Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk już się nie kryje. “To jest teraz TVPPO”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.02.2024 11:12

Danuta Martyniuk już się nie kryje. “To jest teraz TVPPO”

Danuta Martyniuk, TVP
Danuta Martyniuk krytykuje TVP. Fot. AKPA, screen TVP

Joanna Kurska postanowiła spełnić swoje groźby i pozwała TVP. Zdjęcie z pozwem, które zamieściła w mediach społecznościowych, natychmiast obiegło sieć. Wiele osób postanowiła wypowiedzieć się na ten kontrowersyjny temat w komentarzach — również Danuta Martyniuk, która nie owijała w bawełnę i ostro skomentowała post Kurskiej.

Joanna Kurska pozwała TVP

Po tym, jak koalicja przejęła władzę w Polsce, Telewizja Polska przeszła niemałą rewolucję. Wszyscy dziennikarze związani z poprzednim rządem zostali zwolnieni w sposób, który budzi kontrowersje wśród widzów stacji. Jakiś czas temu z TVP pożegnała się także Joanna Kurska, żona Jacka Kurskiego, prezesa zarządu Telewizji Polskiej do 2022 roku. Dziennikarka pełniła funkcję szefowej “Pytania na Śniadanie”.

Tymczasem na łamach programu “19:30” wyemitowano materiał dotyczący jej wysokich zarobków, które szacowane są na niebagatelne kwoty. W odwecie dziennikarka zapowiedziała, że zamierza pozwać stację. Jak się właśnie okazało, nie były to tylko czcze pogróżki.

Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska i obraziła internautkę. Padły słowa o „szpitalu psychiatrycznym” Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Wieści koniec. Wszystko po zwolnieniu ciężarnej Tomaszewskiej

Danuta Martyniuk skomentowała post koleżanki

8 lutego Świat Gwiazd poinformował, iż do sądu właśnie wpłynął pozew Joanny Kurskiej przeciwko całej TVP oraz Pawłowi Płusce, redaktorowi naczelnemu programu “19:30”. W rozmowie z portalem dziennikarka dosadnie wypowiedziała się na ten temat:

To oszczerstwa na mój temat, nigdy nie miałam pensji 117 tys. miesięcznie, jak podano w TVP, to, co zrobili to szczucie i hejt, który ma mnie zohydzić – mogliśmy przeczytać.

Zaraz potem w sieci ukazało się zdjęcie wspomnianego pozwu, które Joanna Kurska opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Kadr zyskał dużą popularność, budząc skrajne emocje wśród widzów TVP. Okazuje się, że postanowiła zareagować na niego również Danuta Martyniuk, żona króla disco polo. W kilku ostrych słowach skomentowała wpis koleżanki.

Projekt bez nazwy - 2024-02-09T101958.581.pngProjekt bez nazwy - 2024-02-09T102024.244.png

ZOBACZ TEŻ: W rocznicę ślubu Danuta Martyniuk wyznała prawdę o związku

Danuta Martyniuk ostro o telewizji publicznej: "To jest teraz TVPPO”

Pod najnowszym postem Joanny Kurskiej na Facebooku, na którym dziennikarka pokazała pozew, pojawiło się kilka wspierających komentarzy. Autorką jednego z nich okazała się Danuta Martyniuk. 

Asiu, brawo, brawo i jeszcze raz brawo, masz moje poparcie. To jest teraz TVPPO – podsumowała żona Zenka Martyniuka.

Joanna Kurska postanowiła odpowiedzieć koleżance, dziękując za wsparcie:

Dziękuję Danusiu, im się wydaje, że mogą wszystko, mogą nas opluwać, kłamać, niszczyć; że tylko oni mogą pracować w mediach, tylko oni mogą zarabiać, jeździć na wakacje, no chyba nie! Zbudowaliśmy piękną Polskę i nie damy tego zrujnować. Przecież oni nawet nie wygrali tych wyborów .

Danuta Martyniuk po chwili przytaknęła swojej przedmówczyni, zdradzając przy tym swoje poglądy:

Oczywiście, nie wygrali, poskładali się z czterech i się mądrzą – mogliśmy przeczytać.

Projekt bez nazwy - 2024-02-09T102013.408.png

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik