Lifestyle.Lelum.pl > Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk
23.08.2022 20:59 Emilię Korolczuk zadziwiło znalezisko na Ranczu Laszki. „Ten ktoś mega szybko zwiewał od Gucia”

Emilia Korolczuk na bieżąco zdaje relację ze swojego Rancza Laszki. Gwiazda programu „Rolnicy. Podlasie” na dniach podzieliła się zaskakującym odkryciem, którego dokonała na własnym pastwisku. Czyżby ktoś nieproszony wtargnął na teren rolniczki? Fani Emilki nie kryją swojego zaskoczenia. Zamieścili w sieci masę komentarzy, w których krytykują całe zajście. Nie mogą zrozumieć, jak można wtargnąć na czyjąś posesję. Na szczęście rolniczka może liczyć na swoje zwierzęta, które bacznie bronią rancza.

Emilia Korolczuk
10.08.2022 00:41 Emilia Korolczuk pokazała dawno niewidzianego członka rodziny. Fani myśleli, że jest jej bratem, prawda jest inna

Emilia Korolczuk zasłynęła dzięki programowi „Rolnicy. Podlasie”. Oczywiście nie występowała w tym show sama, a w poszczególnych odcinkach pojawiało się wielu członków jej rodziny oraz przyjaciół. Szczególną sympatią widzowie obdarowali Adriana. Większość z nich myślała, że chłopiec, który na początku programu był jeszcze dzieciakiem, jest młodszym bratem Emilii. Jak się okazuje, prawda jest zupełnie inna. Rolniczka wytłumaczyła ją jednej z internautek.

Emilia Korolczuk
11.07.2022 11:44 36-letnia Emilia Korolczuk miała wypadek. Nagranie z Rancza Laszki tylko dla osób o mocnych nerwach

Emilia Korolczuk zjednała sobie ogromną liczbę widzów swoimi występami w programie „Rolnicy. Podlasie”. By utrzymać z nimi regularny kontakt, założyła kanał w serwisie YouTube, na którym publikuje filmy z życia codziennego na jej gospodarstwie. Ostatni mógł zmrozić krew w żyłach. Rolniczka upubliczniła bowiem nagranie, na którym widać, jak doznaje wypadku. Niestety, kobieta nie wyszła z niego bez szwanku. Na filmie opowiedziała dokładnie, jak do tego doszło.

Emilia Korolczuk
04.07.2022 22:54 Fanka skrytykowała Emilię Korolczuk. „Już w głowie się przewróciło”, awantura o opłaty na „Ranczu Laszki”

Emilia Korolczuk ogłosiła niedawno możliwość odwiedzenia jej słynnego rancza. Cena wywołała w internautach niemałe oburzenia. Posypały się krytykujące komentarze. O rolniczce zrobiło się głośno za sprawą popularnego w stacji telewizyjnej TTV programu „Rolnicy. Podlasie”. Charyzmatyczna gospodyni zjednała sobie widzów, którzy chętnie zaczęli obserwować jej media społecznościowe. Emilia Korolczuk ostatnio wyszła z inicjatywą, dzięki której zainteresowani będą mogli odwiedzić jej słynne gospodarstwo. Cena takiej atrakcji zaskoczyła jednak internautów.

Emilia Korolczuk
24.06.2022 00:48 „Rolnicy. Podlasie”. Na ranczu Laszki trwała walka o życie, nagle zdarzył się cud. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie

Emilia Korolczuk jest jedną z najbardziej znanych postaci z programu „Rolnicy. Podlasie”. Dalsze losy swojego gospodarstwa dumnie nazwanego „Ranczo Laszki” relacjonuje na kanale YouTube i za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ostatnim czasie rozgrywał się tam dramat. W pewnym momencie wydawało się, że wszyscy mogą już stracić nadzieję, bo nie ma szans na szczęśliwe zakończenie. Zdarzył się jednak cud, dzięki któremu ostatecznie wszystko wróciło do normy. O czyje życie walczono?

Emilia Korolczuk
19.06.2022 12:46 Emilia Korolczuk dostała przesyłkę od fana. Teraz zastanawia się, gdzie powiesić piękny obraz

Emilia Korolczuk, właścicielka Rancza Laszki i bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną popularnością. Kolejnym tego dowodem jest niezwykły prezent, który otrzymała od fana. Facebookowy profil rolniczki, słynącej z pozytywnego podejścia do życia i troski o swoje zwierzęta, obserwuje aż 93 tysiące osób. Kobieta pochwaliła się zadziwiającym podarunkiem, jaki otrzymała od jednego z wielbicieli.

Emilia Korolczuk
12.06.2022 12:31 Emilia Korolczuk zrobiła zapasy jedzenia. Fani od razu zaczęli komentować jej nowy wpis

Gwiazda programu „Rolnicy. Podlasie” pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszymi przetworami. Nie wszystkim wybór kobiety przypadł do gustu. Emilia Korolczuk jest sympatyczną gospodynią, która zyskała rozpoznawalność za sprawą telewizyjnego programu TTV. Z sukcesem prowadzi profile w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami przygodami dnia codziennego. Niedawno pokazała pierwsze słoiki z przygotowanymi przetworami. Nie wszyscy podzielili jednak jej entuzjazm na temat szczawiu.

Emilia Korolczuk
25.05.2022 13:08 Ile lat ma Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie”? Jest tylko trzy lata młodsza od innego bohatera programu

Emilia Korolczuk jest prawdopodobnie najbardziej popularną bohaterką programu „Rolnicy. Podlasie”. Dzięki temu show rozsławiła swoje gospodarstwo, które dumnie nazwała „Ranczo Laszki”. Rolniczka całkiem niedawno świętowała urodziny. Ile ma lat? Jej wiek może nieco zaskakiwać widzów programu, którzy po samym wyglądzie mogli sądzić, że kobieta jest jednak młodsza.

Emilia Korolczuk
15.05.2022 21:43 Emilia Korolczuk przekazała cudowne wieści. „Taka niespodzianka na końcóweczce sezonu”

Emilia Korolczuk, gwiazda programu „Rolnicy. Podlasie” podzieliła się radosną nowiną. Ranczo Laszki, jej gospodarstwo, które prowadzi wraz z mamą, przywitało nowych członków rodziny. Zdjęcia, jakie Emilia opublikowała w mediach społecznościowych, wzbudzają szalone rozczulenie jej fanów. Sezon narodzin na gospodarstwie zakończył się bardzo miłą niespodzianką.

Emilia Korolczuk
12.05.2022 23:04 Emilia Korolczuk dodała radosny wpis. Na Ranczu Laszki wiele się zmienia

Emilia Korolczuk, która zyskała popularność w programie „Rolnicy. Podlasie”, kontynuuje swoją karierę w internecie. Często wchodzi w interakcje z fanami, dzieląc się z nimi wszelkimi nowinami, które dotyczą jej gospodarstwa. Teraz podała dwie radosne wiadomości w jednym. Rolniczka opublikowała bowiem post, w którym nie tylko poinformowała o postępie prac nad nowym projektem na ranczo, ale przy okazji złożyła też życzenia.

Emilia Korolczuk
29.04.2022 23:13 Emilia Korolczuk przekazała wspaniałe wieści. „Duma mnie rozpiera”, tysiące fanów zareagowało natychmiast

Wspaniałe nowiny prosto z Rancza Laszki. Dumna Emilia Korolczuk podzieliła się z fanami radosną wieścią. W popularnym gospodarstwie pojawił się nowy członek rodziny. Zachwyceni fani zasypali gwiazdę „Rolników” gratulacjami. Emilia Korolczuk to jedna z najbardziej lubianych postaci programu „Rolnicy. Podlasie”. Przebojowa i odpowiedzialna, na co dzień łączy obowiązki sołtysa i matki, a na dodatek wraz z babcią opiekuje się pokaźną trzódką liczącą około 100 zwierząt. W maju 2021 roku przyszła na świat córka lubianej bohaterki. Maleńka Laura od samych narodzin wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów. Teraz jednak w gospodarstwie pojawił się ktoś nowy, a zachwyceni fani od razu zasypali gwiazdę komentarzami.

Emilia Korolczuk
18.04.2022 12:48 Emilia Korolczuk przekazała w same Święta nowinę. Wielkie szczęście na ranczu Laszki. „Są emocje”

Emilia Korolczuk największą popularność zyskała dzięki swojemu kanałowi „Ranczo Laszki”. Teraz kobieta przekazała fanom radosną nowinę za pomocą swojego Facebooka. Celebrytka podzieliła się z internautami wesołą informacją na temat życia w jej gospodarstwie. Fani nie kryją zachwytu i nie szczędzą słów gratulacji.

Emilia Korolczuk
16.04.2022 21:41 Dzisiaj pod domem Emilii Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” dużo się wydarzyło. Od razu wrzuciła do sieci zdjęcie

Emilia Korolczuk to jedna z najbardziej lubianych i docenianych postaci programu „Rolnicy. Podlasie”. Widzowie pokochali ją za naturalność i skromność, a jednocześnie podbiła wiele serc siłą i charyzmą, stając na czele wsi. Teraz na jej ranczu rozegrały się nietypowe sceny. Nie ma wątpliwości, że paradokument „Rolnicy. Podlasie” w znacznym stopniu pokazuje realia polskiej wsi. Widzowie chętnie zasiadają przed ekranami, aby śledzić losy Gienka, Andrzeja, Sławka, Natalii, Michała i innych bohaterów niekwestionowanego hitu Focus TV. Drugi sezon oglądało średnio 855 tysięcy osób, a to przełożyło się także na wielką popularność prezentowanych rolników. Serca publiczności podbiła m.in. Emilia Korolczuk, właścicielka rancza i sołtys wsi Laszki. Nie tak dawno temu kobieta chwaliła się, że oto została młodą mamą. Teraz zaś przekazała fanom kolejną zdumiewającą informację.

18.02.2022 18:45 Rolnicy. Podlasie. Wielka radość w Laszkach. Emilia Korolczuk ogłosiła wiadomość o narodzinach

Uczestniczka programu „Rolnicy. Podlasie”, Emilia Korolczuk, powiadomiła o narodzinach cielaka. Niesamowite wideo trafiło na kanał YouTube rolniczki. Alaska jest już na świecie. Program Rolnicy. Podlasie okazał się niezwykłym hitem stacji Fokus TV. Show ukazuje, jak na co dzień mieszkają i pracują rolnicy z prawdziwego zdarzenia. Proste życie wiejskie przyciągnęło do odbiorników mnóstwo telewidzów, a bohaterowie serii otrzymali miano celebrytów. Jedną z uczestniczek programu Rolnicy. Podlasie jest prowadząca gospodarstwo w małej wsi Laszki, Emilia Korolczuk. Pracowita kobieta cieszy się popularnością wśród telewidzów oraz internautów. Prowadzony przez nią kanał na platformie YouTube Ranczo Laszki, zapewnia rozrywkę oraz dostarcza ogrom wiedzy na temat pracy w gospodarstwie. Ostatnio bohaterka Rolnicy. Podlasie powiadomiła swoich fanów o radosnym wydarzeniu.

Rodzina królewska
20.12.2021 19:35 „Rolnicy. Podlasie”. Emilia Korolczuk podzieliła się radosną nowiną. „Lepszego prezentu świątecznego nie mogłam się spodziewać”

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” po raz kolejny postanowiła podzielić się z tysiącami obserwujących niebywałą nowiną. Ta przyszła zaledwie kilka dni przed świętami.

Mandaryna
11.12.2021 20:58 Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” właśnie ogłosiła. Cudowne wieści z Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk jest jedną z największych gwiazd programu Rolnicy. Podlasie. Dzięki niemu rozsławiła swoje Ranczo Laszki, które ma od niedawna nowego domownika. O wszystkim ranczerka poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów. Przy okazji wrzuciła także zdjęcie.

Gienek 2
05.05.2021 16:03 Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” zabrała głos po aresztowaniu Gienka. Szczere słowa o Plutyczach

Wciąż pojawia się wiele doniesień w związku z zatrzymaniem Gienka przez policję. Tym razem głos w sprawie zabrała Emilia Korolczuk. Emilia Korolczuk podobnie jak Gienek jest uczestniczką programu Rolnicy. Podlasie. Kiedy w sieci pojawiły się doniesienia o aresztowaniu rolnika, w końcu i ona postanowiła przerwać milczenie.

emilia korolczuk
09.04.2021 16:49 Emilka z „Rolnicy. Podlasie” zachęca fanów do wzięcia udziału w konkursie

Emilia Korolczuk to gwiazda programu Rolnicy. Podlasie. Dzięki udziałowi w serialu zyskała sławę i popularność. Jej ranczo znane jest już w całej Polsce. Tym razem gwiazda zachęca swoich fanów do wzięcia udziału w konkursie. Emilia Korolczuk jest sołtysem we wsi Laszki (koło Zabłudowa). Dzięki udziałowi w programie Rolnicy. Podlasie miała szansę poznać swoją drugą połówkę. Teraz oboje spodziewają się dziecka.

rolnicy. podlasie
19.03.2021 08:15 Emilia z ,,Rolnicy. Podlasie” dostała wiadomość na temat swojej ciąży. Nigdy nie była tak zdziwiona

Emilia Korolczuk jest uczestniczką produkcji Rolnicy. Podlasie. Kobieta dostała niedawno dziwną wiadomość od jednego ze swoich fanów… Jaka jest treść wiadomości? Emilia Korolczuk z Rolnicy. Podlasie jest w szóstym miesiącu ciąży. Wraz ze swoim partnerem, Karolem, czekają na narodziny ich córki – Laury. Wiadomość od fana dotyczyła właśnie ciąży kobiety. Troska i pomysłowość moich fanów nie zna granic… – skomentowała Emilia Korolczuk na swoim funpage’u.

Rolnicy. Podlasie
10.03.2021 12:57 „Rolnicy. Podlasie”: obcy mężczyźni nachodzą Emilię. „Jestem bardzo zdziwiona wręcz głupotą ludzi”

Emilia z programu „Rolnicy. Podlasie” ma niemały problem. Popularność przysparza jej również sporo problemów. Ostatnio na jej posesję zaczęli wchodzić bez zgody nachalni i pijani fani, niektórzy z nich naruszali też jej prywatność na inne sposoby. Większość widzów jest jednak zgodna, że takie zachowanie jest niepożądane. Emilia na co dzień jest sołtyską miejscowości Laszki pod Białymstokiem i zarządza swoją posiadłością, którą nazwała Ranczo Laszki. Co jakiś czas publikuje na Youtube krótkie filmy opowiadające historie z życia jej kawałka ziemi.

  • 1
  • 2