Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.02.2024 15:46

Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas

Danuta i Zenek Martyniukowie
Danuta i Zenek Martyniukowie rozstają się? Fot. KAPiF, AKPA

Danuta i Zenek Martyniukowie są uważani za jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństwa w całym show-biznesie. Para jeszcze w tym miesiącu świętowała 35. rocznicę ślubu, jednak wśród fanów gruchnęły nagłe wieści. Danuta Martyniuk potwierdziła ponure plotki. Co się stało?

Danuta i Zenek Martyniukowie są małżeństwem już 35. lat

Zenek i Danuta Martyniukowie pobrali się 4 lutego 1989 roku. Przez lata uchodzili za idealną i szczęśliwą parę, która z powodzeniem mogła stanowić wzór relacji dla innych małżeństw w show-biznesie. Na początku lutego król disco polo i jego ukochana żona świętowali 35. rocznicę ślubu. Z tej okazji Zenon przygotował dla Danuty wyjątkowy prezent, którym okazał się specjalnie zadedykowany jej utwór "Będę zawsze tam gdzie Ty". 

Premiera teledysku wywołała wiele emocji wśród fanów gwiazdora, szczególnie, że na jego łamach wystąpiła Danuta Martyniuk. Ten wyjątkowy gest miał potwierdzić, że między parą sprawy układają się doskonale, jednak w ostatnim czasie natrafili na nieprzewidziane trudności. Czy odbiją się one na ich małżeństwie?

Danuta Martyniuk ma przejść kolejną operację. Smutne wieści Kim był ojciec Martyniuka? Zrobicie wielkie oczy

Danuta Martyniuk przeszła operację

Mimo wspaniałej rocznicy ślubnej, którą Martyniukowie spędzili w wyjątkowy sposób, niedługo później Danuta Martyniuk musiała zderzyć się z ponurą codziennością. Kobieta już od jakiegoś czasu zmagała się z uciążliwym problemem zdrowotnym, jakim są haluksy. Zdeformowane kości śródstopia utrudniały żonie gwiazdora poruszanie się do tego stopnia, że konieczna była operacja. 

Mam teraz nogę w ortezie. Musiałam przejść operację usunięcia haluksa i nie mogę normalnie chodzić. Ból był już tak duży, że nie mogłam odkładać tej operacji. Miałam po prostu problemy z chodzeniem – zwierzała się “Faktowi” Danuta Martyniuk.

Zabieg był jednym sposobem na przywrócenie kobiecie pełnej sprawności, choć na nią Danuta Martyniuk będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

Mam nogę w ortezie, a lekarze kazali mi głównie siedzieć, co dla mnie jest niepojęte – ujawniła żona Zenka Martyniuka.

Projekt bez nazwy (46).png
Danuta i Zenek Martyniukowie rozstają się? Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Danuta Martyniuk przeszła operację. Wiadomo, co się stało

Danuta i Zenek Martyniukowie rozstają się?

Danuta Martyniuk przeszła operację usunięcia haluksa, jednak zabieg okazał się mieć o wiele poważniejsze konsekwencje dla zdrowia, niż kobieta mogła się spodziewać. Żona Zenka została przez lekarzy uczulona, by nie nadwyrężać nogi, którą ma w ortezie. A to znacznie utrudnia jej normalne funkcjonowanie.

Tymczasem na Zenka Martyniuka czeka kolejna wyprawa do Stanów Zjednoczonych. Pod koniec ubiegłego roku król disco polo wystąpił za oceanem w ramach swojej trasy koncertowej. Teraz ma pojawić się na organizowanym tam Festiwalu Disco Polo. Niestety ukochana żona Danuta nie będzie mogła mu towarzyszyć! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie przez problemy ze zdrowiem oraz nadwyrężona po operacji nogę kobieta będzie musiała odpuścić zagraniczną podróż u boku męża, co potwierdziła w mediach społecznościowych.

Danuta Martyniuk aktywnie wspiera męża na Facebooku. Pod udostępnionym przez siebie postem dotyczącym koncertu w Zenka w USA, została zapytana, czy zamierza mu towarzyszyć. W komentarzu zdradziła, że tym razem jej się nie uda.

Danuta Martyniuk potwierdziła ponure plotki. Fot. Facebook
Projekt bez nazwy (47).png
Danuta i Zenek Martyniukowie rozstają się? Fot. KAPiF