Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Sienkiewicz spisała testament. "Zostawiłam go w domu", tak chce zabezpieczyć swoje pociechy
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 11.07.2023 16:47

Barbara Sienkiewicz spisała testament. "Zostawiłam go w domu", tak chce zabezpieczyć swoje pociechy

Barbara Sienkiewicz
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News, Barbara Sienkiewicz spisała testament

Barbara Sienkiewicz bardzo późno została matką. Bliźniaki urodziła, mając 60 lat i cały czas wychowuje je samotnie. Aktorka była ostatnio gościnią programu “Wieczorny Express”, gdzie wyjaśniła, że zadbała już o przyszłość swoich pociech i spisała testament. Dodała, że znalazła osobę, która w razie jej śmierci zajmie się dziećmi. Kobieta stara się być jak najlepszą mamą dla Piotra i Ani i stawia na ich edukację.

Barbara Sienkiewicz spisała testament

- Moje dzieci muszą twardo stanąć na swoich nogach i mieć podstawy do tego, żeby żyć, zarabiać i żeby były sprawne - powiedziała Barbara Sienkiewicz.

Aktorka ma świadomość, że pomimo tego, że jest teraz w dobrej kondycji, to niedługo może jej zabraknąć. Jej dzieciom brakuje 9 lat do pełnoletności.

 - Bardzo różnie w życiu bywa. Jakiś czas temu musiałam pojechać do Łodzi, załatwić jakąś sprawę. Jechałam samochodem trasą szybkiego ruchu. Przed wyjazdem do Łodzi napisałam testament i zostawiłam go w domu - wyznała kobieta.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

Barbara Sienkiewicz znalazła rodzinę zastępczą dla swoich dzieci

Barbara Sienkiewicz dodaje, że musi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i stara się przewidzieć przyszłość. Aktorka znalazła dla swoich dzieci ewentualną rodzinę zastępczą.

 - Pani marszałkini Wanda Nowicka zaproponowała, że ona przejmie dzieci. Sama wysunęła tę propozycję. Można takie sprawy załatwić przez akt notarialny, ale też przez sąd rodzinny - powiedziała kobieta.

Dodała, że jest to zapisane w testamencie i podziękowała pani Wandzie za to, że wyciągnęła do niej pomocną dłoń.

Dzieci Barbary Sienkiewicz pytają o tatę

W ostatnim czasie Barbara Sienkiewicz coraz częściej pojawia się w mediach. Niedawno otworzyła się i ujawniła część informacji o tajemniczym ojcu swoich dzieci. Piotr i Ania coraz częściej o niego dopytują.

 - Moje dzieci wiedzą, że był tata i był mężczyzną, który chciał mieć dzieci, ale z powodów, których teraz nie powiem, nie ma taty - odpowiada im aktorka.

Kobieta świetnie czuje się w roli mamy i widać, że obdarza swoje dzieci dużą miłością.