Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Lata temu zniknęła z show-biznesu. Teraz Miszczak ściągnął ją do Polsatu, będzie gwiazdą w TTBZ
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.07.2023 08:05

Lata temu zniknęła z show-biznesu. Teraz Miszczak ściągnął ją do Polsatu, będzie gwiazdą w TTBZ

Edward Miszczak ściągnął nietypową gwiazdę do "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPIF
Edward Miszczak ściągnął nietypową gwiazdę do "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPIF

Właśnie trwają przygotowania do kolejnego już sezonu kultowego show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem Edward Miszczak przeszedł samego siebie i do uwielbianej przez widzów produkcji ściągnął jedną z największych gwiazd TVN-u, która przed laty zniknęła z mediów.

Edward Miszczak ściągnął gwiazdę TVN-u do "Twoja twarz brzmi znajomo"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program “Twoja twarz brzmi znajomo” stał się już prawdziwą wizytówką stacji Polsat. Właśnie trwają przygotowania do kolejnej edycji popularnego show, a z każdym dniem poznajemy kolejną gwiazdę, która spróbuje swoich sił w roli uczestnika.

Tym razem Edward Miszczak przeszedł samego siebie i do produkcji ściągnął gwiazdę, która przez lata odmawiała mediom, a swoją wielką karierę rozpoczęła w stacji TVN. Mowa oczywiście o Magdalenie Kumorek, która po ogromnym sukcesie serialu “Przepis na życie” postanowiła usunąć się w cień i skupić się na rodzinie. Teraz aktorka powraca w wielkim stylu.

Olek i Michał spoczęli na cmentarzu w Wieliczce. Mama 14-latka ujawnia, co się działo dzień po tragedii. Tak zareagowali mieszkańcy

"Twoja twarz brzmi znajomo": Magdalena Kumorek powraca na ekrany telewizorów

Swoje pierwsze aktorskie kroki gwiazda stawiała jeszcze jako studentka w kultowym serialu Polsatu “Samo życie”, który przyniósł jej niemałą rozpoznawalność. Nagle, po dwóch latach pracy na planie, Magdalena Kumorek zaskoczyła absolutnie wszystkich informacją o swoim nagłym odejściu z produkcji. Aktorka była zmęczona swoimi obowiązkami zawodowymi, o czym opowiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o rezygnacji z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa

Od tej pory artystka skupiała się na życiu rodzinnym i mieszkała wraz z mężem we Wrocławiu. Niedługo po przyjściu na świat jej upragnionej córeczki, Magdalena Kumorek otrzymała propozycję powrotu na ekrany - miała zagrać w serialu TVN “Przepis na życie”.

Aktorka zdecydowała, że pojawi się w produkcji, która szybko okazała się prawdziwym hitem, a sama gwiazda zyskała jeszcze większą popularność. Niestety, krótko po emisji ostatniego odcinka znów postanowiła schować się z dala od mediów.

Za sprawą Edwarda Miszczaka Magdalena Kumorek powraca do show-biznesu

Przez lata aktorka skrupulatnie odmawiała powrotu na ekrany telewizorów. Jak sama mówi, wynika to głównie z tego, że wszyscy proponowali jej udział w tanecznych bądź wokalnych programach, a ona postanowiła czekać na coś bardziej oryginalnego.

Dlatego, że miałam ciekawsze rzeczy do robienia. Wielokrotnie dostawałam propozycje udziału w programach z tańcem czy śpiewaniem w roli głównej, ale intuicja podpowiadała mi, żeby się nie angażować, bo zaraz przyjdzie do mnie coś ciekawszego. I zawsze przychodziło

Jak widać, Edward Miszczak i jego propozycja udziału w kultowym “Twoja twarz brzmi znajomo” spełniła oczekiwania Magdaleny Kumorek i już na jesień zobaczymy jej zmagania w show. Obok niej w programie pojawią się takie gwiazdy, jak Ewelina Flinta, Nick Sincler, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Kuba Gąsowski, Marcin Januszkiewicz oraz Jagoda Szydłowska.

Zobacz zdjęcia:

Magdalena Kumorek 1.jpg
Magdalena Kumorek nową gwiazdą “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPIF
Magdalena Kumorek 2.jpg
Magdalena Kumorek nową gwiazdą “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPIF
Magdalena Kumorek 3.jpg
Magdalena Kumorek nową gwiazdą “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPIF

Źródło: se.pl

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik