Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Ona zawsze osaczała Daniela". Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Teraz przyjęła ją pod dach?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.11.2023 19:15

"Ona zawsze osaczała Daniela". Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Teraz przyjęła ją pod dach?

Danuta Martyniuk, Daniel, Faustyna
Jak wyglądają relacje Danuty Martyniuk z synową? Fot. KAPiF, Instagram/faustynaaj

W ostatnim czasie media obiegła wieść o niespodziewanym ślubie syna Zenka i Danuty Martyniuk. O kontrowersjach związanych z Danielem Martyniukiem media bardzo często rozpisywały się w przeszłości, jednak wygląda na to, że małżeństwo z Faustyną Jamiołkowską sprawiło, że dojrzał. Rodzice mają się z czego cieszyć? Krąży plotka, że Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Jak wyglądają ich relacje, gdy oficjalnie stały się rodziną?

Daniel Martyniuk ma nową żonę. Co na to Danuta Martyniuk?

Zenek i Danuta Martyniuk są rodzicami jedynego syna, Daniela. Dawniej mężczyzna nie dostarczał rodzicom zbyt wielu powodów do dumy, wywołując skandal za skandalem. Jeden z nich skończył się nawet w sądzie. Ponadto jego małżeństwo z pierwszą żoną przetrwało niecałe 2 lata. Medialne rozstanie i rozwód z pewnością odbiły się na całej rodzinie, jednak w ciężkich chwilach Daniel mógł liczyć na swoją mamę, Danutę. Okazuje się jednak, że w stosunku do obecnej partnerki syna, żona lidera “Akcentu” nie była zbyt pozytywnie nastawiona. 

W październiku 2023 roku gruchnęła niespodziewana wieść o ślubie Daniela Martyniuka z Faustyną, z którą związał się niedługo po rozwodzie. Jaki obecnie Danuta Martyniuk ma stosunek do nowej synowej, gdy teraz, już formalnie stały się rodziną?

Ledwo wrócił z nową żoną z Bali. Media huczą o tym, co zrobił Daniel Martyniuk, złamał zakaz

Danuta Martyniuk nie pałała sympatią do kolejnej wybranki syna

Daniel Martyniuk miesiąc temu wziął ślub z ukochaną Faustyną na wyspie Bali. Sądząc po zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych można sądzić, że była to przepiękna i niezwykle klimatyczna ceremonia. Odbyła się jednak bez obecności rodziców. Para nie zapomniała jednak o swoich najbliższych, ponieważ, jak się okazało, planują wyprawić drugą uroczystość w Polsce:

W Polsce mamy zaplanowaną uroczystość, aby z bliskimi, rodziną, chrzestnymi podzielić się naszym szczęściem – ujawniła żona Daniela Martyniuka w rozmowie z „Pudelkiem".

Okazuje się, że w przeszłości Danuta Martyniuk nie była zbyt przychylnie nastawiona do potencjalnej synowej. Na temat Faustyny wypowiadała się w niezbyt pochlebny sposób:

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego – powiedziała w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Jak żona Zenka Martyniuka obecnie traktuje dziewczynę? 

Jaki Danuta Martyniuk ma obecnie stosunek do synowej?

Faustyna w rozmowach z mediami zawsze starała się być uprzejma i optymistycznie wypowiadała się o rodzicach swojego partnera. Wiele osób zastanawiało się, czy kobieta i jej teściowa znajdą prywatnie sposób, by się dogadać. Wiele wskazuje na to, że Danuta Martyniuk jednak zakopała topór wojenny i jest gotowa, by przyjąć synową z otwartymi ramionami, jak wynika z ostatniej rozmowy Daniela Martyniuka z Plotkiem:

Dzisiaj właśnie przyjechaliśmy spotkać się z moimi rodzicami, a w następny weekend pojedziemy do rodziców Faustyny do Sierpca. Mamy dla bliskich pamiątki, w tym obraz wodospadu przy którym z żoną wzięliśmy ślub. Planujemy odwiedzić też resztę rodziny – Marlenę, siostrę Faustyny z mężem i dziećmi, nasze babcie, dziadka, ciocie, wujków… Przyjechała nawet moja kuzynka z Australii, Santa z mężem, którzy zostaną już do naszej uroczystości w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i w te najbliższe dni chcemy się tym szczęściem z bliskimi dzielić – opowiadał niedługo po powrocie z Bali.