Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk promienieje u boku Zenka. Piękną kreacją przyćmiła wszystkich
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.04.2023 21:44

Danuta Martyniuk promienieje u boku Zenka. Piękną kreacją przyćmiła wszystkich

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk
fot. KAPiF

Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk gościli na gali “Osobowości i Sukcesy Roku 2023”. Żona gwiazdora disco polo pięknie się ubrała na to wydarzenie. Mąż nie mógł oderwać od niej wzroku, a fotoreporterzy chętnie robili im zdjęcia.

Wydarzenie, w którym małżeństwo Martyniuków brało udział, jest corocznym eventem towarzysko-biznesowym. Zawitało na nie także wiele innych gwiazd ze świata show-biznesu.

Piękna kreacja Danuty Martyniuk

Dla Danuty Martyniuk było to jedno z pierwszych wydarzeń medialnych po jej spektakularnej metamorfozie. Na wydarzeniu zaprezentowała się w czarnej, przyległej sukience z odsłoniętym ramieniem oraz nogami.

Małżeństwo Martyniuków bierze udział w tym wydarzeniu co roku. 12 miesięcy temu żona gwiazdora disco polo także była obecna na gali. Wtedy ubrana była w niebieski, szykowny garnitur. Widać, że nabrała dużej pewności siebie, która pozwoliła jej ubrać sukienkę w tym roku.

Hiszpanów zamurowało. Tak wczoraj Anna Lewandowska pokazała się w tłumie ludzi

Metamorfoza Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk schudła kilkadziesiąt kilogramów i poddała się kilku estetycznym zabiegom. Wyznała, że wszystko jest dziełem restrykcyjnej diety. Na tym nie poprzestała i przeszła operację nosa oraz korektę przegrody i lifting twarzy. 

Niedawno kobieta została także zapytana o urodę jej męża i to, czy planuje on poddać się podobnym zabiegom. Odpowiedź Danuty Martyniuk może być zaskakująca. Widać natomiast, że w ich małżeństwie jest wiele miłości.

 

Piękny wygląd Martyniuków na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Cała metamorfoza Danuty Martyniuk robi naprawdę duże wrażenie. Widać, że podoba jej się to, jak teraz wygląda i dzięki temu promienieje. U jej boku świetnie prezentuje się także Zenek Martyniuk. Na gali pokazał się władnej, brokatowej marynarce.

Ostatnie tygodnie są w życiu Martyniuków radosne. Małym cieniem kładą się jednak na to ich chłodne relacje z ich synem. Od niedawna ma on nową partnerkę, jednak rodzice nie wiedzą, czy ślub wisi w powietrzu, bo mają z nim ograniczony kontakt.

Danuta i Zenon Martyniuk
fot. KAPiF