Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ogromne zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Rozczarowanie nie ma granic
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.03.2024 09:30

Ogromne zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Rozczarowanie nie ma granic

Edward Miszczak i uczestnicy "Tańca z gwiazdami"
KAPiF

Widzowie musieli poczekać na kolejny sezon “Tańca z gwiazdami”. Osoby odpowiedzialne za program i dobór uczestników miały niemały problem z dopasowaniem najlepszego i najciekawszego grona gwiazd i celebrytów. Dyrektor programowy, legenda Edward Miszczak przyznał nawet wprost, że to zadanie w pewnym momencie przerosło osoby związane z Polsatem. Teraz wychodzi na jaw, że show czeka niemała zmiana. Uczestnicy nie kryją rozczarowania, a widzowie?

Pierwsze zmiany w "Tańcu z gwiazdami"

Zanim kolejna edycja “Tańca z gwiazdami” zagościła na ekranach naszych telewizorów, już budziła spore emocje. Nie brakowało licznych spekulacji dotyczących doboru uczestników czy nawet samych jurorów. W konsekwencji pojawiały się pierwsze konflikty między gwiazdami, które marzyły o udziale w show oraz tymi, które otrzymały tę propozycję. Do tego doszła wymiana zdań pomiędzy Rafałem Maserakiem a Agnieszką Kaczorowską.

Tancerka i aktorka nie kryła rozgoryczenia po odrzuceniu jej kandydatury na stanowisko jurora. W końcu stacja zdecydowała się opublikować zarówno wszystkich członków w gronie specjalistów oraz gwiazd i tancerzy, którzy będą raczyć widzów swoimi popisami.

Pavlović nie jest typową babcią. Na pytanie o wnuka na chwilę zamilkła W "Nasz nowy dom" puścili już napisy i dopiero powiedzieli o najważniejszym

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" nie kryją rozczarowania

Czegoś takiego widzowie show “Taniec z gwiazdami” nie mogli przewidzieć. Decyzjom stacji w najbliższym niedzielnym wydaniu zajdą ogromne zmiany. Niedziela wieczorem to czas zarezerwowany dla fanów tanecznych popisów gwiazd. Trzeba się jednak przygotować na spore zaskoczenie i to tuż przed świętami.

24 marca może być zatem jedną z ostatnich okazji kiedy przyjdzie nam oglądać skład programu w obecnym wyglądzie. Decyzja sprawiła, że na salach treningowych zapanowało poruszenie i niezdrowa rywalizacja. Na co trzeba się przygotować?

Zagrożone pary w "Tańcu z gwiazdami"

Produkcja “Tańca z gwiazdami” wyjawiła ostatnio, że w najbliższym odcinku odpadną aż dwie pary! Nikt nie spodziewał się takie zamieszania. Wśród gwiazd, które z pewnością mogą czuć się bezpieczenie jest Roxi Węgiel, Maffashion czy Maciej Musiał oraz Krzysztof Szczepaniak. Z kolei obawiać się powinna Dagmara Kaźmierska i Kamil Baleja.

Show zaczyna się o 20 i będzie to ostatnim odcinek przed nadchodzącymi świętami.

Jak sądzicie, kto odpadnie?