Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radykalne zmiany u Korolczuk, wjechała koparka. Niebawem ranczo z "Rolnicy. Podlasie" będzie nie do poznania
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.04.2023 22:42

Radykalne zmiany u Korolczuk, wjechała koparka. Niebawem ranczo z "Rolnicy. Podlasie" będzie nie do poznania

Emilia Korolczuk, Rolnicy. Podlasie
fot. Youtube/@ranczolaszki1545

Emilia Korolczuk to jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu “Rolnicy. Podlasie”. Dobrze wykorzystuje ona swoje 5 minut i prężnie działa także na platformie YouTube. To właśnie tam poinformowała fanów o sporych zmianach, jakie już wkrótce czekają jej ranczo.

W nowym filmie Emilia Korolczuk wraz z kompanami sprząta najbrudniejszą część podwórka, gdzie gromadzono wszystkie niepotrzebne rzeczy, a także zapowiada kolejne kroki.

Zmiany u Emilii Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie"

W tym celu rolniczka specjalnie wynajęła koparkę, która okazała się być bardzo pomocna. Przy jej użytkowaniu nie potrzeba profesjonalnego operatora i sami domownicy posługiwali się sprzętem. W pracę zaangażowali się niemal wszyscy mieszkańcy rancza.

To nieco inny rodzaj prac niż te, z którymi do tej pory kojarzono Emilię Korolczuk. Wiele razy w mediach społecznościowych chwaliła się bowiem wyrobami spożywczymi własnej produkcji, które potem dystrybuowała.

Pełen kościół i Magda Narożna w białej sukni. "Powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK", fani gratulują

Porządki na ranczu Emilii Korolczuk

W uroczy sposób podczas prac pomagała córka rolniczki, Laura. Dzielnie chodziła z łopatką i przesypywała ziemię, żeby odciążyć mamę. Poza rozkopaniem ziemi na ranczu potrzebne było także między innymi rozebranie starego grilla i wyrzucenie kompostownika.

W Laszkach przy pomocy koparki przeniesiono też obornik w inne miejsce, aby Emilia Korolczuk mogła uprawiać warzywa. Chodzi jej przede wszystkim o pomidory, które chce schować pod kolejnym namiotem foliowym.

Wiosenne prace na ranczu Laszki

Korolczuk bardzo zachwalała wynajętą koparkę. Zapowiedziała jednak, że to dopiero początek wiosennych prac, które ją czekają. Poza posprzątaniem rancza czeka ją jeszcze wiele prac przy zwierzętach.

Ma zamiar dalej produkować mleko oraz sery, dlatego też wykorzystała początek wiosny na wykonanie innych prac.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania