Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" szykują się do ślubu? Wymowne zdjęcie
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 29.04.2024 15:20

Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" szykują się do ślubu? Wymowne zdjęcie

Karolina Gilon
Fot. KAPIF

Mateusz z "Love Island" ostatnio zaszokował swoich fanów, ogłaszając, że jest w związku z Karoliną Gilon. Teraz atmosfera zrobiła się jeszcze gorętsza, ponieważ okazało się, że kochankowie są już prawie… zaręczeni.

Mateusz z "Love Island" oświadczy się Karolinie Gilon?

Cały harmider zrobił się po tym jak do sieci wyciekło nagranie z Mateuszem z “Love Island”, który beztrosko przechadzał się po sklepie z biżuterią i przyglądał się pięknym, ogromnym pierścionkom idealnym pod zaręczyny. To otworzyło fanom, internautom oraz dziennikarzom show-biznesowym pole do spekulacji. Czy to oznacza, że Mateusz szuka pierścionka, aby oświadczyć się swojej partnerce?

KAPIF_oryginal_K1179132F.jpg
Fot. KAPIF, Mateusz z “Love Island” i Karolina Gilon
Angelina Zaichenko i Aleksandr Muzheiko z "Love Island" ogłosili rozstanie. "Nie było nam pisane" Co stało się z rodzicami Jarka z „Love Island”? Nie zdążył ich nawet poznać

Mateusz z "Love Island" i Karolina Gilon to kontrowersyjny związek

Być może kontrowersyjny to za duże słowo, ale z pewnością zaskakujący. Karolina Gilon jest w końcu prowadzącą programu “Love Island”, a Mateusz był uczestnikiem siódmej edycji tejże produkcji. Dwoje kochanków wpadło jednak sobie w oko i ku zaskoczeniu wielu fanów postanowili stworzyć razem związek.

Niedawno Karolina Gilon podzieliła się w mediach społecznościowych wiadomością, że pokłóciła się ze swoim partnerem. Wielu internautów wróżyło koniec związku, ale na szczęście para pogodziła się i ma się tylko ku lepszemu.

KAPIF_oryginal_K1154866F.jpg
Fot. KAPIF, Karolina Gilon

Mateusz z "Love Island" tylko się droczył, ale czy na pewno?

Dobra, dobra spokojnie. Szukaliśmy prezentu dla dziewczyny kumpla! Na pierścionek zaręczynowy jeszcze przyjdzie czas!

Napisał na swoich mediach społecznościowych po opublikowanym przez siebie wcześniej nagraniu z pierścionkami z diamentami. Oznacza to, że para jednak się nie zaręcza, ale czy ta drobna aluzja nie zwiastuje czegoś większego? Przekonamy się w przyszłości. Tymczasem życzymy parze wszystkiego dobrego!