Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Fani zwracają uwagę Emilii Korolczuk. Poszło o jej sposoby pielęgnacji w gospodarstwie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.05.2023 21:02

Fani zwracają uwagę Emilii Korolczuk. Poszło o jej sposoby pielęgnacji w gospodarstwie

Emilia Korolczuk
fot. Youtube/@ranczolaszki1545

Emilia Korolczuk to gwiazda serialu “Rolnicy. Podlasie”. Swoją rozpoznawalność postanowiła przenieść do internetu, gdzie prowadzi swój kanał na Youtubie i pokazuje życie codzienne na ranczu. Jej najnowszy film wzbudził spore dyskusje wśród internautów.

Rolniczka postanowiła pokazać fanom jak strzyże kurom pupy. Wszystko dlatego, aby potem kogut mógł je pokryć. Korolczuk przyznał, że gdzieś wyczytała, że powinno się tak zrobić.

Emilia Korolczuk ostrzygła swoje kury

Zdziwiona tym faktem, był nawet mama Emilii Korolczuk, która dopytała córkę o to, co robi. Starszą z pań niedawno pokochali fani jej córki, po jednym z występów przed kamerą. 

Kury podczas strzyżenia były bardzo spokojne, a ich włosy bardzo się puszyły. Cały ten proces przykuł uwagę fanów, którzy byli nim mocno zdziwieni. W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat słuszności takiego postępowania. Osoby komentujące zwróciły również uwagę na kompostownik na ranczu Laszki.

Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Fani komentują prace rolne Emilii Korolczuk

- Emilka oglądam różnych youtuberów i nikt nie golił kur silek i kochinów, a koguty normalnie kryły swoje panie. Także ten zabieg nie jest potrzebny. […] Co do kompostownika, polecam Ci preparat przyspieszający kompostowanie, jeśli nie chcesz długo czekać na rezultaty - pisze jedna z fanek.

- Emilko, kompost robię od lat, kartony na dole niepotrzebne, muszą przenikać mikroorganizmy z ziemi i dżdżownice i wszystkie oprócz kości resztki organiczne na kompost - doradza inny z fanów.

 - Pani Emilko na uprawach w ogródku nie stosujemy obornika końskiego, bo wytwarza dużo ciepła, a co się z tym wiąże, zwabia turkucia podjadka i będzie pani miała wielki problem a uprawami warzywek - komentuje rolnik.

Emilia Korolczuk może skorzystać z rad fanów

Jak widać, uwagi internautów wobec Emilii Korolczuk nie są złośliwe i starają się oni doradzić swojej ulubienicy, jak powinno się zrobić niektóre rzeczy. Jeżeli rolniczka zajrzy w sekcję komentarzy, to będzie mogła skorzystać z praktycznych porad.

Rolniczka ma naprawdę dobry kontakt ze swoimi fanami. W mediach społecznościowych często chwali się podarunkami, jakie wysyłają oni na adres jej rancza.

fot. YouTube/Ranczo Laszki
fot. Youtube/@ranczolaszki1545
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów