Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jednak będzie śniadaniówka w Polsacie. Same wielkie nazwiska
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.05.2024 14:19

Jednak będzie śniadaniówka w Polsacie. Same wielkie nazwiska

Edward Miszczak
Fot. KAPiF

Polsat jako jedna z czołowych stacji telewizyjnych w Polsce, nie posiada swojego programu śniadaniowego, więc nic dziwnego, że plotki o tym, że takowy miałby się pojawić, rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności. Szansa na to, że ten scenariusz w końcu się sprawdzi, jest coraz bardziej realna. W mediach huczy od plotek, jakby już ustalono skład dziennikarzy i artystów, którzy poprowadzą poranny format. Jakie nazwiska znalazły się na liście?

Polsat startuje z własną śniadaniówką? Rewolucyjne doniesienia

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie wielu Polaków robi zaraz po wstaniu z łóżka, jest włączenie telewizora. Szum i gwar, które wydobywają się ze szklanego ekranu, pozwalają nastawić się na dzień pełen wrażeń, wyzwań i obowiązków. Programy, dzięki którym już od samego rana dostaniemy garść informacji z kraju i ze świata, a jednocześnie poprawią nam humor i zaskoczą niejedną ciekawostką, to “Pytanie na Śniadanie” oraz “Dzień Dobry TVN”. 

Liderzy telewizji publicznej oraz prywatnej od lat rywalizują ze sobą o względy widzów. Wiele wskazuje na to, że do tego pościgu dołączy Polsat. Spora część Polaków nie wyobraża sobie rozpocząć poranka bez powitania charyzmatycznych dziennikarzy i artystów z telewizora. Czy nowy program pod rządami Edwarda Miszczaka zachęci widzów do wybrania Polsatu z samego rana? Lista prowadzących, którzy go poprowadzą, to as z rękawa dyrektora programowego stacji. 

Miszczak jej nie odpuści. Już zbiera ekipę do TzG. Ma gwiazdę na celowniku Miszczak w końcu zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. "Dagmara jest chora"

Kto poprowadzi śniadaniówkę telewizji Polsat? Padły pierwsze nazwiska

Nowy, poranny program telewizji Polsat ma przyciągnąć widzów znanymi dziennikarzami, którzy w nim wystąpią. Mają to być jednak nie tylko gwiazdy tej stacji, a dużo innych, znanych twarzy. Wiele wskazuje na to, że Edward Miszczak ma zamiar wykorzystać rozgoryczenie publiczności po zwolnieniach w “Pytaniu na Śniadanie” na swoją korzyść. “Plejada” informuje, że do ekipy prowadzących śniadaniówki Polsat ma dołączyć m.in. Aleksander Sikora. Dziennikarz na początku 2024 roku musiał pożegnać się z TVP, z czym zarówno on, jak i widzowie, długo nie mogli się pogodzić.

Kolejną znaną osobą, która ma zasilić szeregi stacji, jest model Meks Behr, który spełnia się również jako prowadzący podcast Chillizet “Zza kulis”. Kto jeszcze pojawi się w Polsacie? Szykuje się wielkie zaskoczenie!

Sikora.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ogromne zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Rozczarowanie nie ma granic

Wielkie zaskoczenie, to oni mają poprowadzić śniadaniówkę telewizji Polsat!

Według relacji portalu “ShowNews” Filip Chajzer ma pożegnać się z programem “Dzień Dobry TVN”. Edward Miszczak postanowił wykorzystać ten fakt i złożyć dziennikarzowi specjalną ofertę. Ma on jednak poprowadzić inny format, nie śniadaniówkę. Kto w takim razie zasili szeregi prowadzących poranny program? Jest mowa o niekwestionowanych gwiazdach, które już od jakiegoś czasu są związane ze stacją.

Wstępnie pozbierano pary, ale jeszcze pewnie będą mieszać i testować konfiguracje. Wśród prowadzących są m.in. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska — zawsze chcieli się tak sprawdzić. Poza nimi będzie też Maciej Rock, ulubieniec szefostwa i Marcelina Zawadzka. Będzie też Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, która ma rok przerwy od "Love Island", jest ulubienicą szefostwa i będzie też w nowym “Tańcu z Gwiazdami” – zdradza informator portalu.

W nowym programie za przegląd prasy ma być odpowiedzialna Edyta Folwarska, natomiast prognozę pogody poprowadzić ma Paulina Sykut. Mowa również o Ilonie Krawczyk, która podbiła serca widzów w programie “Farma”. Co ciekawe, pojawiają się również doniesienia dot. Rafała Brzozowskiego. Czy znany muzyk przyjmie lukratywną propozycją Edwarda Miszczaka?

Generalnie to obiecali mu złote góry. Może występować na wszystkich koncertach Polsatu, współprowadzić je, a nawet poprowadzić nową śniadaniówkę. Na tym ostatnim najbardziej im zależy – podaje “Plotek”. 

Brzozowski.jpg
Fot. KAPiF