Lifestyle.Lelum.pl > Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz
15.06.2024 08:19 Wypłynęły nieznane informacje o Barbarze Sienkiewicz

Barbarze Sienkiewicz największą popularność przyniósł fakt, że została matką bliźniaków w wieku 60 lat. Wiadomość o jej śmierci gruchnęła nagle 7 czerwca. Nikt z bliskich nie spodziewał się jej odejścia, co spowodowało szereg problemów związanych z opieką nad jej dziećmi czy choćby organizacją pochówku. Niespodziewanie na temat aktorki pojawiły się w sieci nowe informacje. Wyszło na jaw, jaką informację ukrywała przed światłem dziennym.

Barbara Sienkiewicz pogrzeb
12.06.2024 09:06 Jest problem z pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Wszystko się skomplikowało

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o śmierci Barbary Sienkiewicz. Aktorka miała spocząć w tym samym grobowcu, co jej zmarła przed rokiem matka. Okazuje się jednak, że wokół pogrzebu pojawił się szereg problemów. Nie wiadomo, kiedy dojdzie on do skutku.

Barbara Sienkiewicz i dzieci
09.06.2024 10:06 Bliscy komentują śmierć Barbary Sienkiewicz. Nic nie wskazywało na tragedię

Barbara Sienkiewicz zmarła w wieku 69 lat. Najstarsza matka w Polsce pozostawiła dziesięcioletnie pociechy. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie stanie się z bliźniętami. Sprawę stanu zdrowia aktorki skomentowali jej bliscy.

Barbara Sienkiewicz, cmentarz
08.06.2024 10:59 W tym miejscu zostanie pochowana Barbara Sienkiewicz. Spocznie z bliską osobą

Barbara Sienkiewicz zmarła w wieku 69 lat. Niemal dokładnie rok temu aktorka pochowała swoją matkę. Wiemy, gdzie najprawdopodobniej spocznie jej ciało. Niedawno odwiedzała to miejsce ze swoimi dziećmi.

Wanda Nowicka, Barbara Sienkiewicz
08.06.2024 07:59 Posłanka o dzieciach śp. Barbary Sienkiewicz. Zdradza, co się dzieje z bliźniakami

Barbara Sienkiewicz zmarła w wieku 69 lat. Dekadę temu urodziła bliźnięta, które dziś zostały bez żadnych krewnych. Aktorka deklarowała, że po jej śmierci dzieci przejmie posłanka Lewicy Wanda Nowicka. Polityczka właśnie odniosła się do tej sprawy.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 19:25 Dzisiaj zmarła Barbara Sienkiewicz. Rok temu aktorka pochowała najbliższą osobę

Barbara Sienkiewicz odeszła niespodziewanie w piątek 7 czerwca 2024 roku. Mało kto wie, że wcześniej aktorka przeżyła poważną rodzinną tragedię. Pożegnała bardzo bliską dla niej osobę.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 18:33 Urodziła bliźnięta wbrew wszystkiemu. ŚP. Barbara Sienkiewicz ledwo wiązała koniec z końcem

Dzisiaj rano media obiegła smutna wiadomość o śmierci popularnej aktorki Barbary Sienkiewicz. Gwiazda zasłynęła nie tylko dzięki swoim sukcesom zawodowym, ale również późnemu macierzyństwu, którego doświadczyła. Jej dzieci pojawiły się na świecie, gdy kobieta miała 60 lat.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 17:12 ŚP. Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Dzieci pytają, gdzie jest tata?

Barbara Sienkiewicz zasłynęła nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również przez sytuację, jaka wydarzyła się w jej życiu osobistym. Gwiazda została mamą bliźniaków w wieku 60 lat. Teraz ujawniono, kto jest ojcem jej pociech.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 16:15 Wiemy, kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz po jej śmierci. Wszystko zaplanowała

7 czerwca media obiegła informacja o niespodziewanej śmierci Barbary Sienkiewicz. Aktorka przez wielu została zapamiętana jako “najstarsza matka w Polsce”. Ujawniono, co teraz stanie się z jej dziećmi. Gwiazda skrupulatnie to przygotowała.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 13:54 Nie żyje aktorka Barbara Sienkiewicz. Była znana jako "najstarsza matka w Polsce"

Gruchnęły tragiczne wieści o śmierci Barbary Sienkiewicz. Aktorka miała 69 lat. Kulisy tragedii są porażające.

Barbara Sienkiewicz
11.07.2023 16:47 Barbara Sienkiewicz spisała testament. "Zostawiłam go w domu", tak chce zabezpieczyć swoje pociechy

Barbara Sienkiewicz bardzo późno została matką. Bliźniaki urodziła, mając 60 lat i cały czas wychowuje je samotnie. Aktorka była ostatnio gościnią programu “Wieczorny Express”, gdzie wyjaśniła, że zadbała już o przyszłość swoich pociech i spisała testament. Dodała, że znalazła osobę, która w razie jej śmierci zajmie się dziećmi. Kobieta stara się być jak najlepszą mamą dla Piotra i Ani i stawia na ich edukację.

Barbara Sienkiewicz
18.01.2023 19:54 Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat. Wiadomo, jak teraz wygląda ich życie

Barbara Sienkiewicz przez wiele lat była popularna ze względu na swoje role w znanych serilach i filmach. Największy szum wokół swojej osoby nie zrobiła jednak żadnym ze swoich angaży, a decyzją o zajściu w ciążę. Kobieta miała bowiem 60 lat, gdy na świat przyszły jej bliźniaki. Jak udaje jej się je wychowywać? Aktorka urodziła w 2014 roku, więc jej pociechy, Piotr i Ania mają dziś już ponad 8 lat. Co o nich wiadomo?

mama
26.05.2022 20:52 Najstarsze mamy w polskim show-biznesie. Rekordzistka urodziła w wieku 60 lat

Postępy w medycynie sprawiły, że rodzenie nawet w późnym wieku jest coraz bezpieczniejsze. Coraz więcej gwiazd decyduje się na późne macierzyństwo – także na polskim gruncie. Ile lat miała najstarsza mama polskiego show-biznesu? Media zelektryzowała ostatnio wiadomość, że urodzona w 1973 roku Katarzyna Sokołowska, znana z programu „Top Model”, zostanie mamą. Nie jest ona jednak „rekordzistką” w kwestii późnego macierzyństwa.

23.12.2021 09:45 Gwiazda „Rancza” 7 lat temu urodziła bliźnięta. Czym zajmuje się teraz Barbara Sienkiewicz?

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 59 lat. Krótko po tym, jak aktorka znana między innymi z ról w serialach „Ranczo” oraz „Klan” została mamą, musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami. Jak dziś wygląda jej życie? Barbara Sienkiewicz spotkała się z ogromną dozą krytyki, po tym, jak 7 lat temu ogłosiła, że zaszła w ciążę i spodziewa się bliźniąt. Po wielu krytycznych komentarzach aktorka wycofała się z show-biznesu. Co słychać u niej obecnie?

Matka
25.12.2020 23:50 Urodziła bliźnięta w wieku 59 lat. Najstarsza matka w Polsce ledwo wiąże koniec z końcem, drży o swoje dzieci

Matka, która urodziła bliźnięta w wieku 59 lat, dzisiaj boryka się z problemami finansowymi. Barbara Sienkiewicz, aktorka, która miała przyjemność grać głównie drugoplanowe role, nigdy nie zdobyła takiego rozgłosu dzięki występom na ekranie, jak przez późne macierzyństwo. W 2014 roku okazało się, że jest najstarszą matką w Polsce. Aktorka drży o zdrowie dwójki swoich dzieci. Barbarę Sienkiewicz mogliśmy podziwiać w takich serialach jak Klan, Ranczo, czy M jak miłość. Dodatkowo stworzyła własny teatr, w którym reżyseruje rozmaite spektakle, a nawet w nich gra. Niemniej to i tak za mało, by przebić to, czym najbardziej zasłynęła.