Polsat

Ela Romanowska, uczestniczka Nasz Nowy Dom
22.05.2024 12:15 Nasz nowy dom: Pierwszy raz coś takiego. Nagle przerwali remont

Ekipa programu “Nasz Nowy Dom” za każdym razem udowadnia, że jest w stanie dokonać niemożliwego, przeprowadzając gruntowane remonty mieszkań i domów w zaledwie 5 dni. Jednak tym razem, po raz pierwszy w historii show, metamorfoza domu została przerwana. Udział w programie miał być dla pani Agnieszki i jej nastoletniej córki szansą na polepszenie relacji i zyskanie szansy na nowy start. Jak zakończy się ten emocjonujący odcinek?

Karolina Gilon
29.04.2024 15:20 Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" szykują się do ślubu? Wymowne zdjęcie

Mateusz z "Love Island" ostatnio zaszokował swoich fanów, ogłaszając, że jest w związku z Karoliną Gilon. Teraz atmosfera zrobiła się jeszcze gorętsza, ponieważ okazało się, że kochankowie są już prawie… zaręczeni.

Roksana Węgiel Michał Kassin Kevin Mglej
13.04.2024 17:36 Partner Roxie Węgiel wyprawiał takie rzeczy w dzieciństwie. Wypłynęło video

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą jej tanecznych popisów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Razem z wokalistką w mediach pojawia się również jej partner. Niesamowite, czym zajmował się jeszcze kilkanaście lat temu. W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie.

Zuza i Jarek z Love Island
12.04.2024 13:18 Uczestnicy “Love Island” rozmówili się z Jarkiem. Poszło o relację z Zuzą

Temperatura na Wyspie Miłości rośnie z odcinka na odcinek. Uczestnicy Love Island czują napiętą atmosferę i coraz częściej wdają się w burzliwe dyskusje. Pojawiają się gwałtowne reakcje, nerwy i łzy. Wiele emocji budzi relacja Jarka i Zuzy. Ostatnio poczynania tej pary skomentował Mateusz, który zwrócił się do kolegi w ostrych słowach.

Alexandra Natalie Boykow
12.04.2024 07:35 Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan

Program "Chłopaki do wzięcia" przyzwyczaił nas już do tego, że popularność jego uczestników wykracza często daleko poza format. Ryszard "Szczena" Dąbrowski sprawdzał swoje umiejętności w oktagonie, a Jaruś Mergner nagrywa filmiki na YouTubie. Okazuje się, że jest jeszcze ktoś, kto aspiruje do czegoś więcej.

Aleks Mackiewicz, Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 18:38 Na to Aleks Mackiewicz przeznaczy pieniądze z ostatniego odcinka TzG

Ostatni odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko z powodu niespodziewanego odpadnięcia Aleksa Mackiewicza oraz jego partnerki Izabeli Skierskiej. Teraz głos zabrał sam zainteresowany, który zaskoczył internautów swoim wyznaniem.

Małgorzata Walewska
06.04.2024 08:24 Walewska podziękowała za dziesięć lat na planie "TTBZ"

Małgorzata Walewska jest znaną i cenioną śpiewaczką operową, która prawdziwą popularność zdobyła za sprawą programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Z racji wykonywanego zawodu przed angażem do jury show jej nazwisko znali niemal wyłącznie fani muzyki poważnej. Trudno sobie wyobrazić format bez specjalistki od wokalu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
06.04.2024 07:19 Walewska aż ucałowała Stefano Terrazzino. Co za występ!

Jedną z najjaśniej świecących gwiazd najnowszego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był Stefano Terrazzino. Po jego występie, podczas którego wcielał się w Helenę Majdaniec, Małgorzata Walewska zrobiła coś, czego wcześniej nie zaplanowano w scenariuszu. Nie tylko ona zareagowała nietypowo.

kot, Maciej Pertkiewicz
29.03.2024 19:10 NND zrobił maskotkę z ciężko chorego zwierzęcia? Architekt odpowiada na zarzuty

Program „Nasz nowy dom” pomógł już niejednej rodzinie, która zmagała się z trudnymi warunkami mieszkaniowymi. W najnowszym sezonie remontowe show jest emitowanie nie raz, ale dwa razy w tygodniu, co pozwala ekipie na pomoc jeszcze większej liczbie rodzin, niż wcześniej. Niedawno na ekipę programu spadł grad nieprzychylnych komentarzy. Architekt odniósł się do zarzutów.

pożar, uczestnik programu „Nasz nowy dom”
28.03.2024 14:35 Nasz nowy dom: Doświadczyli podwójnej tragedii. Ich dom pochłonął ogień

Elżbieta Romanowska wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” odmienia życia kolejnych rodzin, które zgłaszają się do programu. Format Polsatu ma za zadanie odmieniać życia potrzebujących, którzy mieszkają w domach, które nie zapewniają godnych warunków do życia. W 308. odcinku ekipa remontowego show odwiedziła młodych rodziców i ich córeczkę. 

Edward Miszczak i uczestnicy "Tańca z gwiazdami"
21.03.2024 09:30 Ogromne zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Rozczarowanie nie ma granic

Widzowie musieli poczekać na kolejny sezon “Tańca z gwiazdami”. Osoby odpowiedzialne za program i dobór uczestników miały niemały problem z dopasowaniem najlepszego i najciekawszego grona gwiazd i celebrytów. Dyrektor programowy, legenda Edward Miszczak przyznał nawet wprost, że to zadanie w pewnym momencie przerosło osoby związane z Polsatem. Teraz wychodzi na jaw, że show czeka niemała zmiana. Uczestnicy nie kryją rozczarowania, a widzowie?

Iwona Pavlović w piórach i białej sukience
21.03.2024 08:10 Pavlović nie jest typową babcią. Na pytanie o wnuka na chwilę zamilkła

“Taniec z gwiazdami” to bez wątpienia format, który cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowanie widzów. To samo tyczy się jurorów, wśród których nie brakuje rotacji. Jedynym stałym punktem jest Iwona Pavlović. Mistrzyni tańca i niekwestionowana eksperta w tej dziedzinie ma także życie prywatne, które przy okazji stało się obiektem zainteresowania widzów. Niewielu jednak wie, jaką babcią jest gwiazda. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Nasz nowy dom odcinek 304
15.03.2024 15:03 "Nasz nowy dom": Porażający efekt remontu. Widzowie są przerażeni. To bezpieczne?

Program „Nasz nowy dom” spełnia swoją społeczną misję i odmienia miejsca zamieszkania osób, które bardzo tego potrzebują, a nie są w stanie pozwolić sobie na remont czy przeprowadzkę. W jednym z ostatnich odcinków ekipa programu na czele z Elżbietą Romanowską postanowili pomóc pani Magdzie, której największą obawą jest to, że jej dzieci będą się wstydzić swojego domu. 

Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna
15.03.2024 09:57 Wielki powrót uwielbianego show Polsatu. Widzowie muszą przygotować się na ogromną zmianę

Stacje telewizyjne lubią wracać po latach do znanych i sprawdzonych formatów, które wcześniej przyciągały przed ekrany telewidzów. Wszystko wskazuje na to, że stacja Polsat zdecydowała się wyciągnąć stary format z lamusa. 

Alexandra Natalie Boykow
04.03.2024 13:30 Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą

Program „Chłopaki do wzięcia” na przestrzeni swojej emisji doczekał się wielu charakterystycznych bohaterów. Wśród nich część zdołała odnaleźć swoje drugie połówki, ale niektórzy nie mieli tyle szczęścia. Mimo to spora część uczestników cieszy się popularnością, mimo że już nie pojawiają się w formacie. U jednej z uczestniczek naprawdę sporo się zmieniło. 

Widzów wryło, gdy Ibisz ogłosił, kto odpada, fot. kadr z programu „Taniec z gwiazdami” prod. Polsat
04.03.2024 08:10 Widzów wryło, gdy Ibisz ogłosił, kto odpada

Wystartowała nowa edycja popularnego programu „Taniec z gwiazdami”, w którym widzowie mogą śledzić taneczne zmagania celebrytów, którzy wraz z profesjonalnymi choreografami walczą o Kryształową Kulę. Wiemy już, jaką decyzję podjęli widzowie po pierwszym odcinku. Jest ogromne zaskoczenie.