Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" przekazała wspaniałe wieści. Cała rodzina świętuje jubileusz
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 14.03.2023 16:06

Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" przekazała wspaniałe wieści. Cała rodzina świętuje jubileusz

Emilia Korolczuk, Rolnicy. Podlasie
fot. kadr z programu „Rolnicy. Podlasie”

Emilia Korolczuk z programu “Rolnicy. Podlasie” niemal w 100% wykorzystuje swoje pięć minut. Dzięki udziałowi w produkcji Fokus TV zyskała dużą rozpoznawalność i przełożyła ją na media społecznościowe. Teraz podzieliła się z fanami świetnymi wieściami.

Poza Facebookiem Emilię możemy znaleźć też na Youtubie, gdzie publikuje vlogi z codziennego życia w gospodarstwie. Ostatnio przekazała fanom wieści o rodzinnej imprezie.

Na ranczu Emilii Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie" wiele się dzieje

Na ranczu Emilii ciągle wiele się dzieje. Niedawno chwaliła się tym, że w końcu doczekała się sera od niebieskiej krowy. Rolniczka odbiera także paczki od fanów i niedawno ktoś sprezentował jej kubki z wizerunkiem jej krów.

Ostatnio telewizyjna gwiazda musiała także mierzyć się z zarzutami wobec tego, że zwierzęta na jej ranczu nie mają zapewnionych odpowiednich warunków. Emilia stanowczo odpowiedziała, że są one całkowicie bezpodstawne.

Nie żyje Barbara Lityńska. Gwiazda "Głębokiej wody" zmagała się z chorobą

Urodziny na ranczu Emilii Korolczuk z programu "Rolnicy. Podlasie"

Rolniczka na Facebooku pochwaliła się tym, że jej mama niedawno obchodziła 60. urodziny. Całość okrasiła rodzinnym zdjęciem. Stało się ono bardzo popularne, zebrało aż 18 tysięcy polubień.

Na zdjęciu widzimy aż 4 pokolenia z rodziny Korolczuk. Tort trzyma mama Emilii, po lewej znajduje się jej babcia, a po prawej Emilka z córeczką. Rodzina trzyma się w świetnym zdrowiu i atmosferze.

Fani składają życzenia mamie Emilii Korolczuk

Swoje trzy grosze do życzeń dołożyli także fani Emilii i programu “Rolnicy. Podlasie”. Komentarzy pod postem zebrało się ponad 4 tysiące. Możemy w nich przeczytać:

- Cztery super dziewczyny. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

- Sto lat, mnóstwo sił dla mamy i całej rodziny.

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Stu lat w zdrowiu i miłości. Wiele radości oraz spełnienia marzeń. Jesteście wspaniałe kobietki.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania