Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk wyznała, co uważa o urodzie Zenka. Nie szczędziła słów
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 21.04.2023 11:47

Danuta Martyniuk wyznała, co uważa o urodzie Zenka. Nie szczędziła słów

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk
fot. Youtube/@swiatgwiazd2619, KAPiF

Danuta Martyniuk przed kilkoma dniami przeszła prawdziwą metamorfozę. Zrobiła kilka zabiegów upiększających, które sprawiły, że wygląda inaczej niż wcześniej. Przy tej okazji powiedziała także, co sądzi o urodzie swojego męża.

Żona króla disco polo mocno schudła i zoperowała sobie twarz. Szeroko opowiedziała o tej przemianie i o tym, co ją motywowało. Danuta Martyniuk wygląda teraz zjawiskowo.

Danuta Martyniak przeszła operacje twarzy

O tym, jakie zabiegi sobie zrobiła opowiedziała w “Pytaniu na śniadanie”. Przyznała tam, że za nią est lifting twarzy i operacja nosa. To jednak nie wszystko, co w najbliższym czasie zmieni w swoim wyglądzie. 

Duży wpływ na chęć tej zmiany miała wnuczka Martyniuków. Danuta przyznała, że jej duża miłość do Laury stała się bodźcem do przeprowadzenia zmian w trybie życia i wyglądzie. Pozostaje pogratulować motywacji i samozaparcia w osiągnięciu celu.

Adam Małysz ma problemy ze zdrowiem. Trwają badania, "nie chcę o tym mówić publicznie"

Danuta Martyniuk o urodzie męża

Duże zmiany w urodzie Danuty Martyniuk stały się także pretekstem do pytań o wygląd jej męża. Żona króla disco polo nie szczędzi Zenkowi komplementów.

 - Zenek świetnie wygląda. Jemu nic nie trzeba robić… Nie wiem, może coś kiedyś zrobi, jak będzie chciał, ale to już jego decyzja. Na razie na szczęście nie musi - mówi “Super Exrpessowi” Danuta Martyniuk.

Zenon ma się podobać przede wszystkim swojej żonie, ale jego wygląd doceniają także inne osoby.

Prezes kliniki, w której zabiegi robiła Danuta Martyniuk docenia urodę jej męża

Kalina Ben Sira, która jest ekspertką w branży beauty i prezesem kliniki, w której zabiegom poddała się Danuta Martyniuk, także pochlebnie wypowiedziała się o urodzie Zenka.

Kobieta przyznaje, że król disco polo jest bardzo zadbany i dobrze ubrany. Dodaje, że nie musi iść drogą swojej żony, bo sam podejmuje decyzje i jest świadomy swojego wyglądu. Trudno wyobrazić sobie jakąś drastyczną zmianę w wyglądzie piosenkarza, ale, kto wie, czy za namową żony niedługo nie ujrzymy go w nowej wersji.

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Super Express