Lifestyle.Lelum.pl > Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Zenek i Danuta Martyniuk
12.04.2024 11:34 Zenon i Danuta Martyniuk w dniu ślubu już byli niczym gwiazdy. Te włosy

Od ślubu Zenka i Danuty Martyniuków minęło niedawno 35 lat. W czasie świąt Wielkanocnych para bawiła się na weselu swojego jedynego syna. Wzbudziło to nostalgię i refleksję, a wraz z nimi powrót do przeszłości. Tak prezentował się gwiazdor disco-polo i jego świeżo upieczona małżonka w dniu ślubu.

Danuta i Zenek Martyniukowie
27.02.2024 15:46 Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas

Danuta i Zenek Martyniukowie są uważani za jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństwa w całym show-biznesie. Para jeszcze w tym miesiącu świętowała 35. rocznicę ślubu, jednak wśród fanów gruchnęły nagłe wieści. Danuta Martyniuk potwierdziła ponure plotki. Co się stało?

Szpital Danuta Martyniuk
24.02.2024 18:47 Danuta Martyniuk ma przejść kolejną operację. Smutne wieści

Początek roku u Danuty Martyniuk nie był zbyt szczęśliwy. Najpierw kolejny skandal wywołany przez jej syna, później poważne schorzenie. Powrót do zdrowia i komfortu wywołał u kobiety przykre konsekwencje. Lekarze zabronili jej się ruszać.

Danuta Martyniuk musiała poddać się zabiegowi, fot. YouTube/AKCENT - Oficjalny
12.02.2024 19:39 Danuta Martyniuk przeszła operację. Wiadomo, co się stało

Danuta Martyniuk do tej pory była głównie znana w kontekście swojego sławnego męża, ale w ostatnim czasie coraz częściej trafia na medialne nagłówki z własnego powodu. Niedawno wystąpiła w teledysku męża, który miał swoją premierę z okazji ich 35. rocznicy ślubu.

Danuta Martyniuk, TVP
09.02.2024 11:12 Danuta Martyniuk już się nie kryje. “To jest teraz TVPPO”

Joanna Kurska postanowiła spełnić swoje groźby i pozwała TVP. Zdjęcie z pozwem, które zamieściła w mediach społecznościowych, natychmiast obiegło sieć. Wiele osób postanowiła wypowiedzieć się na ten kontrowersyjny temat w komentarzach — również Danuta Martyniuk, która nie owijała w bawełnę i ostro skomentowała post Kurskiej.

Danuta Martyniuk, Daniel, Faustyna
10.11.2023 19:15 "Ona zawsze osaczała Daniela". Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Teraz przyjęła ją pod dach?

W ostatnim czasie media obiegła wieść o niespodziewanym ślubie syna Zenka i Danuty Martyniuk. O kontrowersjach związanych z Danielem Martyniukiem media bardzo często rozpisywały się w przeszłości, jednak wygląda na to, że małżeństwo z Faustyną Jamiołkowską sprawiło, że dojrzał. Rodzice mają się z czego cieszyć? Krąży plotka, że Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Jak wyglądają ich relacje, gdy oficjalnie stały się rodziną?

Danuta Martyniuk zdecydowała się na kolejny zabieg upiększający
04.07.2023 13:28 Metamorfoza Danuty Martyniuk trwa. Są przecieki, jaka teraz czeka ją operacja. Żona gwiazdora będzie nie do poznania?

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd sceny disco-polo. Jego fani chętnie śledzą jego życie osobiste, a w obrębie ich zainteresowań znajduje się także żona muzyka, której pozostaje wierny od wielu lat. Para pobrała się w 1989 roku i doczekała się syna Daniela. Żona wokalisty w ostatnich latach pojawia się w mediach między innymi za sprawą swojej obecności na branżowych eventach. 

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk
24.04.2023 21:44 Danuta Martyniuk promienieje u boku Zenka. Piękną kreacją przyćmiła wszystkich

Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk gościli na gali “Osobowości i Sukcesy Roku 2023”. Żona gwiazdora disco polo pięknie się ubrała na to wydarzenie. Mąż nie mógł oderwać od niej wzroku, a fotoreporterzy chętnie robili im zdjęcia.Wydarzenie, w którym małżeństwo Martyniuków brało udział, jest corocznym eventem towarzysko-biznesowym. Zawitało na nie także wiele innych gwiazd ze świata show-biznesu.

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk
21.04.2023 11:47 Danuta Martyniuk wyznała, co uważa o urodzie Zenka. Nie szczędziła słów

Danuta Martyniuk przed kilkoma dniami przeszła prawdziwą metamorfozę. Zrobiła kilka zabiegów upiększających, które sprawiły, że wygląda inaczej niż wcześniej. Przy tej okazji powiedziała także, co sądzi o urodzie swojego męża.Żona króla disco polo mocno schudła i zoperowała sobie twarz. Szeroko opowiedziała o tej przemianie i o tym, co ją motywowało. Danuta Martyniuk wygląda teraz zjawiskowo.

Danuta Martyniuk
18.04.2023 09:04 Danuta Martyniuk czytała komentarze, a jej serce pękało. Przyznała, że wychowując Daniela mogła popełnić jeden błąd

Danuta Martyniuk otworzyła się na antenie “Dzień Dobry TVN”. Nie mieści się w głowie, jakie komentarze musiała czytać w ciągu ostatnich lat i miesięcy na temat swojego syna i ich rodziny. Pękało jej serce, przyznała jednak, że mogła popełnić błąd. W rozmowie zdradziła, że od najmłodszych lat starała się uświadomić synowi, co jest dobre, a co złe. To, co piszą o nim media, mocno ją dotyka. Nie rozumie, również niektórych okrutnych komentarzy. 

Danuta Martyniuk
13.04.2023 13:58 Danuta Martyniuk zaskoczona pytaniem o wesele syna, nie miała o niczym pojęcia. Daniel zaręczył się w tajemnicy

W ostatnim czasie Danuta Martyniuk wróciła do przestrzeni medialnej za sprawą pojawienia się w programie “Pytanie na śniadanie”. Po kobiecie widać jak bardzo schudła w ostatnich miesiącach. Wszystko jest także okazją dla reporterów do przeprowadzenia wywiadów z żoną gwiazdora disco polo. W jednym z nich opowiedziała o zaręczynach jej syna.Daniel Martyniuk to jedyne dziecko Danuty oraz Zenona. Jest krnąbrną osobą, w ostatnich latach wywołał niejeden skandal. Miał nawet sprawę w sądzie. 

Danuta Martyniuk
12.04.2023 11:26 Metamorfoza Danuty Martyniuk. To nie koniec, Zenek skomentował jej decyzje

Danuta Martyniuk w ubiegłym roku zszokowała opinię publiczną, gdy pojawiła się na jednym z wydarzeń w odmienionej wersji. Żona wokalisty była znacznie chudsza i przez to ewidentnie dużo bardziej pewna siebie. Nie był to koniec metamorfozy, o czym opowiedziała w „Pytaniu na śniadanie”.Dziś w rozmowie z Izą Krzan i Tomaszem Kammelem opowiedziała, co dokładnie zrobiła, by wyglądać tak, jak teraz.

Danuta Martyniuk
12.04.2023 10:28 Zoperowana twarz, 20 kg mniej. Tak teraz wygląda Danuta Martyniuk. W "Pytaniu na śniadanie" zdradziła, co ją motywuje

Wielkie zaskoczenie. W specjalnym, środowym "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się Danuta Martyniuk. Na jej widok wszystkim opadły szczęki. Żona króla disco polo nie tylko przeszła oszałamiającą metamorfozę — nigdy dotąd nie ujawniła tak wielu faktów z osobistego życia. O przemianie ukochanej Zenka Martyniuka w ciągu ostatnich miesięcy już nie raz rozpisywały się media. Nikt jednak nie spodziewał się, że w poświątecznym wydaniu śniadaniówki TVP ujrzymy… kompletnie inną osobę. 

Danuta Martyniuk
28.11.2022 17:28 Danuta Martyniuk miała już dość. Pisali, żeby Zenek znalazł sobie ładniejszą, nie zamierzała zwlekać z przemianą

Kilka miesięcy temu Danuta Martyniuk pojawiła się ze swoim mężem na jednej z gal. Wyjątkowo wówczas to ona skradła show, gdyż wyglądała zupełnie inaczej niż wcześniej. Widać, było, że zrzuciła sporo kilogramów. Co ją do tego zmotywowało? O motywach swojej przemiany opowiadała już wcześniej w ramach „Pytania na śniadanie”. Ostatnio udzieliła także wywiadu dla magazynu „Party”, w którym dodatkowo rozwinęła ten wątek.

Danuta Martyniuk
15.10.2022 16:24 Danuta Martyniuk rozmawiała z koleżanką o Cichopek i Kurzajewskim. Tak ich posumowała

Potwierdzona tydzień temu relacja Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród opinii publicznej. O swoje zdanie na ten temat pytane są przeróżne gwiazdy, również te, które teoretycznie z parą nie mają nic wspólnego. Co o tej relacji sądzi Danuta Martyniuk? Żona wokalisty disco polo co prawda sama nie jest znajomą aktorki i dziennikarza, ale jej mąż jest związany z TVP, a obydwoje raz na jakiś czas pojawiają się w „Pytaniu na śniadanie”.

Danuta Martyniuk
11.10.2022 23:28 Danuta Martyniuk kocha luksusy. Do TVP przyszła z torebką o wartości samochodu, ma ich więcej

Danuta Martyniuk ujawniła, co sprawia jej największą przyjemność. Okazało się, że żona muzyka disco polo uwielbia drogie torebki luksusowych marek. Jak sama powiedziała, zawsze podczas kupna takiego dodatku, zwraca uwagę na jego cenę. Ukochana Zenka Martyniuka przeszła niedawno zaskakującą przemianę. Danuta Martyniuk znacznie schudła, a szczegółami swojej metamorfozy i diety, jaką obecnie stosuje, podzieliła się jakiś czas temu w programie „Pytanie na śniadanie”. Widać, że gwiazda przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu. Wskazują na to również dodatki, które z dumą zakłada do swoich stylizacji. Kobieta nie ukrywa, że kocha luksus i zawsze wybiera marki prestiżowych projektantów.

Danuta Martyniuk
10.10.2022 20:59 Danuta Martyniuk pochwaliła się wnuczką. Uderzające podobieństwo do ojca, 3-latka jest absolutną pięknością

Danuta Martyniuk dodała wzruszające zdjęcie na swój profil na Facebooku. Żona wokalisty disco polo pochwaliła się swoją małą wnuczką. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem dziewczynki i typują, do kogo najbardziej jest podobna. Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Martyniuków do szaleństwa kocha swoją wnuczkę Laurę. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich dziadków, którzy chętnie ją rozpieszczają. Teraz ukochana piosenkarza pochwaliła się fotografią pięknej trzylatki.

Danuta Martyniuk
02.10.2022 22:27 Na widok ubioru Danuty Martyniuk można szerzej otworzyć oczy. Modowa wtopa

Danuta Martyniuk wystąpiła w niedzielnym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Zaprosiła ją sama Joanna Kurska, szefowa porannego formatu. Żona sławnego muzyka postawiła tego dnia na stylizację, która zwróciła uwagę wielu. „Pytanie na Śniadanie” to uwielbiany przez widzów format, w którym gościnnie występują również gwiazdy. W ostatnim czasie wyjątkowe zainteresowanie wzbudziła swoją osobą Danuta Martyniuk, żona słynnego Zenka. Gwiazda nie omieszkała więc skorzystać z zaproszenia złożonego przez samą Joannę Kurską.

żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk
02.10.2022 15:21 Zraniona Danuta Martyniuk podjęła definitywną decyzję. Właśnie dlatego przeszła metamorfozę, wypłynęła prawda

Gdy w maju Danuta Martyniuk pojawiła się z mężem na Gali Sukcesy i Osobowości Roku, zaskoczyła wszystkich. Wcisnęła się w szykowny i zgrabny, damski garnitur. Ogólnie wyglądała też na dużo szczuplejszą niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Skąd pomysł na metamorfozę? Okazuje się, że do wzięcia się za swoją sylwetkę żonę artysty zmotywowały krytycznego uwagi internautów. Niektóre mogły się okazać dla kobiety szczególnie przykre. Należą się brawa, że przekuła je w dobrą zmianę, zamiast się załamać z ich powodu.

Danuta Martyniuk
29.09.2022 00:08 „Pytanie na śniadanie”: Danuta Martyniuk dołącza do śniadaniówki. Żona Zenka skorzystała z zaproszenia Kurskiej

Danuta Martyniuk na chwilę dołączy do plejady gwiazd programu „Pytanie na śniadanie”. Dostała zaproszenie od samej Joanny Kurskiej. Niedawno mianowana szefowa programu osobiście namówiła żonę Zenka, aby ta pojawiła się w śniadaniówce. Joanna Kurska niedawno powróciła do pracy w TVP po tym, jak jej mąż został odwołany z pozycji prezesa. Nowa szefowa programu „Pytanie na śniadanie” w rozmowie z mediami nie kryła, kto jest dla niej wielką inspiracją. Wiemy już, że niebawem w porannym show zagości Danuta Martyniuk.

Danuta Martyniuk
02.07.2022 21:07 Żona Zenka Martyniuka coraz szczuplejsza. Zrobili jej zdjęcie w liliowej kreacji na weselu, jak inna osoba

Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę. Schudła 15 kilogramów i na kolejnych zdjęciach zdaje się rozkwitać coraz bardziej. Jej najnowsza stylizacja robi wrażenie. Martyniukowie pobrali się 33 lata temu. Od tamtego czasu są nierozłączni, a Zenek zadedykował ukochanej wiele piosenek, w których śpiewał o uczuciach, jak „Sonet dla miłości”. Doczekali się syna Daniela, który z kolei w 2019 przywitał na świecie córeczkę Laurę.

Pytanie na Śniadanie
16.05.2022 16:58 Danuta Martyniuk nagle pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie”. Przekazała wiadomość na swój temat

Danuta Martyniuk zwykle była w cieniu swojego męża i niechętnie brylowała na czerwonych dywanach. Teraz może się to jednak zmienić, ponieważ kobieta w programie „Pytanie na Śniadanie” wyjawiła, że znacząco schudła. Już wcześniej pokazała się w nowej odsłonie. W zeszłym tygodniu była z mężem na gali i tym razem to ona przyciągała wszystkie spojrzenia.

Danuta Martyniuk
08.05.2021 10:30 Danuta Martyniuk z samego rana opublikowała nekrolog. Przekazała szczegóły pogrzebu swojej mamy

Na profilu Danuty Martyniuk z samego rana pojawił się nekrolog, przedstawiający szczegóły pogrzebu i ostatniego pożegnania jej mamy. Dominika Rolecka zostanie pochowana dzisiaj, 8 maja. Mama Danuty Martyniuk odeszła do wieczności 5 maja, przeżywszy 72 lata. Informację o jej śmierci pojawiła się na facebookowym profilu żony Zenka Martyniuka.

martyniuk
28.03.2021 18:26 Co się dzieje z Danutą Martyniuk? Żona Zenka Martyniuka ma za sobą trudne chwile

Danuta Martyniuk razem ze swoim mężem Zenkiem od jakiegoś czasu rzadziej udzielają się w mediach. O ile gwiazdor disco polo dalej pozostaje rozchwytywaną postacią polskiego show-biznesu, to o jego małżonce zrobiło się ciszej. Tygodnik Na żywo podał zaskakujące informacje, dlaczego mogło się tak stać. Otóż Martyniukowie od jakiegoś czasu mają korzystać z usług psychologa. Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że Danuta Martyniuk i jej mąż muszą przeżywać ciężkie chwile w odniesieniu do ich syna Daniela. To właśnie jego występki spowodowały, że zmuszeni byli do zaczerpnięcia rady psychologa.

zenekmartyniuk
21.11.2020 09:44 Danuta Martyniuk pozuje w futrze z listów. Internauci: „Macie krew niewinnych zwierząt na rękach”

Danuta Martyniuk pokazała się w futrze z lisów. Autorem stylizacji był sam Gabriel Seweryn, były bohater programu TTV Królowe życia. Projektant umieścił zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, chcąc pochwalić się swoim dziełem. Długo nie musiał czekać na oburzenie internautów: – Macie krew niewinnych zwierząt na rękach – pisali. Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk i ich syn Daniel są stałymi klientami atelier Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. Internauci w przeciwieństwie do Martyniuków nie doceniają pracy projektantów przede wszystkim dlatego, że nie popierają przemysłu futerkowego. Uśmiechająca się do zdjęcia Danuta zdaje się tym w ogóle nie przejmować.

zenekmartyniuk
08.10.2020 00:46 Zenek Martyniuk jest załamany, gwiazdor i jego żona bardzo się boją. Sprawy zaszły za daleko

Zenek Martyniuk jest załamany sytuacją, w jakiej znalazła się jego rodzina. Doszło już nawet do tego, że król disco-polo i jego żona Danuta, żyją w strachu. Niestety wygląda na to, że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. Czy cokolwiek uda się jeszcze uratować?Zenek Martyniuk znajduje się w niemałym potrzasku. O okropnym samopoczuciu gwiazdora i jego strachu opowiedział informator portalu Plotek.pl. Według tych doniesień sprawa naprawdę jest poważna.

zenekmartyniuk
05.10.2020 13:06 Przykre informacje o stanie zdrowia Danuty Martyniuk. Nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle

Danuta Martyniuk przyznała, że nie czuje się najlepiej, to przykre informacje dla wszystkich fanów słynnej rodziny. Mało kto miał w ogóle pojęcie, że z żoną popularnego gwiazdora disco polo jest aż tak źle, musi przyjmować leki. Wszystko przez ostatnie sytuacje związane z jej synem Danielem oraz jego głośnym rozwodem z Eweliną.Danuta Martyniuk powiedziała w jednym z wywiadów, że kiepsko się czuje, szczególnie ostatnio nie jest z nią najlepiej. Czy żonie Zenka uda się dojść do siebie po tych wszystkich przeżyciach związanych z synem i jego rozwodem?

Danuta Martyniuk
28.09.2020 20:45 Zbulwersowana Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Poniżyła byłą synową w najgorszy sposób, cios poniżej pasa

Afera związana z rodziną Zenka Martyniuka wydaje się nie mieć końca. Tym razem żona piosenkarza, Danuta Martyniuk wypowiedziała się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach dało się wyczuć gniew i zbulwersowanie. Takiej Danuty nie oglądaliśmy nawet podczas sprawy rozwodowej syna.Danuta Martyniuk niejednokrotnie zabierała głos w sprawie występków swojego syna. Tym razem żona słynnego gwiazdora muzyki disco polo postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach da się wyczuć zbulwersowanie i gniew. Uderzyła w sedno i nie szczędziła słów. Telenowela Martyniuków trwa w najlepsze.

  • 1
  • 2