem dołączyło do nich naprawdę wyjątkowe ujęcie. Z okazji urodzin córki, Marii, rozpromieniona Katarzyna Dowbor wstawiła na swój profil wyjątkowy post! Te kadry wywołują na twarzy mimowolny uśmiech.

Katarzyna Dowbor
13.05.2023 14:45 Producenci zażądali od Katarzyny Dowbor zmiany koloru włosów. Tak zareagowała gwiazda

W obecnym tygodniu Katarzyna Dowbor jest na ustach całej Polski ze względu na jej zwolnienie z programu “Nasz nowy dom”. Wywołało to naprawdę duże poruszenie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy prezenterka ma kłopoty z produkcją, w której występuje. Kiedyś zażądano od niej przefarbowania włosów.Rudy kolor na głowie Katarzyny Dowbor to jej znak rozpoznawczy. “Faktowi” przyznała jednak, że niewiele brakowało, a oglądalibyśmy ją w innym wydaniu.

Katarzyna Dowbor
13.05.2023 12:56 Katarzyna Dowbor spisała testament. Postawiła jeden warunek swoim dzieciom

Od kilku dni nie milkną głosy dotyczące niespodziewanego zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Oprócz kwestii sentymentu pojawia się również aspekt finansowy. Wiemy, z czego będzie utrzymywać się teraz prezenterka.Co więcej, gwiazda jest doskonale przygotowana na każdą ewentualność - i to również w kwestii finansowej. Zdradziła nawet, co stanie się z jej majątkiem po jej odejściu.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
12.05.2023 19:39 "Afera" w domu Dowborów. Wnuczka Katarzyny się poskarżyła

W ostatnim tygodniu media aż huczą od doniesień związanych z rodziną Dowborów. Wszystko z powodu zaskakującego zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu „Nasz Nowy Dom”, który prowadziła od dekady. Wiadomo już, że na tej pozycji zastąpi ją Elżbieta Romanowska.Wkrótce po upublicznieniu wiadomości o zakończeniu współpracy dziennikarki ze stacją Polsat, wsparcia udzielili jej zarówno syn, jak i synowa. 

Katarzyna Dowbor
12.05.2023 17:37 Katarzyna Dowbor właśnie zwróciła się do Polaków z wesołymi nowinami. Lawina komentarzy zalewa jej profil

Katarzyna Dowbor dochodzi do siebie po nagłym zwolnieniu ze stacji Polsat. Dziennikarka przez dekadę prowadziła program „Nasz Nowy Dom” i mogło się wydawać, że będzie związana z formatem aż do jego zejścia z ekranów. Jak się jednak okazało, stacja zdecydowała się na zastąpienie jej inną prowadzącą. Już wkrótce w tej roli zobaczymy Elżbietę Romanowską.Katarzyna Dowbor może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów. 

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
10.05.2023 08:11 Janachowska o zastąpieniu Katarzyny Dowbor w "Nasz nowy dom": "To dla mnie wielki zaszczyt"

Wszyscy jeszcze żyją zmianami, jakie telewizja Polsat wprowadziła w programie “Nasz nowy dom”. Teraz pojawiły się doniesienia, że miejsce Katarzyny Dowbor ma zająć Izabela Janachowska. Jak ona sama komentuje te informacje?Według wiadomości przekazanych przez media stacja rozpoczęła poszukiwania nowej prowadzącej od osób “z własnego podwórka”. Jedną z kandydatek ma być gospodyni “Ślubnego pogotowia”.

Katarzyna Dowbor
09.05.2023 15:35 Katarzyna Dowbor właśnie ze łzami w oczach wyjawiła, co ja spotkało po wyrzuceniu z pracy. Ciężko się nie popłakać

Katarzyna Dowbor pożegnała się z fanami programu „Nasz Nowy Dom” po jej zwolnieniu z Polsatu. Ta wiadomość obiegła media w poniedziałek 8 maja i zostawiła fanów remontowego show w niemałym szoku. Dziennikarka prowadziła go przez dekadę i obecnie ciężko sobie wyobrazić, że ktoś miałby zastąpić ją w tej roli. Katarzyna Dowbor tym razem zdecydowała się na nagranie wiadomości dla swoich fanów. Ciężko było jej opanować wzruszenie spowodowane otrzymanym od nich wsparciem. 

Katarzyna Dowbor
09.05.2023 14:23 Wyrzucili Dowbor, teraz media podają nazwiska trzech pięknych gwiazd. Kasię zastąpi w "Nasz nowy dom" jedna z nich?

W poniedziałek 8 maja media obiegła wiadomość, że Katarzyna Dowbor nie wystąpi już w programie „Nasz Nowy Dom”, który prowadziła przez dekadę. Jak się okazało, nie była to jej decyzja, a stacji Polsat, która zdecydowała się na zakończenie współpracy z dziennikarką. Nowy dyrektor programowy stacji już wcześniej podkreślał, że zależy mu na unowocześnieniu i odświeżeniu programu. Kto ma szansę zastąpić Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej? 

Katarzyna i Maciej Dowbor
09.05.2023 10:40 Haniebne słowa do syna Katarzyny Dowbor po jej wyrzuceniu z pracy. Nie milczał, zripostował

Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z programem „Nasz Nowy Dom” po dekadzie w roli prowadzącej. Polsat podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dziennikarką, która w tym roku obchodzi 40-lecie swojej kariery. Prezenterka nie ukrywa, że ciężko pogodzić się jej z decyzją, ponieważ program był bardzo ważną częścią jej życia. Jej syn i synowa skomentowali zwolnienie Katarzyny Dowbor ze stacji. Maciej Dowbor zareagował przy tym na pewien nieprzychylny komentarz. 

Katarzyna Dowbor Maciej Pertkiewicz
09.05.2023 08:11 Maciej Pertkiewicz powiedział, co myśli o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ujawnił, jaka była naprawdę

Niedawno media obiegła zaskakująca wiadomość o pożegnaniu Katarzyny Dowbor z programem „Nasz Nowy Dom”. Prowadząca została z niego zwolniona po 10 latach i pomocy ponad 300 potrzebującym rodzinom w wyremontowaniu ich domów. Jak sama przyznała, nie była to jej decyzja.Maciej Pertkiewicz, czyli jeden z architektów programu, zdradził, co myśli o tej sytuacji i pożegnał się z prowadzącą.

Monika Richardson Katarzyna Dowbor
09.05.2023 07:38 Monika Richardson o nowym "Nasz nowy dom". Surowa ocena braku Katarzyny Dowbor

Monika Richardson postanowiła zareagować na nagłe i niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Dziennikarka nie szczędziła mocnych słów.Gospodyni programu “Europa da się lubić” za pomocą kilku dosadnych tekstów podsumowała zarówno Edwarda Miszczaka, jak i kolejną gwiazdę, która poprowadzi kultowy program i zastąpi w nim zwolnioną prezenterkę.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
08.05.2023 17:38 Fani wylewają morze łez po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". "Niewiarygodne"

Wszystkich fanów programu “Nasz nowy dom” wstrząsnęła nagła informacja o zwolnieniu wieloletniej gospodyni show Katarzyny Dowbor. Internauci nie kryją swojego smutku.Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawił się post, za pomocą którego produkcja chciała pożegnać dziennikarkę. W komentarzach pod nagraniem nie brak słów wsparcia i wyrazów przygnębienia ze strony fanów. 

Katarzyna Dowbor
08.05.2023 11:15 Katarzyna Dowbor zabrała głos po zwolnieniu z "Nasz nowy dom". Łzy same płyną do oczu

Po oficjalnym zakończeniu współpracy z programem “Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor postanowiła się do tego odnieść. W swoich mediach społecznościowych opublikowała wzruszający wpis.Takich wiadomości chyba nikt się nie spodziewał. Prezenterka była utożsamiana z tą produkcją, a teraz okazuje się, że prowadził ją będzie ktoś inny. W Polsacie zmiany sięgają coraz dalej.

Katarzyna Dowbor
08.05.2023 10:44 Smutne wieści, Katarzyna Dowbor już nie poprowadzi "Nasz nowy dom". Ujawniono nagły powód rozstania z programem

Zaskakujące wieści dotarły do nas z początkiem tygodnia. Po 10 latach z programu “Nasz nowy dom” odchodzi Katarzyna Dowbor. Osoba utożsamiana z tą produkcją nie będzie już jej prowadzić.Prezenterka odbyła rozmowę z szefostwem Polsatu i została uchwycona przez fotoreporterów “Pomponika” jak opuszczała siedzibę stacji z wielkim bukietem kwiatów. Telewizja przesłała również oficjalny komunikat do mediów.

Nasz Nowy Dom 04-05-2023
07.05.2023 08:28 Katarzyna Dowbor odwiedziła ich dom. Po tym, co ujrzała długo nie mogła się otrząsnąć

Program „Nasz Nowy Dom” jest znany z ogromnego wpływu na życie swoich uczestników. Historie niektórych z nich naprawdę chwytają serce, a stan ich domów czy mieszkań wstrząsa nawet Katarzyną Dowbor, która niejedno już widziała. W ostatnim odcinku prowadząca odwiedziła rodzinę z Roszczepu, którą spotkała ogromna tragedia. Ich ciężkie życie dodatkowo utrudnia stan ich domu. 

Katarzyna Dowbor
05.05.2023 11:21 Uczestnik "Nasz nowy dom" nie mógł znaleźć partnerki. Zatkało go po propozycji od Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor złożyła uczestnikowi "Nasz nowy dom" nietypową propozycję. W pewnym momencie prowadząca program Polsatu chciała pomóc odnaleźć mu ukochaną.Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prezenterka i jej ekipa remontowa odmienili życie wielu osób. Teraz gwiazda postanowiła pójść jeszcze o krok dalej i zasugerowała, że nie tylko wyremontuje dom, ale też pomoże uczestnikowi odnaleźć drugą połówkę.

Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom
27.04.2023 09:12 "Tata już nie będzie płakał". Katarzyna Dowbor poruszyła wszystkich wyznaniem. "Co za historia"

Wzruszające sceny w programie "Nasz nowy dom". W ostatnim odcinku ekipa remontowa Katarzyny Dowbor pomogła samotnemu ojcu zamieszkać w godnych warunkach.Telewidzowie mieli okazję wysłuchać poruszającej historii pana Karola, który samotnie wychowuje swoją siedmioletnią córeczkę Nikolę. Jego opowieść naprawdę chwyta za serce. 

Artur Witkowski
22.04.2023 14:19 Był w ekipie Katarzyny Dowbor. Fanom jest przykro z jednego powodu, masowo napływają komentarze pod zdjęciem Artura

Artur Witkowski był częścią ekipy remontowej  programu “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor bardzo go ceniła, ale niestety fachowiec odszedł z produkcji z powodu kłopotów zdrowotnych. Teraz pod jego adresem spływają niezwykłe ciepłe komentarze fanów. Kłopoty ze zdrowiem szefa ekipy remontowej okazały się być naprawdę poważne. Okazało się, że mężczyznę przewiało, potem mierzył się z zapaleniem ucha i porażeniem nerwu twarzy, przez co miał niedowład jej części.

Katarzyna Dowbor
22.04.2023 12:58 Jej syn i synową żyją w luksusach. Katarzyna Dowbor mieszka inaczej niż większość gwiazd

Katarzyna Dowbor wszystkim kojarzy się z domem z racji prowadzonego przez siebie programu. Mimo to sama miała problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie. W końcu jej się to udało i mieszka w przyjemnych, podwarszawskich warunkach.Prezenterka wiele razy się przeprowadzała i zmieniała miejsce zamieszkanie. Od kilku lat jednak udało się znaleźć swoje miejsce i stworzyć dobry nastrój we własny domu. Wygląda to nieco inaczej, niż u jej syna.

Katarzyna Dowbor
17.04.2023 22:27 Ma 33 lata, Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoją miłością. "Obiecuję, że będę nadal moczyć ci dobre musli"

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Katarzyna Dowbor jest jedną z największych miłośniczek zwierząt w show-biznesie. Sama absolutnie nie ogranicza się tylko do jednego psa czy kota. Właśnie pochwaliła się w sieci jedną ze swoich ulubienic.Fani w komentarzach zachwycają się jej podejściem do zwierząt. Życzą zdrowia nie tylko jej, ale również pupilce prezenterki.

Katarzyna Dowbor i Artur Witkowski
08.04.2023 09:37 Katarzyna Dowbor i Artur Witkowski zwrócili się do Polaków. W święta nie chcieli milczeć

Artur Witkowski był kierownikiem budowy w programie "Nasz Nowy Dom" przez osiem lat. W ubiegłym roku postanowił rozstać się z ekipą przez problemy zdrowotne. W okresie świątecznym postanowił zwrócić się do Polaków, głos zabrała również Katarzyna Dowbor.Ekipa bardzo odczuła brak fachowca na planie, ale wciąż kontynuuje spełnianie marzenia wielu rodzin. W tym świątecznym okresie Wielkanocy były bohater programu i prowadząca zwrócili się do Polaków. 

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
08.04.2023 07:29 Fani "Nasz nowy dom" nie mogli tego przemilczeć. Na Katarzynę Dowbor spłynęły słowa, których nie zapomni

Program “Nasz nowy dom” od wielu lat bawi telewidzów. Wiele rodzin dostało dzięki niemu nowe życie. Katarzyna Dowbor jest dzięki temu uwielbiana i fani regularnie dają temu upust w mediach społecznościowych. Nie inaczej było po jednym z ostatnich odcinków. Kolejna rodzina zyskała nowe lokum dzięki produkcji. W komentarzach fani szaleją.

Katarzyna Dowbor
07.04.2023 09:28 Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Jest wideo, jedna rzecz zszokowała fanów

Katarzyna Dowbor postanowiła odwiedzić starych znajomych. Gospodyni programu "Nasz nowy dom" postanowiła zaglądnąć do rodziny, której w przeszłości remontowała dom. Prezenterka nie tylko sprawdziła, jak rodzina radzi sobie w odnowionych wnętrzach, ale też dowiedziała się, co tam słychać u Beaty i jej zmagającego się z ciężką chorobą męża Stanisława.

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
06.04.2023 08:29 "Nasz nowy dom": Katarzynie Dowbor odebrało dech. "Zostawiła mnie i mojego brata", porażająca historia uczestników

Katarzyna Dowbor wysiadła z samochodu i aż załamała ręce. Jeszcze bardziej porażająca okazała się jednak historia rodziny, która zamieszkiwała w rozpadającej się chacie. W najnowszym odcinku “Naszego nowego domu” poznamy pana Ryszarda, oraz dwójkę jego dzieci: Kasię i Sebastiana. Ekipa zawitała tym razem do miejscowości Jabłońskie, niedużej wsi nieopodal Augustowa. W odcinku poznamy poruszającą historię o wielkiej, ojcowskiej miłości, w której cieniu kryją się bolesne wspomnienia.