Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partner Roxie Węgiel wyprawiał takie rzeczy w dzieciństwie. Wypłynęło video
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2024 17:36

Partner Roxie Węgiel wyprawiał takie rzeczy w dzieciństwie. Wypłynęło video

Roksana Węgiel Michał Kassin Kevin Mglej
fot. KAPIF

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą jej tanecznych popisów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Razem z wokalistką w mediach pojawia się również jej partner. Niesamowite, czym zajmował się jeszcze kilkanaście lat temu. W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie.

Roksana Węgiel bryluje w "Tańcu z Gwiazdami"

Taneczne show Polsatu od samego początku budzi ogromne emocje wśród telewidzów. Wszystko za sprawą plejady polskich gwiazd, która ma okazję zaprezentować nam swoje umiejętności. W 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” mamy okazję podziwiać zmagania takich sław, jak Anita Sokołowska, Maciej Musiał, Dagmara Kaźmierska, czy Roksana Węgiel.

Bez wątpienia na uwagę publiczności zasługuje 19-letnia wokalistka, która niemal od pierwszego odcinka typowana jest na faworytkę show. Zdanie internatów podzielają również jurorzy, którzy niemal od samego początku nagradzają Roxie Węgiel i jej partnera Michała Kassina najwyższymi ocenami. Podobnie było w ostatnim wydaniu formatu, gdzie piosenkarka i tancerz zaprezentowali nam zjawiskowy taniec nowoczesny.

Taniec z gwiazdami, 6. odcinek, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel bryluje w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z gwiazdami, 6. odcinek, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel bryluje w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Po ostatnim odcinku fani mówią tylko o nich. Trudna decyzja do podjęcia Nie żyje guru świata mody. Ogromna strata, był wielkim wizjonerem

Roksana Węgiel szczerze o swoim partnerze

Nie da się ukryć, że swój sukces w programie “Taniec z Gwiazdami” Roksana Węgiel może zawdzięczać nie tylko swojej pracowitości oraz tanecznym zdolności, ale również tanecznemu partnerowi. Wszystko wskazuje na to, że młoda wokalistka i Michał Kassin niemal od pierwszego treningu złapali ze sobą fantastyczny kontakt, a to bardzo pozytywnie wpływa na ich współpracę.

W sieci pojawiały się nawet filmiki, na których mogliśmy zobaczyć, że para trenuje długo po zamknięciu sali treningowych, aby doszlifować swoje choreografie. Dodatkowo w jednym z wywiadów tancerz wyznał, że miał okazję poznać narzeczonego Roxie Węgiel i bardzo go polubił.

Poznałem Kevina i to jest naprawdę super człowiek, bardzo pozytywy. Bardzo wspiera naszą parę i też widzę, jak wspiera Roksanę, więc ja też szczerze powiedziawszy nie rozumiem negatywnych komentarzy na jego temat. Wypowiadają się pewnie osoby, które jakoś powierzchownie go oceniają - powiedział Michał Kassin podczas rozmowy z Pomponikiem.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel szczerze o swoim partnerze, fot. KAPIF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel szczerze o swoim partnerze, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Doda zobaczyła "siebie" w TTBZ. Zareagowała od razu.

Zaskakujące nagranie partnera Roxie Węgiel

Ponieważ współpraca Roksany Węgiel oraz Michała Kassina przebiega na najwyższym możliwym poziomie, a para wydaje się bardzo dobrze ze sobą dogadywać, nic dziwnego, że media zaczęły interesować się również życiem osobistym sympatycznego tancerza. Teraz w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które może tłumaczyć, dlaczego choreograf wybrał właśnie tę ścieżkę kariery.

Na Instagramie Michała Kassina zawitał filmik z czasów jego dzieciństwa, na którym widzimy, jak mały chłopiec stawia swoje pierwsze taneczne kroki i naprawdę świetnie radzi sobie z partnerką. Mała dziewczynka nie tylko wykonuje z nim skomplikowane podnoszenia, ale też szybuje w powietrzu. Sam partner Roxie Węgiel podkreślił, że od małego czuł miłość do tańca.

Los pisze nieoczekiwanie scenariusze. Jestem przeszczęśliwy, że w moim życiu obecna jest pasja i mogę spełniać swoje marzenia - podpisał nagranie tancerz.