Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk rozmawiała z koleżanką o Cichopek i Kurzajewskim. Tak ich posumowała
Michał Fitz
Michał Fitz 15.10.2022 16:24

Danuta Martyniuk rozmawiała z koleżanką o Cichopek i Kurzajewskim. Tak ich posumowała

Danuta Martyniuk
Pawel Wodzynski/East News

Potwierdzona tydzień temu relacja Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród opinii publicznej. O swoje zdanie na ten temat pytane są przeróżne gwiazdy, również te, które teoretycznie z parą nie mają nic wspólnego. Co o tej relacji sądzi Danuta Martyniuk?

Żona wokalisty disco polo co prawda sama nie jest znajomą aktorki i dziennikarza, ale jej mąż jest związany z TVP, a obydwoje raz na jakiś czas pojawiają się w „Pytaniu na śniadanie”.

Danuta Martyniuk o związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Danuta Martyniuk została zapytana o relację Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek przez portal „PrzeAmbitni”. Żona muzyka wyjawiła, że dowiedziała się o niej raptem dzień wcześniej i to nawet nie z mediów, a w trakcie rozmowy z koleżanką. Jak więc ocenia całą relację?

– Życzę im dużo szczęścia. Bardzo fajna para. Bardzo pasują się do siebie, tak mi się wydajeskwitowała żona Zenka Martyniuka.

Niewykluczone zresztą, że w przyszłości, być może nawet niedalekiej, Danucie Martyniuk przyjdzie spotkać się z zachwalaną przez nią parą. Kto wie, kiedy Joanna Kurska znów zaprosi ją z mężem do „Pytania na śniadanie”.

Nie tylko Danuta Martyniuk chwali relację Cichopek i Kurzajewskiego

Warto zaznaczyć, że nie każdy tak pochlebnie wypowiada się o relacji prowadzących „Pytania na śniadanie”. W kąśliwy, ironiczny sposób skomentował ją Michał Figurski, a ostrych słów byłemu małżonkowi nie szczędziła też Paulina Smaszcz. Są jednak osoby, które się za nimi opowiadają.

Do tego grona z pewnością można zaliczyć wszystkie osoby zaangażowane w „Pytanie na śniadanie”. Już pod pierwszym postem na Instagramie, w którym zakochani przyznali się do swojego uczucia, pojawiły się pozytywne komentarze Olka Sikory czy Małgorzaty Tomaszewskiej. Pełne wsparcie w relacji mają też od swojej nowej szefowej, Joanny Kurskiej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiśniewski zamarł razem z publicznością. Na widok Milowicza wszystkim opadły szczęki

Źródło: Pomponik/ PrzeAmbitni