Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ŚP. Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Dzieci pytają, gdzie jest tata?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.06.2024 17:12

ŚP. Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Dzieci pytają, gdzie jest tata?

Barbara Sienkiewicz
fot. Jan BIELECKI/East News

Barbara Sienkiewicz zasłynęła nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również przez sytuację, jaka wydarzyła się w jej życiu osobistym. Gwiazda została mamą bliźniaków w wieku 60 lat. Teraz ujawniono, kto jest ojcem jej pociech.

Nie żyje Barbara Sienkiewicz

Rankiem 7 czerwca przekazano smutne wieści na temat znanej aktorki Barbary Sienkiewicz. Gwiazda takich seriali, jak “Ranczo”, “Klan”, czy “Daleko od noszy” zmarła w swoim domu minionej nocy około godziny 3:00.

Z informacji przekazanych przez “Super Express” wynika, że w nocy koło miejsca zamieszkania artystki pojawiły się dwie karetki i policja. Niedługo później lekarz miał przekazać wieści o odejściu kobiety.

Chwilę przed godz. 3. w nocy, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzenia zgonu kobiety. Zastali na miejscu ratowników, oni potwierdzili zgon 69-letniej kobiety. Na miejscu w mieszkaniu obecny był znajomy tej pani. Zgon nie ma charakteru kryminalnego – przekazała “Super Expressowi” podkom. Ewa Kołdys, oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Aktorka najprawdopodobniej przez długi czas zmagała się z żółtaczką. Wiadomo również, że niedawno wyszła ze szpitala. Nie wiemy jednak, czy może być to uznane za przyczynę jej śmierci.

Julia Wieniawa z brzuszkiem na spotkaniu prasowym. Śliczna aktorka zagrała ciężarną Justynę Tak Aleksander Rewiński pożegnał ojca. Przy wszystkich ujawnił, jaki był naprawdę

Barbara Sienkiewicz pozostawiła dwójkę bliźniaków

Gwiazda zasłynęła nie tylko dzięki swoim sukcesom w życiu zawodowym, ale również sytuacja, jaka rozegrała się w jej życiu osobistym. Barbara Sienkiewicz w wieku 60 lat została mamą bliźniaków, a media bardzo szybko nazwały ją “najstarszą matką w Polsce”.

Wiadomo również, że aktorka od dawna myślała o tym, jak zadbać o przyszłość swoich dzieci w przypadku jej szybkiego odejścia. Nie tylko odpowiednio je zabezpieczyła, ale też spisała testament, w którym wspomniała o tym, kto po jej śmierci ma przejąć opiekę nad pociechami.

Pani marszałkini Wanda Nowicka zaproponowała, że ona przejmie dzieci. Sama wysunęła tę propozycję. Można takie sprawy załatwić przez akt notarialny, ale też przez sąd rodzinny. Wszystko jest zapisane w testamencie. Bardzo jej serdecznie dziękuję. To jest wieloletnie wsparcie tej pani, do której zostałam skierowana. Szczerze i uczciwie dziękuję - przyznała kiedyś “najstarsza matka w naszym kraju”.

ZOBACZ TEŻ: Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami”.

Kto jest ojcem dzieci Barbary Sienkiewicz?

Wiele osób zastanawiało się, jakim cudem 60-letnia aktorka została mamą bliźniaków. Niektórzy spekulowali nawet, że gwiazda prawdopodobnie skorzystała z metody in-vitro i krytykowali jej decyzję o późnym macierzyństwie. Sama Barbara Sienkiewicz nigdy nie komentowała tych doniesień i chciała, aby informacje na ten temat pozostały tajemnicą.

Do tej pory nie wiemy również, kto jest ojcem dzieci aktorki. “Najstarsza matka w Polsce” przyznała również, że doczekała się dzieci, ponieważ bardzo tego chciała i podkreślała, jak ważna w dążeniu do celu jest silna psychika i nastawienie na cel.

Pierwszy moment, kiedy zapragnęłam być mamą, pojawił się podczas rozmowy z moim lekarzem, który powiedział: "Pani ma młody wiek biologiczny". Zdziwiłam się. I to na tyle mocno zostało w mojej psychice, że wiedziałam i czułam, że mam jeszcze czas. Czułam w 100%, że dam radę. Gdybym tego nie czuła, to na pewno bym nie realizowała do końca swojej decyzji i chęci. I tak się stało. Wbrew wiedzy niektórych lekarzy ginekologów - powiedziała aktorka.