Lifestyle.Lelum.pl > Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk
16.05.2024 19:02 Emilia Korolczuk potrzebuje pomocy. Zwróciła się do fanów

Nastąpił kolejny przełomowy moment w życiu Emilii Korolczuk. Bohaterka serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” prowadzi wiosenne porządki na swoim ranczu, a to wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. W realizacji jednej z nich potrzebuje wsparcia. Zwróciła się do swoich fanów.

Emilia Korolczuk
17.03.2024 21:42 Emilia Korolczuk przekazała wieści. Zaczyna nowy rozdział?

Znana rolniczka z popularnego serialu dokumentalnego ma na swoim koncie wiele lat aktywności prospołecznej. Jako sołtyska Laszek została doceniona przez Wojewodę Podlaskiego. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowała się na nowy rozdział w swoim życiu. Jesteście zaskoczeni?

 Emilia Korolczuk
11.03.2024 09:46 Emilia Korolczuk musiała ratować mamę. Sceny, niczym z filmu

Emilia Korolczuk jest jedną z bohaterek programu „Rolnicy. Podlasie”. Rolniczka chętnie pokazuje swoje życie w gospodarstwie nie tylko na antenie programu, ale także w mediach społecznościowych. W ostatnim odcinku formatu stacji TTV pani sołtys musiała ratować swoją mamę. 

Emilia Korolczuk
27.02.2024 13:15 Emilia Korolczuk przekazała radosne wieści prosto z rancza Laszki

Znana podlaska rolniczka chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Pokazuje tam codzienne losy mieszkańców rancza oraz produkty wytwarzane dzięki dobrodziejstwu natury. Niedawno gospodarstwo zapłonęło z radości. 

Emilia Korolczuk
04.01.2024 22:42 Przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Szokujące, jak klient potraktował Emilię Korolczuk. Jad aż wycieka z wiadomości

Bohaterka lubianego serialu dokumentalnego aktywnie działa w sieci. Emilia Korolczuk oprócz prowadzenia Rancza Laszki, odnajduje czas na prowadzenie kanału w serwisie YouTube, a także prowadzenie żywych dyskusji ze swoimi fanami. Na jej stronie na Facebooku możemy odnaleźć na to żywe dowody. Niestety, jak to zazwyczaj bywa, osoby znane muszą mierzyć się również z nieprzyjemnościami. Taką wiadomość dostała rolniczka krótko przed zakończeniem ubiegłego roku. Jak można się było tak zachować?

Emilia Korolczuk, Andrzej z Plutycz
05.12.2023 09:12 Gołym okiem widać zniszczenia. Emilia Korolczuk podzieliła los Andrzeja z Plutycz. Jest nagranie

Smutne doniesienia o bohaterach programu “Rolnicy. Podlasie”. W ostatnim czasie Andrzej z Plutycz musiał zmierzyć się z poważnymi zniszczeniami, do jakich doszło na jego gospodarstwie. Teraz jego los podzieliła inna znana uczestniczka show, Emilia Korolczuk. Zima za pasem, a tymczasem na Ranczu Laszki trzeba było szybko naprawić szkody.

Czarne chmury nad bohaterami "Rolnicy. Podlasie"
08.10.2023 10:43 Czarne chmury nad Andrzejem, Gienkiem i Emilią. Rolnicy z Podlasia mogą mieć poważny problem

Program „Rolnicy. Podlasie” przyniósł popularność takim bohaterom, jak choćby Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz czy Emilce z Laszek. Bohaterowie reality show, prowadzą swoje gospodarstwa na oczach kamer, dzięki czemu ich codzienne zmagania muszą śledzić rzesze fanów. Ostatnie wydarzenia z Podlasia mogą sugerować, że rolnicy powinni jednak mieć się na baczności. 

Emilia Korolczuk
02.10.2023 19:23 Wielka rozpacz na Ranczo Laszki. Emilia Korolczuk płacze, "miałaś tylko 3 latka"

Na jednym z najsłynniejszych rancz w Polsce zapanował ogromny smutek. Załamana Emilia Korolczuk nie mogła się powstrzymać. Właśnie ogłosiła fanom, jak bolesna strata dotknęła ją i jej najbliższych. Przyczyną prawdopodobnie była okrutna choroba. 

Niesamowite, co dzieje się u Emilki Korolczuk
29.08.2023 10:19 Co się dzieje z Emilką Korolczuk? Zniknęła bez ostrzeżenia. Kilka dni temu w sieci pojawiło się TO

Emilka Korolczuk bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnicy. Podlasie”. Niestety, od kilku tygodni fani gwiazdy nie mają zbyt wielu powodów do radości. Gwiazda reality show na dobre zniknęła z sieci.

Emilia Korolczuk pokazała, co się u niej dzieje
02.08.2023 16:18 "PIERWSZY raz od nie pamiętam ilu lat!". Emilia Korolczuk pokazała, co WŁAŚNIE się u niej dzieje, tego jeszcze nie było

Emilia Korolczuk zyskała największą popularność dzięki swojemu udziałowi w reality show “Rolnicy. Podlasie”. Od tej pory gwiazda cieszy się olbrzymią sympatią wiernych fanów, którzy z zaciekawieniem oglądają, co dzieje się na jej gospodarstwie. Teraz uczestniczka programu pokazała, jakich niecodziennych prac na roli się podjęła.

Emilia Korolczuk, ranczo
13.06.2023 20:08 W takich warunkach mieszka Emilia Korolczuk. Trudno uwierzyć, że to naprawdę słynne Ranczo Laszki. Jedno rzuca się w oczy

Emilia Korolczuk, jedna z najpopularniejszych bohaterek programu “Rolnicy. Podlasie” mieszka we wsi Laszki, nieopodal Białegostoku. Spośród budynków wyróżniają się duże, murowane posiadłości, jednak żadna z nich nie należy do kobiety. 36-letnia sołtys mieszka w o wiele skromniejszych warunkach. Jej dom wyróżnia tylko jeden element, którego długo trzeba się dopatrywać. 

Emilia Korolczuk
02.06.2023 17:51 Emilia Korolczuk pokazała córkę, a fani aż zdębieli. Co za oczy, niebywałe, jak wygląda jej pociecha

Emilia Korolczuk świetnie wykorzystuje rozpoznawalność, którą zyskała w programie “Rolnicy. Podlasie”. Aktywnie prowadzi swój kanał na Youtubie i media społecznościowe. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała w nich zdjęcie swojej córki.Rolniczka raz po raz pokazuje kulisy swojego prywatnego życia na facebookowym profilu swojego rancza. Łączy to z działalnością zawodową, bo wiele razy pokazywała tam produkty spożywcze wyrabiane w swoim gospodarstwie.

Emilia Korolczuk
23.05.2023 21:02 Fani zwracają uwagę Emilii Korolczuk. Poszło o jej sposoby pielęgnacji w gospodarstwie

Emilia Korolczuk to gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie”. Swoją rozpoznawalność postanowiła przenieść do internetu, gdzie prowadzi swój kanał na Youtubie i pokazuje życie codzienne na ranczu. Jej najnowszy film wzbudził spore dyskusje wśród internautów.Rolniczka postanowiła pokazać fanom jak strzyże kurom pupy. Wszystko dlatego, aby potem kogut mógł je pokryć. Korolczuk przyznał, że gdzieś wyczytała, że powinno się tak zrobić.

Emilia Korolczuk
07.05.2023 22:34 Mama Emilii Korolczuk skradła córce show. To był jej pierwszy raz. "Jesteś do tego urodzona!"

Emilia Korolczuk ponownie zaprosiła swoich fanów do gospodarstwa i pochwaliła im się pracami, które czekają na nią w polu. Niespodziewanie show skradła jej własna mama, którą od razu pokochali internauci.Gwiazda programu “Rolnicy. Podlasie” wspólnie z ukochaną mamą postanowiła wziąc się do pracy na roli. Okazało się, że starsza z pań jest najlepsza pomocą, jaką uczestniczka reality show miała do tej pory.

Emilia Korolczuk
02.05.2023 16:14 Emilia Korolczuk po dniu otwartym: "przepraszam". Było cudownie, ale czegoś zabrakło

Emilia Korolczuk regularnie stara się pokazywać fanom, co dzieje się na jej Ranczu Laszki, publikując w sieci zdjęcia i filmy. 1 maja postanowiła zrobić dla nich coś więcej, dlatego zaprosiła ich do swojego gospodarstwa na dzień otwarty. To wydarzenie nieco ją przerosło.Rolniczka podsumowała je w obszernym wpisie w mediach społecznościowych. Nie spodziewała się aż takiego odzewu ze strony widzów.

Emilia Korolczuk
29.04.2023 09:34 Emilia Korolczuk zaskoczyła fanów, to ostatnie, czego się po niej spodziewali. Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" tłumaczy

Widzowie sądzili, że uwielbiana Emilia Korolczuk niczym ich już nie zaskoczy. Jej ciepło, troskę i zabawne komentarze zdążyliśmy już dobrze poznać. Jednak kiedy podczas prac rozległ się jej krzyk, fani zamarli. Tego nikt się nie spodziewał. Bohaterka “Rolnicy. Podlasie” odpowiedziała zaskoczonemu internaucie. Podczas wiosennych prac może wydarzyć się dosłownie wszystko. Popularna rolniczka z zachwytem obserwowała pracę nowo nabytego sprzętu. Nagle w przerzucanej słomie dostrzegła ruch. Aż krzyknęła. 

Emilia Korolczuk
26.04.2023 09:09 Emilia Korolczuk ogłosiła wyjątkowy dzień. Nie wszyscy fani są zadowoleni

Spośród wszystkich uczestników programu “Rolnicy. Podlasie” to właśnie Emilia Korolczuk najlepiej wykorzystała swoją szansę i dziś jest jedną z najpopularniejszych rolniczek w kraju, a jej gospodarstwo jest napędzane zainteresowaniem jej fanów. Właśnie zamieściła dla nich ważny komunikat.Ci, którzy ją obserwują, już tłumnie zareagowali na wieści. Nie wszyscy są zadowoleni.

Emilia Korolczuk
21.04.2023 16:35 Emilia Korolczuk pochwaliła się sukcesem. Fani od razu ruszyli z gratulacjami

Emilia Korolczuk jest znana z programu „Rolnicy. Podlasie”. Po zdobyciu popularności w telewizyjnym show, rolniczka relacjonuje dalsze losy swojego rancza, nazywanego „Ranczo Laszki”, w mediach społecznościowych oraz w serwisie YouTube. Ostatnio pochwaliła się swoim sukcesem. Program „Rolnicy. Podlasie” okazał się hitem stacji Fokus TV. Produkcja skupia się na pochodzących z Podlasia rolnikach, którzy dziś muszą być nie tylko hodowcami, ale także mechanikami, ekonomami, księgowymi, biologami, a czasem także weterynarzami.

Emilia Korolczuk
20.04.2023 20:02 Wypadek na Ranczu Laszki, Emilia Korolczuk nie ukrywa, że była przerażona. Lola "wlazła pod samochód"

Emilia Korolczuk zyskała popularność dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie”, ale od jakiegoś czasu najbardziej udziela się na łamach własnego kanału w serwisie Youtube. Ostatni odcinek jej przygód był nieco przykry, bo przekazała smutną wiadomość.Jak się okazało, na Ranczo Laszki doszło bowiem do wypadku. Całe szczęście dramatyczna historia ma happy end.

Emilia Korolczuk
17.04.2023 14:22 Emilia Korolczuk wezwała pomoc. Polała się krew, rana była głęboka. Wiemy co tam się stało

Emilia Korolczuk pokazała dramatyczną sytuację ze swojego gospodarstwa. Uczestniczka "Rolnicy. Podlasie" musiała wezwać pomoc. W pewnym momencie polała się krew.Gwiazda reality show bardzo chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością i pokazuje im, jak wygląda życie na wsi. Tym razem zaprosiła internautów na kastrację ogiera. Niestety, nie obeszło się bez urazów.

Rolnicy. Podlasie, Emilka Korolczuk
08.04.2023 18:29 "Rolnicy. Podlasie": niestety, nie obeszło się bez gipsu, Emilia Korolczuk miała bojowe zadanie. Tak ratowała kozę

Emilka Korolczuk pochwaliła się swoim bojowym zadaniem. Uczestniczka reality show "Rolnicy. Podlasie" pokazała, w jaki sposób zdejmuje gips swojej kózce.W ostatnim odcinku kultowego programu o rolnikach nie brakowało wrażeń i emocji. Gwiazda pokazała, jak wygląda jej dzień na gospodarstwie. 

Emilia Korolczuk, Rolnicy. Podlasie
02.04.2023 22:42 Radykalne zmiany u Korolczuk, wjechała koparka. Niebawem ranczo z "Rolnicy. Podlasie" będzie nie do poznania

Emilia Korolczuk to jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu “Rolnicy. Podlasie”. Dobrze wykorzystuje ona swoje 5 minut i prężnie działa także na platformie YouTube. To właśnie tam poinformowała fanów o sporych zmianach, jakie już wkrótce czekają jej ranczo.W nowym filmie Emilia Korolczuk wraz z kompanami sprząta najbrudniejszą część podwórka, gdzie gromadzono wszystkie niepotrzebne rzeczy, a także zapowiada kolejne kroki.

Emilia Korolczuk, Rolnicy Podlasie
21.03.2023 11:26 Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno

Tragiczny początek sezonu na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie" zerwała się w środku nocy i ruszyła do pomieszczenia gospodarczego. Niestety, na pomoc było już za późno, gospodyni nie kryła, że strata mocno ją dotknęła. Na kanale uwielbianej gospodyni pojawił się nowy film o niepokojącym tytule. “Nie zawsze jest kolorowo” - przekazała ze smutkiem Emilka. 

Emilia Korolczuk
16.03.2023 10:23 Wielki smutek na ranczu Emilii Korolczuk. "Strasznie, żałośnie", z całej Polski spływają wyrazy współczucia

Emilia Korolczuk dała się poznać w telewizji, ale od jakiegoś czasu regularnie opowiada o tym, co dzieje się w jej gospodarstwie za pośrednictwem kanału w serwisie Youtube. W ostatnim filmiku pokazała, w jaki sposób musiała potraktować cielaka dla jego własnego dobra.Jej fani w sekcji komentarzy wprost nie mogli się nachwalić tego, w jaki sposób Emilia podchodzi do każdego ze swoich zwierząt.

Emilia Korolczuk, Rolnicy. Podlasie
14.03.2023 16:06 Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" przekazała wspaniałe wieści. Cała rodzina świętuje jubileusz

Emilia Korolczuk z programu “Rolnicy. Podlasie” niemal w 100% wykorzystuje swoje pięć minut. Dzięki udziałowi w produkcji Fokus TV zyskała dużą rozpoznawalność i przełożyła ją na media społecznościowe. Teraz podzieliła się z fanami świetnymi wieściami.Poza Facebookiem Emilię możemy znaleźć też na Youtubie, gdzie publikuje vlogi z codziennego życia w gospodarstwie. Ostatnio przekazała fanom wieści o rodzinnej imprezie.

Rolnicy. Podlasie
24.02.2023 12:10 Oburzające wieści z Rancza Emili Korolczuk. Podłość ludzka przekroczyła granicę

Widowie uwielbiają Emilię Korolczuk i jej ranczo — widać to po komentarzach, jakie pojawiają się pod odcinkami i filmami na Youtube. Niestety, nawet powszechna sympatia nie jest w stanie uchronić bohaterki programu "Rolnicy. Podlasie" przed ludzką podłością. Ta zaś przekroczyła wszelkie granice. Emilia Korolczuk słynie w mediach, jako niezwykle troskliwa i pracowita gospodyni. Nie tylko otacza trzodę opieką, ale ciągle rozwija swoją wiedzę i możliwości. Podczas ostatniego szkolenia hodowców wyjawiła jednak, że nie wszystkim w smak jest jej działalność.

Emilia Korolczuk
23.02.2023 18:07 Emilia Korolczuk zapłonęła gniewem. Prosi fanów o pomoc, sprawa może trafić na policję. Stało się

Emilia Korolczuk jest w sieci odbierana bardzo pozytywnie. Stroni od konfliktów i nie tworzy sobie wrogów. Mimo to ktoś zdecydował się wykorzystać jej wizerunek. Rolniczka była wściekła. Poprosiła o pomoc fanów.W mediach społecznościowych przybliżyła całą sytuację. Sprawa może nawet trafić na policję.

Emilia Korolczuk
17.02.2023 07:06 "Moje ukochane". Emilia Korolczuk dzień przed Walentynkami pokazała uroczy kadr

Emilia Korolczuk to bohaterka programu ‘Rolnicy. Podlasie”. Jest sołtysem wsi Laszki. Ma 36 lat i prowadzi ranczo na którym sprzedaje produkty spożywcze własnej produkcji. Rolniczka aktywnie działa w sieci publikując wiele szczegółów ze swojego życia. Ostatnio podzieliła się z fanami świetnym prezentem.

  • 1
  • 2