Lifestyle.Lelum.pl > Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak, Kryształowa Kula
15.03.2024 20:10 Miszczak wprost o tym, co jest decydujące w “TzG”

Za nami dwa pierwsze odcinki nowego sezonu programu “Taniec z Gwiazdami”, a widzowie już zaczynają mieć wątpliwości, jeśli chodzi o niektórych uczestników formatu. Do zarzutów o niesprawiedliwość odniósł się dyrektor programowy stacji Polsat Edward Miszczak. Czy to naprawdę to ma kluczowy wpływ na wyniki?

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
07.02.2024 08:13 Miszczak nazwał siebie „złym człowiekiem”. Dlaczego zwolnił Dowbor?

Zwolnienie Katarzyny Dowbor odbiło się szerokim echem wśród widzów Polsatu, a jednocześnie do tej pory kładzie się cieniem na Edwardzie Miszczaku. W szczerym wywiadzie dziennikarz zdradził, czy z perspektywy czasu żałuje swojej decyzji, a także ujawnił prawdziwy powód, dla którego zastąpił prezenterkę Elżbietą Romanowską. Widzom do tej pory trudno jest otrząsnąć się po tym, co ujawnił.

Edward Miszczak na ramówce Polsatu powiedział niecenzuralne słowo!
01.02.2024 15:28 Edward Miszczak na ramówce Polsatu powiedział niecenzuralne słowo! "To się wypikuje"

Za nami uroczysty event z okazji ogłoszenia Wiosennej Ramówki Telewizji Polsat. Podczas gali nie zabrakło plejady polskich gwiazd oraz oficjalnej przemowy Edwarda Miszczaka. Krótkie przemówienie dyrektora wywołało niemałe zamieszanie, a to wszystko z powodu niecenzuralnego słowa, jakie padło z jego ust.

Edward Miszczak wyszedł na scenę i nie na taką reakcję liczył, fot. kadr z 89. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego”
06.01.2024 21:22 Tak wygląda speszony Edward Miszczak. Wyszedł na elegancką scenę i nie na taką reakcję liczył

W 2023 roku nie zabrakło sportowych emocji. Tak jak w poprzednich latach sportowcy mogli liczyć nie tylko na wsparcie wiernych fanów, ale również na dostrzeżenie dzięki najważniejszej nagrodzie, jaką może otrzymać polski sportowiec. 

Edward Miszczak może nie przetrwać lata w Polsacie
03.12.2023 19:05 ”To już przeszłość”. Edward Miszczak może nie przetrwać do lata. Media grzmią o zmianach w Polsacie

Edward Miszczak zasłynął zmianami, jakie zaprowadził za kulisami Polsatu. Teraz okazuje się, że decyzje nowego dyrektora programowego stacji wcale nie okazały się tak udane, jak zakładano, a nieoficjalnie mówi się nawet o jego zwolnieniu. Czy to naprawdę koniec jego rządów?

Edward Miszczak
24.11.2023 14:58 Miała tylko 3 miesiące! Media o produkcji Polsatu: „To największa katastrofa w historii stacji”. Czy Miszczak za to odpowie?

Jesienna ramówka Polsatu właśnie dobiegła końca. To może oznaczać tylko jedno — czas na podsumowanie wyników oglądalności. Te okazały się niezbyt satysfakcjonujące dla dyrektora programowego telewizji Polsat, Edwarda Miszczaka. Dziennikarz objął ster stacji na początku 2023 roku. Wyniki programów, które wprowadził na antenę, niestety nie są zadowalające! 

Edward Miszczak
10.11.2023 12:08 Kolejna klęska Edwarda Miszczaka? To już definitywny koniec. Gwiazdy Polsatu nie kryją żalu

Edward Miszczak już niemal od roku sprawuje władzę w stacji Polsat. Swoje nowe porządki wprowadził w zasadzie od razu, nie bojąc się przy tym naprawdę stanowczych zmian. Nie ma wątpliwości, że nie wszystkim się to podoba. Do tego grona należą chociażby kabareciarze.

Edward Miszczak
23.10.2023 11:17 Kolejna klęska Edwarda Miszczaka. W Polsacie dzieje się coraz gorzej, następne show znika z anteny

Od początku tego roku faktyczne stery w Polsacie objął Edward Miszczak. Nowy dyrektor programowy z miejsca chciał pokazać, kto zna się najlepiej na telewizji w tym kraju i szybko zaczął wprowadzać spore zmiany w stacji. Póki co te się nie sprawdzają. Właśnie wypłynęły kolejne, niepokojące dane.

Edward Miszczak
02.10.2023 14:30 Kosmiczna nerwówka u Edwarda Miszczaka? Donoszą o przykrych wieściach z Polsatu, ludzie już nie wytrzymali

Edward Miszczak od początku tego roku jest dyrektorem programowym Polsatu. Od początku postanowił rządzić całkowicie po swojemu, dlatego wprowadził istotne zmiany w najpopularniejszych programach stacji. Póki co wyniki sugerują, że wyszedł na tym źle.

Edward Miszczak, Anna Cieślak
21.08.2023 15:15 Żona Miszczaka jest od niego młodsza o 25 lat. Wyszło na jaw, jak się poznali. Co ma z tym wspólnego Piotr Woźniak-Starak?

21 sierpnia to wyjątkowa data dla Edwarda Miszczaka. Dziś dyrektor programowy Polsatu i jego młodsza o 25 lat żona Anna Cieślak świętują 2. lata od zawarcia związku małżeńskiego. W tym specjalnym dniu przypominamy, jak wyglądały okoliczności ich poznania oraz jak wygląda ich związek na co dzień.

Katarzyna Dowbor skomentowała swoje zwolnienie z "Nasz nowy dom"
17.08.2023 10:46 Nie do wiary, co ujawniła Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z "Nasz nowy dom". Tak ją potraktowano

Niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” odbiło się szerokim echem w polskich mediach. I choć wiele osób wypowiadało się na temat zachowania Edwarda Miszczaka, nigdy nie zrobiła tego sama zainteresowana. Teraz dziennikarka po raz pierwszy skomentowała, co wydarzyło się za kulisami Polsatu.

Doda dogadała się w sprawie show
07.08.2023 12:28 Dogadali się, radosny komunikat Dody. Po okropnym początku rozmowy, ciężko uwierzyć, że doszło do porozumienia

Wszyscy z zapartym tchem wyczekują premiery długo zapowiadanego reality show Dody. Teraz wokalistka postanowiła wyjawić, jak tak naprawdę wyglądała praca za kulisami Polsatu. Okazało się, że początki jej rozmów z Edwardem Miszczakiem wcale nie należały do najprostszych.

Edward Miszczak ujawnił powód zwolnienia Katarzyny Dowbor
03.08.2023 15:17 Edward Miszczak dopiero teraz ujawnił, dlaczego zwolniono Katarzynę Dowbor z "Nasz nowy dom". Wszystko jasne

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” odbiło się głośnych echem we wszystkich polskich mediach. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Edward Miszczak zrezygnował z pracy doświadczonej dziennikarki. Teraz dyrektor programowy po raz pierwszy skomentował tę zmianę.

Edward Miszczak ściągnął nietypową gwiazdę do "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPIF
20.07.2023 08:05 Lata temu zniknęła z show-biznesu. Teraz Miszczak ściągnął ją do Polsatu, będzie gwiazdą w TTBZ

Właśnie trwają przygotowania do kolejnego już sezonu kultowego show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem Edward Miszczak przeszedł samego siebie i do uwielbianej przez widzów produkcji ściągnął jedną z największych gwiazd TVN-u, która przed laty zniknęła z mediów.

Polsat, Edward Miszczak
01.06.2023 09:44 Ten symbol zwiastuje zwolnienie z Polsatu. Gwiazdy, które dostaną go od Edwarda Miszczaka, mogą się żegnać z pracą

Agnieszka Chyży postanowiła zażartować ze zwolnień, jakie mają ostatnio miejsce w telewizji Polsat. Na jej słowa zareagował sam dyrektor generalny Edward Miszczak, który zdradził, co może być zapowiedzią zakończenia współpracy.Prezenterka pojawiła się na scenie z okazji przedpremierowego pokazu nowego serialu stacji. W pewnym momencie lekko się zapomniała i nawiązała do sytuacji zza kulis Polsatu. Co na to Edward Miszczak?

Edward Miszczak
25.05.2023 17:41 Ile zarabia Edward Miszczak? Suma od zawsze owiana była tajemnicą, jego majątek może szokować

Edward Miszczak to postać, która w ostatnim czasie jest na ustach wielu osób. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych decyzji, które podjął wobec kilku ważnych osób w Polsacie. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście zwolnienie Katarzyny Dowbor i zmiana na stanowisku prowadzącej “Nasz nowy dom”. Wiele osób zastanawia się, ile zarabia dyrektor programy stacji ze słoneczkiem. Jego majątek może zrobić wrażenie.Dokładne kwoty przychodów Edwarda Miszczaka nie są publicznie znane, jednak wszelkie doniesienia mówią o tym, że na brak gotówki nie może on narzekać.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
20.05.2023 11:24 Edward Miszczak ujawnił prawdziwy powód wyrzucenia Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Przerwał milczenie

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy Katarzyna Dowbor poinformowała o zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom”. Teraz głos w sprawie niezapowiedzianych zmian w Polsacie po raz pierwszy zabrał Edward Miszczak.Dyrektor generalny stacji zdradził, dlaczego podjął decyzję o zakończeniu współpracy z uwielbianą przez fanów dziennikarką. Jego słowa mogą szokować.

Edward Miszczak
17.05.2023 20:23 Zrezygnowany Miszczak na konferencji Polsat SuperHit Festiwal. Co się z nim stało? Uwagę zwracają jego dłonie

Trwają coraz bardziej zaawansowane przygotowania do Polsat SuperHit Festiwal. Stacja zorganizowała konferencję promującą to wydarzenie. Edward Miszczak, który pełni funkcję dyrektora programowego Polsatu, był podczas niej zrezygnowany.Nie wiadomo, co było tego powodem, ale aktualny czas raczej nie jest dla niego najłatwiejszy. Miszczak podjął kilka trudnych decyzji związanych z telewizją, dla której pracuje i część z nich nie spodobało się fanom, którzy w mediach społecznościowych krytykują mężczyzną, nazywając go nawet mianem “Zniszczaka”.

Izabela Janachowska
20.02.2023 17:42 Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu? Pojawiły się doniesienia

Po serii zwolnień z Polsatu media przekazują informacje w sprawie kolejnej prezenterki, która miała stanąć "na wylocie". Pewne źródła donosiły, że Izabela Janachowska zamierza odejść ze stacji i wrócić pod skrzydła TVN — a wszystko z winy Miszczaka. Najnowsze wieści zaskakują. To właśnie prowadząca “Ślubnego pogotowia” miała być kolejną niewiadomą, jeśli chodzi o zwolnienia w Polsacie. Jeszcze niedawno “Super Express” przekazywał, że jej dni w stacji są policzone. Jednak czy aby na pewno?

Katarzyna Skrzynecka
02.02.2023 23:07 W studiu „DDTVN” obok Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się niespodziewany gość. Edward Miszczak może się zdziwić

Przez 9 lat Katarzyna Skrzynecka była związana z telewizją Polsat. Początkowo wygrała program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a potem zasiadła w jury telewizyjnego show. Dla fanów dużym zaskoczeniem była informacja, że straciła ona swoją posadę i po blisko 10 latach odchodzi z programu.

Polsat Edward Miszczak
26.01.2023 09:54 Edward Miszczak usuwa popularny program z głównej anteny Polsatu. Co na to widzowie?

Czas na kolejne zmiany w telewizji Polsat. Dyrektor programowy Edward Miszczak zdecydował o usunięciu z anteny popularnego randkowego show. Chodzi o uwielbiane przez widzów „Love Island”. Fani znanego reality show mogą mieć niemałe powody do smutku. Siódma edycja programu nie zostanie wyemitowana na głównej antenie Polsatu. Uspokajamy jednak – to wcale nie oznacza, że nie powstaną nowe odcinki.

Edward Miszczak
17.01.2023 18:16 Edward Miszczak zrobił wczoraj tajne spotkanie z nowym składem „TTBZ”. Wiemy, kogo przyłapali paparazzi

Edward Miszczak przez lata był dyrektorem programowym stacji TVN. To on stworzył wiele, najpopularniejszych programów i wypromował liczne gwiazdy. Od nowego roku pełni tę samą funkcję u konkurencji. Zatrudnił go bowiem Polsat. Miszczak z miejsca wziął się do pracy i już doprowadził do zmian w jednym z najpopularniejszych programów stacji, czyli „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nadchodząca edycja zapowiada się wyjątkowo.

Edward Miszczak
24.11.2022 22:58 Już wiadomo, co dalej z Edwardem Miszczakiem. Właśnie potwierdziły się dawno powstałe plotki, przechodzi do znanej stacji

Edward Miszczak jakiś czas temu zakończył współpracę ze stacją TVN. Od tej pory wiele osób spekulowało na temat tego, gdzie obecnie zatrudni się dyrektor programowy. Teraz w końcu przekazano oficjalne informacje w sprawie nowej pracy dziennikarza. Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki na temat nowego miejsca zatrudnienia dyrektora programowego TVN-u. Okazało się, że doniesienia na temat rzekomej współpracy gwiazdora z telewizją Polsat okazały się prawdziwe. Wiemy, kiedy dziennikarza oficjalnie rozpocznie pracę na nowym stanowisku.

Anna Cieślak
04.09.2022 16:28 Anna Cieślak podsumowała małżeństwo z Miszczakiem. Pierwszy raz tak bardzo się otworzyła

Anna Cieślak to rozpoznawalna polska aktorka. W zeszłym roku zrobiło się o niej jeszcze głośniej z powodu ślubu z Edwardem Miszczakiem, wówczas jeszcze dyrektorem programowym TVN. Jak układa im się w małżeństwie? Między Miszczakiem a Cieślak jest 25 lat różnicy. Dlatego przed ich ślubem pojawiało się wiele głosów krytycznych wobec ich relacji. Jak wygląda rzeczywistość rok po ślubie?

TVN
14.07.2022 22:05 Zaskakujące, co zobaczymy na antenie TVN. Edward Miszczak nigdy nie wyraziłby na to zgody?

Edward Miszczak przez 25 lat pełnił funkcję dyrektora programowego TVN, a wiele osób właśnie jego uważa za ojca sukcesu, jaki osiągnęła stacja. Kilka tygodni temu media obiegła nagła wieść o jego rezygnacji. Niemal od razu w ramówce zawitały zauważalne zmiany. Były kierownik z pewnością nigdy by się na to nie zgodził. Edward Miszczak praktycznie od samego początku był związany z TVN. Swoje odejście tłumaczył potrzebą zmian, i choć w okresie przejściowym nadal ma pełnić funkcję dyrektora pionu Programmingu, krążące od jakiegoś czasu plotki sugerują, że były kierownik ma przejść do konkurencyjnego Polsatu. Gdyby doniesienia te okazały się prawdą, oznaczałoby to wielkie zmiany w obu stacjach. Nie jest bowiem tajemnicą, że dziennikarz ma dość specyficzne preferencje, jeśli chodzi o programy i rozrywkę. Nie bez powodu uważa się go za „ojca chrzestnego” sukcesu TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak
08.06.2022 10:31 Wielki smutek w TVN, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pożegnalny wpis po decyzji Edwarda Miszczaka. „Świat się kończy”

Przez ponad 2 dekady Edward Miszczak był dyrektorem programowym stacji TVN. Aż do wczoraj, gdyż opublikował oświadczenie, w którym potwierdził wcześniej krążące plotki o ustąpieniu ze swojego stanowiska. Z tej okazji na wspominkowy post zdecydowała się Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka jest bowiem od lat blisko związana z całą stacją i jej zarządem, z którym utrzymuje nie tylko relacje zawodowe, ale też, a może przede wszystkim, koleżeńskie. Widać to zresztą po opublikowanym przez nią wpisie.

Edward Miszczak
19.12.2021 22:34 Edward Miszczak zabrał głos ws. ustawy medialnej

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zdecydował się zabrać głos w sprawie ostatecznego przyjęcia przez Sejm nowelizacji ustawy medialnej, mającej godzić przede wszystkim w interesy stacji, której szefuje od 1998 roku.

anna cieślak
16.12.2021 19:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie. „Z najlepszymi życzeniami”

Anna Cieślak i Edward Miszczak przez długie miesiące ukrywali swój związek przed światem. Tym większym zaskoczeniem dla wielu był nagły ślub, na który para zdecydowała się w sierpniu tego roku. Mimo to świeżo upieczeni nowożeńcy nieczęsto pokazują się publicznie, jak do tej pory w sieci próżno było szukać również ich wspólnych zdjęć. Tym razem postanowili jednak uczynić wyjątek.

  • 1
  • 2