Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk pochwaliła się wnuczką. Uderzające podobieństwo do ojca, 3-latka jest absolutną pięknością
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.10.2022 20:59

Danuta Martyniuk pochwaliła się wnuczką. Uderzające podobieństwo do ojca, 3-latka jest absolutną pięknością

Danuta Martyniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Danuta Martyniuk dodała wzruszające zdjęcie na swój profil na Facebooku. Żona wokalisty disco polo pochwaliła się swoją małą wnuczką. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem dziewczynki i typują, do kogo najbardziej jest podobna.

Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Martyniuków do szaleństwa kocha swoją wnuczkę Laurę. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich dziadków, którzy chętnie ją rozpieszczają. Teraz ukochana piosenkarza pochwaliła się fotografią pięknej trzylatki.

Danuta Martyniuk jest zakochana w swojej trzyletniej wnuczce

Danuta Martyniuk i jej ukochany mąż Zenek, od ponad 30 lat tworzą naprawdę zgrane i kochające się małżeństwo. Para doczekała się jedynego syna Daniela, który od kilku lat sprawia problemy rodzicom przez swoje zachowanie i ciągłe kłopoty z prawem. Mężczyzna prywatnie żonaty był z Eweliną, ale związek ten nie przetrwał próby czasu.

Owocem tej relacji jest jednak trzyletnia Laura, która od samego początku stała się oczkiem w głowie dziadków. Muzyk i jego żona uwielbiają zamieszczać zdjęcia pięknej blondynki i spędzać z nią czas. W jednym z wywiadów Zenek Martyniuk zdradził, że rola dziadka jest jedną z tych, w których odnajduje się najlepiej.

-Rola dziadka to jedna z moich ulubionych. Laurka jest przepiękna. Zawsze gdy odwiedzamy ją i Ewelinę, to zostajemy na kilka dni, żeby spędzić z nią jak najwięcej czasu. Zaskakuje mnie tym, jak szybko rośnie, jak pięknie się rozwija – powiedział piosenkarz w rozmowie z tabloidem „Super Express”.

Danuta Martyniuk pokazała swoją piękną wnuczkę

Teraz żona muzyka disco pola po raz kolejny pochwaliła się zdjęciami swojej pięknej wnuczki. Trzylatka rośnie jak na drożdżach i z każdą kolejną fotografią coraz bardziej urzeka internautów.

Na zamieszczonym przez gwiazdę zdjęciu możemy zobaczyć małą blondynkę ubraną w zwiewną żółtą sukienkę i sandałki. W komentarzach fani komplementują dziewczynkę i gratulują babci tak pięknej wnuczki. Niektórzy zauważyli nawet ogromne podobieństwo Laury do jej taty Daniela.

„Podobna do taty”

„Jaka śliczna wnusia”

„Mała księżniczka” – czytamy pod postem Danuty Martyniuk.

Rzeczywiście podobna do taty?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
      2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
      3. Wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart