Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na widok ubioru Danuty Martyniuk można szerzej otworzyć oczy. Modowa wtopa
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.10.2022 22:27

Na widok ubioru Danuty Martyniuk można szerzej otworzyć oczy. Modowa wtopa

Danuta Martyniuk
fot. TRICOLORS/East News

Danuta Martyniuk wystąpiła w niedzielnym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Zaprosiła ją sama Joanna Kurska, szefowa porannego formatu. Żona sławnego muzyka postawiła tego dnia na stylizację, która zwróciła uwagę wielu. 

„Pytanie na Śniadanie” to uwielbiany przez widzów format, w którym gościnnie występują również gwiazdy. W ostatnim czasie wyjątkowe zainteresowanie wzbudziła swoją osobą Danuta Martyniuk, żona słynnego Zenka. Gwiazda nie omieszkała więc skorzystać z zaproszenia złożonego przez samą Joannę Kurską.

Danuta Martyniuk w „Pytaniu na śniadanie”

Po odejściu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa stacji TVP, jego żona Joanna objęła pieczę nad programem „Pytanie na śniadanie”. Format ten jest ochoczo oglądany przez Polaków szczególnie, kiedy na antenie pojawiają się ich ulubione gwiazdy.

Niewątpliwie gwiazdą stacji TVP jest Zenon Martyniuk, który bryluje na większości koncertów organizowanych przez stację. Podobnym zainteresowaniem cieszy się jego żona Danuta, która zwróciła na siebie uwagę olbrzymią metamorfozą.

Przypomnijmy, że Danuta Martyniuk zdecydowała się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Kilkukrotnie zaprezentowała się w nowej wersji, a jej figura spotkała się z masą komplementów.

Wzrost popularności Danuty postanowiła wykorzystać Joanna Kurska, nowa szefowa „Pytania na śniadanie”, która zaprosiła do studia żonę słynnego muzyka.

Jest moc i smaki Podlasia w „Pytanie na śniadanie”. Gratulacje dla Danuty Martyniuk i całego zespołu pracującego przy dzisiejszym wydaniu, wygraliśmy z konkurencją. Dziękujemy państwu, że jesteście z nami — napisała Joanna Kurska, publikując zdjęcie z Danutą Martyniuk oraz prowadzącymi.

Modowa wtopa Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk wystąpiła w śniadaniowym programie sekcji kulinarnej. Żona muzyka na żywo przygotowała danie i opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych.

Uwagę przykuła również stylizacja gwiazdy. Tego dnia Danuta zdecydowała się na limonkowy sweter oraz krótką kurtkę w tym samym odcieniu. Założyła również białe koturny oraz białe spodnie na kant, które nie były dobrym pomysłem. Spodnie nie układały się dobrze na sylwetce Danuty i były źle skrojone. Stylizację dopełniła torebka Louis Vuitton z limitowanej kolekcji za 33 tys.

Zdjęcie stylizacji Danuty zobaczycie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Zenek Martyniuk i Marcin Miller dokazują w samolocie. Artyści disco polo lecą na podbój Ameryki

Źródło: plotek.pl