Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mama Emilii Korolczuk skradła córce show. To był jej pierwszy raz. "Jesteś do tego urodzona!"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.05.2023 22:34

Mama Emilii Korolczuk skradła córce show. To był jej pierwszy raz. "Jesteś do tego urodzona!"

Emilia Korolczuk
fot. YouTube/Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk ponownie zaprosiła swoich fanów do gospodarstwa i pochwaliła im się pracami, które czekają na nią w polu. Niespodziewanie show skradła jej własna mama, którą od razu pokochali internauci.

Gwiazda programu “Rolnicy. Podlasie” wspólnie z ukochaną mamą postanowiła wziąc się do pracy na roli. Okazało się, że starsza z pań jest najlepsza pomocą, jaką uczestniczka reality show miała do tej pory.

Emilia Korolczuk znów pokazała fanom życie w gospodarstwie

Program “Rolnicy. Podlasie” wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Nie da się ukryć, że jedną z największych gwiazd show jest Emilia Korolczuk, która pojawia się nie tylko w telewizji, ale założyła również własny kanał na YouTubie, gdzie raportuje internautom swoje postępy w gospodarstwie. 

W najnowszym odcinku rolniczka zaprosiła fanów na pole, gdzie pokazała im, jak przebiega proces przygotowywania grządek pod uprawy. Tego dnia Emilia Korolczuk pracowała z wyjątkowym gościem - swoją ukochaną mamą.

Katarzyna Dowbor odwiedziła ich dom. Po tym, co ujrzała długo nie mogła się otrząsnąć

Emilia Korolczuk przedstawiła fanom swoją mamę

Szybko okazało się, że praca u boku mamy nie tylko przebiega o wiele szybciej, ale także dostarcza obu paniom mnóstwo radości i przyjemności. Mama rolniczki w ogóle nie skarżyła się na ciężkie warunki lub wysoką temperaturę, która potrafi być uciążliwa podczas pracy w polu, ale z uśmiechem na twarzy pomagała swojej córce.

Niespodziewanie kobieta postanowiła nawet zasiąść za kółkiem przenośnika ziemi i trzeba przyznać, że w tej funkcji radziła sobie niczym zawodowiec. Postępy swojej mamy pochwaliła nawet sama Emilia Korolczuk, która nie dowierzała temu, jak seniorka świetnie radzi sobie w tej roli.

-Ty to jesteś do tego urodzona - pochwaliła ją córka.

Fani są zachwyceni mamą Emilii Korolczuk

Zachowanie mamy uczestniczki reality show “Rolnicy. Podlasie” oraz relacje, jakie łączą obie panie, bardzo przypadły do gustu internautom, którzy nie kryją swojego zachwytu w komentarzach. Co więcej, fani natychmiast zaczęli domagać się więcej odcinków z udziałem sympatycznej i pracowitej seniorki.

-Mama jest cudowna

-Super masz mamę. Pozdrawiam całą rodzinkę

-Pani Jola to zawodowy operator - chwalą kobietę w komentarzach.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania