Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W takich warunkach mieszka Emilia Korolczuk. Trudno uwierzyć, że to naprawdę słynne Ranczo Laszki. Jedno rzuca się w oczy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.06.2023 20:08

W takich warunkach mieszka Emilia Korolczuk. Trudno uwierzyć, że to naprawdę słynne Ranczo Laszki. Jedno rzuca się w oczy

Emilia Korolczuk, ranczo
fot. youtube.com/@ranczolaszki1545, google maps

Emilia Korolczuk, jedna z najpopularniejszych bohaterek programu “Rolnicy. Podlasie” mieszka we wsi Laszki, nieopodal Białegostoku. Spośród budynków wyróżniają się duże, murowane posiadłości, jednak żadna z nich nie należy do kobiety. 

36-letnia sołtys mieszka w o wiele skromniejszych warunkach. Jej dom wyróżnia tylko jeden element, którego długo trzeba się dopatrywać. 

Emilia Korolczuk zamieszkuje niepozorne ranczo

Emilia Korolczuk to bez wątpienia jedna z najsławniejszych rolniczek w całej Polsce. Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie”, gdzie udało jej zdobyć sympatię widzów. Ci śledzą ją na mediach społecznościowych, które kobieta prężnie rozwija, pokazując, jak toczy się życie na jej gospodarstwie. 

Od 2011 roku Korolczuk zamieszkuje 16-hektarowe gospodarstwo. Uwadze widzów z pewnością nie uszedł fakt, że jest ono pełne zwierzaków, gdzie każde ma swój własny kąt. Jednak to, jak wygląda jej własny dom, może zaskoczyć. 

Zespół Bajm w żałobie. W nocy poinformowali o śmierci Marka Makucha. „Zawsze zostaniesz w naszej pamięci”

Jak wygląda dom Emilii Korolczuk?

Fani programu “Rolnicy. Podlasie” z pewnością zastanawiali się, jak wygląda dom Emilii Korolczuk. We wsi Laszki, którą zamieszkuje, kobieta pełni funkcję sołtysa, więc mogłoby się wydawać, że mieszka w dużej posiadłości. Nic bardziej mylnego! Przy drodze znajduje się wiele znacznie większych gospodarstw. Jej ranczo nie rzuca się w oczy, szary domek z czerwoną dachówką jest niewielki, a podwórko, które go otacza, zadbane. Na elewacji budynku możemy dostrzec drewnianą tabliczkę z adresem, pod którą znajduje się informacja, że w tym domu mieszka sołtys.

W gospodarstwie Emilii Korolczuk znajduje się mnóstwo zwierząt, jednak te, do których kobieta zdaje się mieć szczególne przywiązanie, to kozy. W związku z tym, że posiada ich bardzo dużo, bohaterka “Rolników. Podlasie” mogła uruchomić własną serownię. Z powodzeniem robi i sprzedaje sery, a informacja o jej wyrobach znajduje się na tabliczce na elewacji budynku pod numerem domu.

Z kim mieszka Emilia Korolczuk, bohaterka "Rolników. Podlasie"

Swoje gospodarstwo Emilia Korolczuk zamieszkuje i prowadzi razem z 84-letnią babcią Heleną. od czerwca 2020 roku dołączył tam również jej ukochany, Karol, a rok później ich nowo narodzona córeczka, Laura.

Kobieta regularnie dzieli się z fanami nie tylko materiałami z pracy na ranczu, ale również ze swojego prywatnego życia. Jej profil na Facebooku śledzi ponad 170. tys obserwujących. 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Emilia Korolczuk pochwaliła się na nim zdjęciem córeczki. Doczekało się ono niezwykle pozytywnego odzewu.

Emilia Korolczuk, ranczo
fot. sceen google maps
Emilia Korolczuk, ranczo
fot. sceen google maps
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik