Lifestyle.Lelum.pl > Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

zenekmartyniuk
05.10.2020 13:06 Przykre informacje o stanie zdrowia Danuty Martyniuk. Nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle

Danuta Martyniuk przyznała, że nie czuje się najlepiej, to przykre informacje dla wszystkich fanów słynnej rodziny. Mało kto miał w ogóle pojęcie, że z żoną popularnego gwiazdora disco polo jest aż tak źle, musi przyjmować leki. Wszystko przez ostatnie sytuacje związane z jej synem Danielem oraz jego głośnym rozwodem z Eweliną.Danuta Martyniuk powiedziała w jednym z wywiadów, że kiepsko się czuje, szczególnie ostatnio nie jest z nią najlepiej. Czy żonie Zenka uda się dojść do siebie po tych wszystkich przeżyciach związanych z synem i jego rozwodem?

Danuta Martyniuk
28.09.2020 20:45 Zbulwersowana Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Poniżyła byłą synową w najgorszy sposób, cios poniżej pasa

Afera związana z rodziną Zenka Martyniuka wydaje się nie mieć końca. Tym razem żona piosenkarza, Danuta Martyniuk wypowiedziała się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach dało się wyczuć gniew i zbulwersowanie. Takiej Danuty nie oglądaliśmy nawet podczas sprawy rozwodowej syna.Danuta Martyniuk niejednokrotnie zabierała głos w sprawie występków swojego syna. Tym razem żona słynnego gwiazdora muzyki disco polo postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej byłej synowej. W jej słowach da się wyczuć zbulwersowanie i gniew. Uderzyła w sedno i nie szczędziła słów. Telenowela Martyniuków trwa w najlepsze.

zenek martyniuk
29.08.2020 15:08 Największy sekret żony Martyniuka wyszedł na jaw. Ich znajomość zaczęła się od jej kłamstwa

Zenek Martyniuk znany jest ze swoich wielkich przebojów disco polo. Osiągnął ogromny sukces na scenie muzycznej głównie dzięki swojej determinacji, jednak szczegóły tkwiły w całkiem innym miejscu. Jak informuje portal expressilustrowany.pl bardzo dużą zasługę ma w tym jego żona Danuta. Ostatnio na jaw wyszedł jej sekret. Aż ciężko w to uwierzyć.Znany i lubiany Zenek Martyniuk od zawsze był wspierany przez swoją żonę. Jego kariera przebiega znakomicie, a w ciężkich chwilach Pani Danuta nie opuszczała go na krok. Niedawno sekret żony Króla disco polo wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć.

martyniuk
15.04.2020 20:32 Żona Zenka Martyniuka nie wytrzymała. Po swoim mocnym wpisie musiała usunąć konto na Facebooku

Żona Zenka Martyniuka dała się ponieść emocjom, nie wytrzymała napięcia. Po wstrząsającym i dość agresywnym wpisie zdecydowała się usunąć konto na Facebooku. Co napisała Danuta Martyniuk?Żona Zenka Martyniuka, Danuta, przeżywa teraz trudny czas. Jej syn narozrabiał i nie obeszło się bez mocnych komentarzy. Matka postanowiła bronić syna, ale forma jej przekazów przerosła oczekiwania. Kobieta na komentarze internautów zareagowała dość agresywnie.

zenek martyniuk
28.02.2020 14:00 Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż

Żona Zenka Martyniuka chce zostać prawdziwą gwiazdą. Ma przecież telewizyjną osobowość, i wsparcie męża. TVP dostrzegło w żonie najsłynniejszego piosenkarza disco polo potencjał na prowadzącą program telewizyjny o kobietach. Żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk jest słynna z przebojowej osobowości, pewności siebie i uwielbienia do nietanich marek odzieżowych. W proponowanym programie z pewnością znalazłby się kącik modowy.

  • 1
  • 2