Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Emilia Korolczuk przekazała radosne wieści prosto z rancza Laszki
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.02.2024 13:15

Emilia Korolczuk przekazała radosne wieści prosto z rancza Laszki

Emilia Korolczuk
Facebook "Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/YouTube, kadr z filmu "Rodeo" na kanale Ranczo Laszki

Znana podlaska rolniczka chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Pokazuje tam codzienne losy mieszkańców rancza oraz produkty wytwarzane dzięki dobrodziejstwu natury. Niedawno gospodarstwo zapłonęło z radości. 

Emilia Korolczuk zdobyła popularność w programie "Rolnicy. Podlasie"

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych rolniczek występujących w programie emitowanym na antenie Fokus TV. Początkowo miała nieco inne plany na życie, bowiem chciała zostać ornitolożką. Po odejściu ukochanego dziadka uznała jednak, że ukończy studia biologiczne i przejmie rodzinne gospodarstwo. 37-latka jest w związku z Karolem, a trzy lata temu na świat przyszła ich córka Laura.

“Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi”

- opowiadała Emilia Korolczuk o swoim partnerze w programie “Rolnicy. Podlasie”.

Przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Szokujące, jak klient potraktował Emilię Korolczuk. Jad aż wycieka z wiadomości Gołym okiem widać zniszczenia. Emilia Korolczuk podzieliła los Andrzeja z Plutycz. Jest nagranie

Emilia Korolczuk mieszka na ranczu

W okolicach Zabłudowa, w powiecie białostockim, leży Ranczo Laszki, którym zarządza Emilia Korolczuk. Powierzchnia gospodarstwa wynosi 16 hektarów i zamieszkuje ją wiele różnych gatunków zwierząt.

“U Emilki w gospodarstwie to jest 21 krów razem z cielakami, ponad 130 kóz, 8 z jagniakami owiec, 20 królików, 36 kur razem z kogutami, jedna perliczka, 3 pawie, 2 kaczki, 2 gęsi, 2 koty i 3 psy”

- wyliczała babcia rolniczki w jednym z odcinków programu.

Z koziego mleka Emilia Korolczuk przygotowuje ser, jakiś czas temu wybudowała profesjonalną serowarnię. Jej posiadłość jest otwarta na gości, jednak aby ją odwiedzić, należy wcześniej umówić się telefonicznie.

ZOBACZ TEŻ: Fanka napisała do Emilii Korolczuk. Zwierzyła jej się z marzenia. TAKIEJ odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Emilia Korolczuk podzieliła się radosną nowiną!

Rolniczka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Facebooku prowadzi specjalnie dedykowaną gospodarstwu stronę “Ranczo Laszki Emilia Korolczuk”, którą obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Przekazuje przez nią informacje o wytworzonych przez siebie produktach, przede wszystkim serach, a także codziennych wydarzeniach, które dzieją się na jej gospodarstwie. Niedawno oznajmiła niezwykle radosną wieść!

Na jej ranczu pojawiło się nowe życie. To urocza owieczka, która przyszła na świat przy dwudziestostopniowym mrozie. Emilia Korolczuk udostępniła na Facebooku zdjęcie ze zwierzęciem, które trzyma w ramionach. 

“600 g miłości urodzone przy -20. Kto trzyma kciuki za najmniejszą owieczkę na Ranczu?”

- napisała w opisie. Czy to nie urocze zwierzę?