Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ”To już przeszłość”. Edward Miszczak może nie przetrwać do lata. Media grzmią o zmianach w Polsacie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2023 19:05

”To już przeszłość”. Edward Miszczak może nie przetrwać do lata. Media grzmią o zmianach w Polsacie

Edward Miszczak może nie przetrwać lata w Polsacie
Edward Miszczak może nie przetrwać lata w Polsacie, fot. KAPIF; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Edward Miszczak zasłynął zmianami, jakie zaprowadził za kulisami Polsatu. Teraz okazuje się, że decyzje nowego dyrektora programowego stacji wcale nie okazały się tak udane, jak zakładano, a nieoficjalnie mówi się nawet o jego zwolnieniu. Czy to naprawdę koniec jego rządów?

Edward Miszczak zaprowadził masę zmian w Polsacie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że decyzje podjęte przez nowego dyrektora programowego Polsatu spotkały się z mnóstwem kontrowersji i zaskoczeniem internautów. To właśnie Edward Miszczak wpadł na pomysł zwolnienia dotychczasowej gospodyni programu “Nasz nowy dom” Katarzyny Dowbor oraz zastąpienia jej aktorką Elżbietą Romanowską.

Nie była to jednak jedyna zaskakująca decyzja dyrektora generalnego stacji. Głośnym echem odbiło się również zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z funkcji jurorki w show “Twoja twarz brzmi znajomo”, za którą murem stanął Piotr Gąsowski i również pożegnał się z prowadzeniem kultowej produkcji. Wygląda jednak na to, że zmiany Edwarda Miszczaka wcale nie były tak dobre, jak zakładano podczas jesiennej ramówki.

Gwiazda Polsatu nie wytrzymała. Wszystko przez wpisy Grabiasa po śmierci Gabriela Seweryna Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską? Oburzające doniesienia. Trudo uwierzyć, że mógł się tak zachować

Czy to możliwe, że Edward Miszczak żegna się z telewizją Polsat?

Jak donosi portal shownews.pl dyrektor programowy nie do końca miał odnaleźć się na nowym stanowisku pracy. W związku z tym władze stacji rzekomo podjęły decyzję o czasowym odsunięciu go od pełnej decyzyjności w sprawie ramówki Polsatu. Co prawda mężczyzna wciąż pozostaje na swoim stanowisku, jednak o wiele większą władzę od niego mają mieć obecnie Katarzyna Wajda oraz Stanisław Janowski.

Co więcej, wygląda na to, że zwolnione przez Edwarda Miszczaka gwiazdy mają szansę na wielki powrót na ekrany. Wszystko dlatego, że producenci zauważyli, jak bardzo pozbycie się ulubieńców publiczności nie przypadło do gustu telewidzom.

Miszczak czuł widzów TVN, ale nie zrozumiał tych Polsatu. Oni byli przyzwyczajeni do swoich, do sprawdzonych twarzy a nagle stare gwiazdy zaczęły znikać. Nowe programy były dla większości nie do przyjęcia. Teraz jest pomysł, aby przekonać ich do powrotu - czytamy słowa informatora portalu shownews.pl

ZOBACZ TEŻ: Ta produkcja to największa klapa Polsatu. Edward Miszczak podjął złą decyzję?

Edward Miszczak otrzymał nadzorcę swojej pracy w Polsacie!

To jednak nie wszystko, o czym udało nam się przeczytać na łamach portalu shownews.pl. Okazało się, że Edward Miszczak miał otrzymać nadzorczynię, która teraz zajmuje się kontrolowaniem jego pracy na stanowisku. Mowa tutaj o Justynie Kulce, która w stacji pracuje od lat i doskonale zna się na swoim fachu.

Można śmiało stwierdzić, że jest to kolejna katastrofa Edwarda Miszczaka, który obecnie jest dyrektorem programowym jedynie na papierze, a w rzeczywistości ma nad sobą aż trzy osoby, których zdanie musi respektować.

Żaden pomysł Miszczaka nie wypalił, nawet zapowiadanej szumnie śniadaniówki nie będzie. Polsat chce być aktywniejszy na platformach internetowych, a ludzie pokroju Edwarda tego nie zrobią. Tacy ludzie to już przeszłość w branży. Wątpię, aby przetrwał do lata - czytamy ponowie słowa informatora shownews.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji