Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk zaskoczona pytaniem o wesele syna, nie miała o niczym pojęcia. Daniel zaręczył się w tajemnicy
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 13.04.2023 13:58

Danuta Martyniuk zaskoczona pytaniem o wesele syna, nie miała o niczym pojęcia. Daniel zaręczył się w tajemnicy

Danuta Martyniuk
fot. Youtube/@swiatgwiazd2619

W ostatnim czasie Danuta Martyniuk wróciła do przestrzeni medialnej za sprawą pojawienia się w programie “Pytanie na śniadanie”. Po kobiecie widać jak bardzo schudła w ostatnich miesiącach. Wszystko jest także okazją dla reporterów do przeprowadzenia wywiadów z żoną gwiazdora disco polo. W jednym z nich opowiedziała o zaręczynach jej syna.

Daniel Martyniuk to jedyne dziecko Danuty oraz Zenona. Jest krnąbrną osobą, w ostatnich latach wywołał niejeden skandal. Miał nawet sprawę w sądzie. 

Rozwód syna Danuty Martyniuk

Szeroko komentowane w mediach było także jego rozstanie z żoną - Eweliną Golczyńską. Warto dodać, że jest to też matka jego jedynej córki. 

Zaraz po rozwodzie Daniel związał się z nową kobietą - Faustyną Jemiołkowską. Parę tworzyli oni już wcześniej, więc był to powrót do siebie. Od kilku miesięcy są już zaręczeni. O tę sytuację zapytano Danutę Martyniuk w rozmowie z “Jastrząb Post”.

"Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedzią rozłożył na łopatki

Danuta Martyniuk o ślubie swojego syna

Danuta Martyniuk przyznała, że nic jej nie wiadomo o przygotowaniach do ślubu Daniela. 

- Nie myślę o stylizacji weselnej, bo jeszcze nic nie wiem. Były jakieś tam rozmowy, były zaręczyny, ale o weselu, to nikt nic nie wspominał. Skąd te plotki takie wyszły, to nie mam pojęcia - powiedziała żona gwiazdora disco polo. 

Przyznała również, że ma dobre relacje z narzeczoną swojego syna.

Zenon Martyniuk o ślubie swojego syna

Nie wiadomo czy Daniel Martyniuk aktualnie przygotowuje się do ślubu. Nie wiedzą o tym także jego rodzice. Kilka miesięcy wcześniej nie zostali oni poinformowani przez swoje dziecko o zaręczynach. Dowiedzieli się o tym fakcie z mediów. 

Ta informacja wyszła na światło dzienne przy okazji wywiadu Zenona Martyniuka dla “Twoje Imperium” kilka miesięcy temu.

 - Ja nawet nie wiem, że Daniel się zaręczył. Czy jestem zadowolony? Nawet nie wiem, jak to komentować. Daniel jest dorosłym człowiekiem, a ja i żona nie wnikamy w jego wybory życiowe. Jak sobie pościele, tak się wyśpi - przyznał gwiazdor disco polo.

Martyniuk przyznał wtedy również, że nie zamierza się zbytnio wykosztowywać na wesele, bo poprzednie małżeństwo jego syna trwało mniej niż 2 lata. 

zenek martyniuk tvp
fot. kadr z programu “Sprawa dla reportera”
fot. Instagram/faustynaaj
fot. Instagram/faustynaaj

Źródło: jastrzabpost.pl