Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Emilia Korolczuk pokazała córkę, a fani aż zdębieli. Co za oczy, niebywałe, jak wygląda jej pociecha
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.06.2023 17:51

Emilia Korolczuk pokazała córkę, a fani aż zdębieli. Co za oczy, niebywałe, jak wygląda jej pociecha

Emilia Korolczuk
fot. Youtube/@ranczolaszki1545

Emilia Korolczuk świetnie wykorzystuje rozpoznawalność, którą zyskała w programie “Rolnicy. Podlasie”. Aktywnie prowadzi swój kanał na Youtubie i media społecznościowe. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała w nich zdjęcie swojej córki.

Rolniczka raz po raz pokazuje kulisy swojego prywatnego życia na facebookowym profilu swojego rancza. Łączy to z działalnością zawodową, bo wiele razy pokazywała tam produkty spożywcze wyrabiane w swoim gospodarstwie.

Emilia Korolczuk pokazała córkę w mediach społecznościowych

Emilia Korolczuk postanowiła w Dniu Dziecka złożyć życzenia małym i dużym. Do tego opublikowała zdjęcie swojej córki oraz jajek.

- Wszystkim dużym i małym, młodym i starym dzieciom życzymy samych wspaniałości. Dzień Dziecka na Ranczu przywitaliśmy pierwszymi nakłuciami jaj i piskami kurcząt w tym roku - napisała rolniczka w opisie posta.

Córka jest do niej bardzo podobna i ma oczy po mamie. Do tego jest piękną dziewczynką, na co uwagę zwracają internauci.

Śmierć, która wstrząsnęła całym krajem. Odebrał sobie życie niedługo po ślubie, ukochaną odnalazł w programie

Internauci komentują zdjęcie córki Emilii Korolczuk

- Ślicznotka, mała Emilka. Życzę dużo zdrówka dla Laurki i szczęśliwych chwil dzieciństwa - napisała fanka.

- Śliczna córeczka mamy. Niebieskie ma oczka, dużo zdrówka i radości w Dniu Dziecka - złożyła życzenia inna osoba.

- Jaka ta wasza Laurka jest śliczna, no cudna dziewczynka i jaka grzeczna i podobna do mamusi. A tak na poważnie Emilko, niech ci się wspaniale chowa córeczka - napisała internautka.

Emilia Korloczuk trzyma kontakt z fanami

Internauci nie zawsze jednak patrzą na Emilię Korolczuk przychylnym okiem. Zdarza się im również krytykować jej poczynania. Tak było ostatnim razem, gdy pokazała, jak pielęgnuje swoje kury.

W komentarzach pod filmem wiele osób skrytykowało jej działania, mówiąc, że powinno się to zrobić inaczej. Pomimo tego rolniczka stara się trzymać dobry kontakt z fanami i co jakiś czas odpowiada na wpisy, nawet te niezbyt przychylne.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania