Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk ma przejść kolejną operację. Smutne wieści
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 18:47

Danuta Martyniuk ma przejść kolejną operację. Smutne wieści

Szpital Danuta Martyniuk
AKPA, CanvaPro

Początek roku u Danuty Martyniuk nie był zbyt szczęśliwy. Najpierw kolejny skandal wywołany przez jej syna, później poważne schorzenie. Powrót do zdrowia i komfortu wywołał u kobiety przykre konsekwencje. Lekarze zabronili jej się ruszać.

Danuta Martyniuk nie zaczęła roku pomyślnie

Rok 2024 nie zaczął się zbyt szczęśliwie dla rodziny Martyniuków. Wszystko za sprawą problemów, które sprawił syn Danuty i Zenka, Daniel. Przykre wydarzenia miały miejsce w sylwestrową noc, kiedy młody mężczyzna wszczął awanturę w hotelu Belvedere w Zakopanem, gdzie miał przywitać Nowy Rok. To wtedy musiała zainterweniować policja i wyprowadziła Daniela Martyniuka w kajdankach.

Sylwestrowe sceny zostaną zapamiętane na długo zarówno przez hotelowych gości, jak i najbliższych mężczyzny. Nie był to zresztą pierwszy skandal wywołany przez syna gwiazdora disco-polo. Jeszcze w 2021 roku został skazany za prowadzenie samochodu mimo sądowego zakazu, a rok wcześniej stanął przed sądem za posiadanie nielegalnych substancji odurzających. Choć wydawało się, że w ostatnich latach Daniel Martyniuk się wyszumiał, sylwestrowa noc zdradziła coś innego.

KAPIF_oryginal_K1060540F.jpg
Źródło: KAPiF
W rocznicę ślubu Danuta Martyniuk wyznała prawdę o związku Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Wieści koniec. Wszystko po zwolnieniu ciężarnej Tomaszewskiej

Danuta Martyniuk ma kłopoty ze zdrowiem

To niejedyne problemy, z którymi zmaga się obecnie Danuta Martyniuk, żona słynnej gwiazdy disco-polo. Kobieta zmagała się z kłopotem zdrowotnym, który wymagał poważnej interwencji. Chodzi o haluksy, które nie pozwalały kobiecie na komfortowe funkcjonowanie. Ból, który może powodować tak zwany “paluch koślawy”, potrafi być nie do zniesienia, bowiem kiedy dochodzi do deformacji w obrębie kości śródstopia, może pojawić się stan zapalny.

Do głównych przyczyn powstawania haluksów należy noszenie niewygodnego i zbyt ciasnego obuwia, takiego jak na przykład buty na wysokim obcasie. Wykazano również, że istnieją czynniki genetyczne, które przyczyniają się do takich deformacji w stopach. W domowych warunkach haluksy można leczyć za pomocą masaży, maści lub naparu z liści laurowych. Czasem może się jednak zdarzyć tak, że jedyną szansą na przywrócenie komfortu przy chodzeniu będzie operacja.

KAPIF_oryginal_K1063083F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska i obraziła internautkę. Padły słowa o „szpitalu psychiatrycznym”

Danuta Martyniuk nie może chodzić!

Tak też stało się w przypadku Danuty Martyniuk. Kobieta zdecydowała się na zabieg, który miał pomóc jej w przywróceniu zdrowia. Po operacji lekarze zabronili jej chodzić!

“Mam teraz nogę w ortezie. Musiałam przejść operację usunięcia haluksa i nie mogę normalnie chodzić. Ból był już tak duży, że nie mogłam odkładać tej operacji. Miałam po prostu problemy z chodzeniem”

- opowiadała Danuta Martyniuk w rozmowie z “Faktem”.

Jak się okazuje, to nie koniec problemów żony disco-polowca. Choć z jedną stopą udało już się uporać, na podobny zabieg czeka jeszcze druga kończyna. Niestety nie można było przeprowadzić operacji na obu nogach jednocześnie.

“Zdarzało się, że jak jechałam w dłuższą trasę samochodem, musiałam robić przystanki, by zdjąć buta, pomasować stopę. Nawet w klapkach był problem. [...] Niestety zrobiłam na razie tylko jedną stopę i za jakiś czas będę musiała przejść operację na drugą. Ale warto”

- mówi z nadzieją Danuta Martyniuk “Faktowi”. Należy życzyć szczęścia i wytrwałości w procesie rekonwalescencji!