Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Walewska podziękowała za dziesięć lat na planie "TTBZ"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 06.04.2024 08:24

Walewska podziękowała za dziesięć lat na planie "TTBZ"

Małgorzata Walewska
fot. KAPIF

Małgorzata Walewska jest znaną i cenioną śpiewaczką operową, która prawdziwą popularność zdobyła za sprawą programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Z racji wykonywanego zawodu przed angażem do jury show jej nazwisko znali niemal wyłącznie fani muzyki poważnej. Trudno sobie wyobrazić format bez specjalistki od wokalu.

Małgorzata Walewska dziękuje za dziesięć lat na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Śpiewaczka operowa do jury "Twoja twarz brzmi znajomo" dołączyła w 2014, a jej udział w programie przez lata zdobył uznanie widzów. Na co dzień obcująca z muzyką zdecydowanie wyższych lotów artystka doskonale odnalazła się w rozrywkowym show i dzisiaj stanowi jeden z filarów programu. Trudno sobie wyobrazić, aby mogło jej kiedyś w nim zabraknąć... tymczasem najnowszy wpis gwiazdy zasiał w sercach fanów ziarno niepewności.

Małgorzata Walewska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym podziękowała Polsatowi i produkcji za długą współpracę, tym samym wprawiając wielbicieli programu w konsternację. Wielu z nich obawiało się, że jest to pożegnanie z programem i koniec przygody z telewizją.

Walewska aż ucałowała Stefano Terrazzino. Co za występ!

Małgorzata Walewska opublikowała niepokojący wpis. Fani obawiali się, że odchodzi z "TTBZ"

W swoim poście na Facebooku artystka opublikowała zdjęcie z planu programu, na którym trzymała w rękach bukiet tulipanów. W treści wpisu podziękowała Polsatowi za dziesięć lat współpracy oraz programowi "Twoja twarz brzmi znajomo" za dwadzieścia edycji. Wszystko brzmiało tak, jakby Małgorzata Walewska żegnała się z produkcją... sama artystka postanowiła szybko zareagować na pytania zaniepokojonych fanów. Czy żegna się z show?

Nie da się ukryć, że reakcje internautów na wpis gwiazdy były mocno mieszane. Niektórzy interpretowali go jako pożegnanie z programem, a inni stwierdzili, że jest to jedynie post podsumowujący obecność Małgorzaty Walewskiej na planie produkcji i wyrazili swoją radość oraz ulgę.

Małgorzata Walewska
fot. KAPIF

Małgorzata Walewska zareagowała na komentarze internautów. Żegna się z programem?

Małgorzata Walewska nie pozostała obojętna na pełne niepokoju komentarze fanów i szybko na nie odpowiedziała, zapewniając, że jej wpis był jedynie wyrazem wdzięczności i nie ma zamiaru w najbliższej przyszłości kończyć swojej przygody z programem.

Ojej, nie myślałam, że odbierzecie ten wpis i zdjęcie jako pożegnanie! To po prostu podziękowania bez drugiego dna! A kwiaty cudne, prawda? - napisała w jednym z komentarzy jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo".

Małgorzata Walewska post
fot. Facebook: Małgorzata Walewska

Wszystko wskazuje na to, że fani kultowego programu na razie nie mają się czym martwić - Małgorzata Walewska nadal będzie obecna w programie. Kamień z serca!

Małgorzata Walewska
fot. KAPIF