Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Emilia Korolczuk potrzebuje pomocy. Zwróciła się do fanów
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.05.2024 19:02

Emilia Korolczuk potrzebuje pomocy. Zwróciła się do fanów

Emilia Korolczuk
Fot. Ranczo Laszki/YouTube

Nastąpił kolejny przełomowy moment w życiu Emilii Korolczuk. Bohaterka serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” prowadzi wiosenne porządki na swoim ranczu, a to wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. W realizacji jednej z nich potrzebuje wsparcia. Zwróciła się do swoich fanów.

Emilia Korolczuk aktywnie rozwija swoje ranczo

Bohaterka serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” nie zwalnia tempa. Odkąd wystąpiła w nim po raz pierwszy, jej ranczo w Laszkach porządnie się rozrosło. Wiadomo było, że Emilia Korolczuk hoduje na swoim gospodarstwie liczną gromadę zwierząt. Znajdują się tam zarówno psy i koty, jak i kaczki, gęsi, owce, krowy, króliki czy kozy. Sama nie wie, ile ich dokładnie ma.

Nie mam pojęcia ile dokładnie ich jest. Ale zauważyłabym, gdyby któregokolwiek zabrakło. Każde ze zwierząt ma imię, swój charakter i swoją historię. Do tego większość z nich się przy mnie rodzi! Nie da się ich nie rozróżniać.

Zdaje się, że to kozy cieszą się największą popularnością na ranczu bohaterki serialu “Rolnicy. Podlasie”. W 2022 roku na terenie gospodarstwa Emilii Korolczuk znajduje się serowarnia, w której kobieta produkuje wyroby z koziego mleka. Zerkając do jej mediów społecznościowych, nie można się oprzeć wrażeniu, że mają one wielu fanów.

ranczo laszki.png
Fot. Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook
Emilia Korolczuk przekazała wieści. Zaczyna nowy rozdział? Emilia Korolczuk musiała ratować mamę. Sceny, niczym z filmu

Emilia Korolczuk w trakcie wiosennych obrządków

Występująca w serialu “Rolnicy. Podlasie” właścicielka gospodarstwa prowadzi również swój kanał w serwisie YouTube. To tam dzieli się na bieżąco tym, co dzieje się na jej ziemi. Okazuje się, że wiosna to bardzo intensywny okres roku dla rolniczki. W jednym z ostatnich filmów oglądaliśmy między innymi proces przewożenia krów na letnie pastwisko oraz przygotowania grządek pod ogródek.

Emilii Karolczuk bardzo często towarzyszy jej córka Laura. Dziewczynka z dużym zainteresowaniem przygląda się roślinom, które wyrosły na wiosnę. Wszystko wskazuje na to, że jest żywo zaangażowana w życie gospodarstwa. Z filmu opublikowanego na kanale rolniczki dowiadujemy się czegoś jeszcze. Planuje ona postawienie szklarni i właśnie przygotowała pod nią grunt.

Bierzemy się za poważne ogarnianie tutaj nieładu, to jest mój artystyczny nieład. Dzisiaj chłopaki będą ustawiać belki, równać ziemię pod szklarnię, a ja może trochę opielę tę grządkę - tłumaczyła Emilia Korolczuk.

ZOBACZ TEŻ: Emilia Korolczuk przekazała radosne wieści prosto z rancza Laszki

Emilia Korolczuk prosi fanów o pomoc

Okazuje się, że praca na gospodarstwie wymaga dużej pomocy. Rolniczka zamarzyła sobie na swoim podwórku szklarnię poliwęglanową. Jej złożenie najprawdopodobniej jest nie lada wyzwaniem. Choć Emilia Korolczuk otrzymała pomoc w przygotowaniu gruntu pod instalację, poskładać ją będzie musiał ktoś inny. To z tą sprawą zwróciła się do swoich fanów.

Szukam kogoś do złożenia szklarni poliwęglanowej... Wynagrodzenie do uzgodnienia - napisała w swoich mediach społecznościowych rolniczka.

Jeśli zerkniemy do komentarzy pod publikacją umieszczoną na Facebooku, widzimy, że kilka osób wyraziło chęć pomocy Emilii Korolczuk. Inna grupa zarzuciła bohaterce serialu “Rolnicy. Podlasie”, że jest to przecież bardzo proste zadanie i nie powinno wymagać pomocy. Pozostali użytkownicy zasugerowali poproszenie o pomoc innych słynnych właścicieli gospodarstwa — Andrzeja i Gienka z Plutycz.