Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wstrzymajcie oddech. Ogłoszono kolejną gwiazdę w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 07.07.2024 17:02

Wstrzymajcie oddech. Ogłoszono kolejną gwiazdę w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. AKPA

Telewizje powoli zaczynają przygotowania do jesiennej ramówki. Polsat nie dość, że uruchamia nową telewizję śniadaniową, to stawia także na sprawdzone formaty, które do tej pory cieszyły się ogromną popularnością. Jednym z nich bez wątpienia jest “Twoja twarz brzmi znajomo”. Właśnie ogłoszono kolejną gwiazdę, która wystąpi w show! 

Odmienione TTBZ powraca z nowym sezonem

Jednym ze stałych elementów ramówki Polsatu jest program “Twoja twarz brzmi znajomo”, który od dawna gromadzi przed telewizorami wierne rzesze widzów. Przez ten czas kilkukrotnie zmieniał się skład jury show. Jak już wiadomo, w nadchodzącej edycji do Piotra Gąsowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączy Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino!

Krążąca po show biznesie plotka głosi, że jednym z uczestników najnowszego sezonu programu ma być dawna gwiazda TVP, czyli Aleksander Sikora. Póki co, stacja jeszcze oficjalnie nie przekazała takiej informacji. Poznaliśmy jednak inne gwiazdy, które już niebawem zobaczymy na ekranach naszych telewizorów w misternie przygotowanych przebraniach. 

Wiemy, kiedy pojawi się nowa edycja TzG. Zabraknie kilku osób. Polsat nie miał litości Nowym uczestnikiem TzG będzie ten aktor? Niewiarygodne że się zgodził

Oni wystąpią w najnowszej edycji TTBZ

Poznaliśmy już kilka nazwisk gwiazd, które swoimi występami uświetnią TTBZ. Pierwszą z nich jest Patricia Kazadi. Dodatkowo, wiemy już, że w programie wystąpi także Bartek Wrona, Joanna Osyda, Damian Kret czy Reni Jusis. 

Dziś poznaliśmy kolejną gwiazdę, która będzie miała szansę zaprezentować na scenie swoje wokalne umiejętności. Znacie ją bardzo dobrze chociażby z produkcji TVP. 

Ogłoszono kolejną gwiazdę TTBZ. Znacie ją dobrze

Kolejna gwiazda, która dołączy do grona wykonawców w TTBZ, znana jest bardzo dobrze przede wszystkim widzom TVP. Przez długi czas wcielała się w jedną z głównych postaci w ukochanym serialu Polaków, “M jak miłość”.

Barbarę Wypych, o której mowa, mogliśmy oglądać także w “Na dobre i na złe”. Aktorka występuje również w teatrach. W poprzednich latach związana była m.in. z Teatrem Studyjnym w Łodzi.