Lifestyle.Lelum.pl > Wykształcenie

Wykształcenie

Jan Suzin
14.04.2024 11:34 Jakim cudem Jan Suzin trafił do telewizji z takim wykształceniem?

Jan Suzin jest bardzo ciepło wspominany przez widzów Telewizji Polskiej. 22 kwietnia minie 12 lat od jego śmierci, jednak pamięć o nim jest ciągle żywa. Słynął z głębokiego, niskiego i aksamitnego głosu, od którym kobiety uginały się kolana. Choć zrobił zawrotną karierę w telewizji, dostał się do niej w zaskakujący sposób. Jego wykształcenie mu w tym nie pomogło. 

Magda Narożna
08.07.2023 17:11 Będziecie w szoku! Wiemy, kim z wykształcenia jest Magda Narożna, czegoś podobnego nikt się nie spodziewał

Na światło dzienne wyszły nowe fakty dotyczące Magdy Narożnej. Gwiazda “Pięknych i Młodych” w wywiadzie dla jednego z portali zdradziła, jakie ma wykształcenie oraz czym zajmowała się przed rozwinięciem kariery w grupie disco polo, której jest wokalistką i założycielką. Będziecie zaskoczeni!

Krystyna Sokołowska Zawód Wykształcenie
28.05.2022 11:27 Wykształcenie Krystyny Sokołowskiej. Czym zajmuje się Miss Polonia 2022? Ma nietypowy zawód

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór. Jury po raz kolejny wybrało najpiękniejszą spośród Polek podczas wyborów Miss Polonia 2022. Jakie wykształcenie ma zwyciężczyni, Krystyna Sokołowska? Zawód, który wykonuje, może być zaskoczeniem. Choć podczas piątkowego finału konkursu piękności na scenie we Włocławku stanęło wiele pięknych kandydatek, królowa wieczoru mogła być tylko jedna. Przed jury w składzie: Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Jakub Kucner, oraz Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993) i Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) — stanęło niełatwe zadanie.

Marta manowska
18.05.2022 10:20 Wykształcenie Marty Manowskiej może zaskoczyć. Dziennikarka mogłaby zajmować się czymś zupełnie innym

Marta Manowska jest jedną z ulubionych prezenterek w kraju. W roli prowadzącej jest chwalona w zasadzie przez wszystkich uczestników programów, za które odpowiada. Świetnie odnajduje się w tej roli, dzięki swojej empatii i umiejętności prowadzenia rozmowy. A mogła być zupełnie kimś innym. Okazuje się bowiem, że prezenterka nie studiowała tylko dziennikarstwa, ale też inny kierunek. Jaki?

Kim z wykształcenia jest Sławomir Zapała?
30.12.2021 21:55 Kim z wykształcenia jest Sławomir Zapała? Muzyk skończył prestiżowe studia

Sławomir Zapała jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Jego przebój „Miłość w Zakopanem” kojarzą nawet te osoby, które twierdzą, że nie znoszą disco polo. Mało kto wie, że muzyk jest absolwentem jednej z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce. Kim z wykształcenia jest Sławomir Zapała? Sławomir Zapała urodził się 19 marca 1983 roku w Krakowie. Jego rodzice zadbali o to, by już w dzieciństwie miał ciekawe zainteresowania, dlatego już wtedy uczęszczał do Nowohuckiego Domu Kultury. Jakie studia skończył?

Michał Wiśniewski
03.11.2021 22:45 Wykształcenie Michała Wiśniewskiego. Czym mógłby zajmować się muzyk poza śpiewaniem?

Michał Wiśniewski, zanim założył zespół Ich Troje i stał się jednym z najsłynniejszych polskich celebrytów muzycznych, miał burzliwe i bardzo smutne życie. Problemy rodzinne wpłynęły też na rozwój jego kariery zawodowej. Kim z wykształcenia jest znany muzyk? Wiśniewski jako nastolatek musiał przeprowadzić się do Niemiec. W Bonn rozpoczął naukę w niemieckim gimnazjum i szkole muzycznej, gdzie uczył się gry na fortepianie. Edukacji tam jednak nie skończył.

Andrzej Duda
17.10.2021 22:07 Wykształcenie Andrzeja Dudy. Jakie studia ukończył prezydent?

Andrzej Duda w 2015 roku został prezydentem Polski. Zanim jednak otrzymał najwyższy urząd państwowy, w jego życiu działo się wiele rzeczy. Samo wykształcenie prezydenta zaskakuje, a jeszcze większą niespodzianką są zawirowania wokół niego. Duda urodził się 16 maja 1972 w Krakowie. Jego rodzicami są Jan Tadeusz Duda i Janina Milewska-Duda. Co działo się z Andrzejem, zanim został prezydentem naszego kraju? Ta historia ma zwroty akcji!

Andrzej Duda
14.03.2021 23:16 Jakie wykształcenie ma Andrzej Duda? Mało kto ma pojęcie, nie wszystko poszło po jego myśli

Jakie wykształcenie ma Andrzej Duda? Nie wszyscy to wiedzą. Prezydent studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim i uważany jest za najbardziej wykształconego spośród wszystkich głów państwa III RP. Miał jednak pewne problemy. Nie udało mu się wszystko, co sobie zamierzył. Jak widać, potknięcia zdarzają się nawet przy takich karierach.

Michał Szpak
07.03.2021 20:41 Michał Szpak został okrutnie potraktowany podczas egzaminów na studia

Michał Szpak jest niezwykle umuzycznionym człowiekiem z wielkim talentem. Jego głos zachwycał ludzi na całym świecie – dzięki temu osiągnął spory sukces w Eurowizji. Okazuje się jednak, że wybitny wokalista nie mógł zdobyć wymarzonego wykształcenia. Wszystko przez… jego styl. W tym wypadku zachowanie rekruterów wydaje się szczególnie nieuczciwe. Stracili prawdziwy diament.

Monika Olejnik
11.02.2021 10:38 Nieprawdopodobne, kim z wykształcenia jest Monika Olejnik. Dziennikarka skończyła aż dwa kierunki

Monika Olejnik od lat znajduje się na szczycie sław polskiego dziennikarstwa. Znana jest ze swojego bardzo odważnego podejścia do wielu spraw, co tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Dziennika przyznała, że skończyła dwa kierunki studiów. Pierwszym z nich jest Zootechinka na SGGW, z kolei dziennikarstwo ukończyła dopiero podyplomowo. Monika Olejnik w wielu swoich wywiadach wywoływała mnóstwo kontrowersji, głównie przez zadawane przez siebie pytania. Dziennikarka potrafi zadawać takie, na które ciężko odpowiedzieć nawet najmądrzejszym ludziom w kraju. Chociaż większość swojego życia poświęciła dziennikarstwu, to z wykształcenia jest również zootechnikiem.

dance dance dance
10.02.2021 14:24 Kim z zawodu jest Katarzyna Cichopek? Jej fani mogą być zaskoczeni, nie jest ani aktorką, ani dziennikarką

Kim z zawodu jest Katarzyna Cichopek? Z pewnością mało kto wie, że gwiazda nie ukończyła ani studiów aktorskich, ani dziennikarskich. Niektórzy jej fani mogą być zaskoczeni, ponieważ świetnie radzi sobie jako prezenterka czy aktorka. Jakie studia ukończyła serialowa Kinga Zduńska? Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na ekranach telewizorów. Pod koniec sierpnia 2020 roku gwiazda znana głównie z serialu M jak miłość dołączyła do ekipy Pytania na śniadanie. Ostatnio dało się również słyszeć plotki, że ma zastąpić Annę Muchę w programie Dance, dance, dance.

Piotr żyła
31.01.2021 15:21 Wykształcenie Piotra Żyły zaskoczyło fanów. Wielu nigdy nie domyśliłoby się, co skończył

Piotr Żyła, to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych polskich skoczków narciarskich. Niejednokrotnie przyprawiał kibiców o łzy szczęścia, ale i śmiechu swoimi wypowiedziami. Mimo często mało inteligentnych wypowiedzi przed kamerą popularny ,,Pieter”, jest wykształconym człowiekiem. Uczył się na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, gdzie po 9 latach obronił pracę licencjacką. Niestety zawody sportowe nie pozwalały mu na wcześniejszą obronę. Super Express podaje, że temat, jaki wybrał sobie Piotr Żyła, brzmiał: Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich. Ta informacja bez wątpienia zaskoczy wielu fanów popularnego skoczka.

michał szpak
11.01.2021 17:25 Kim z wykształcenia jest Michał Szpak? Lepiej wstrzymajcie oddech, jego przeszłość skrywa wiele tajemnic

Michał Szpak od wielu lat znajduje się na szczycie polskiej popularności. Jego muzyka leci w każdym odbiorniku radiowym i mało kto nie zna przynajmniej jednej jego piosenki. Okazuje się, że ten jedyny w swoim rodzaju piosenkarz skrywa w sobie wiele tajemnic, o których wiedział mało kto. A kim jest z wykształcenia? Specjalistą od ludzkich problemów. Prawda jest zaskakująca. Moment, w którym Michał Szpak pojawił się na deskach programu X-Factor przeszedł do historii. Od tamtej pory bryluje na szczycie polskich artystów muzycznych. Jego talent odbił się szerokim echem nawet poza granicami kraju. Mało kto wiedział, że Michał nie studiował niczego związanego z muzyką. Jego dziedziną jest psychologia, która bez wątpienia przydaje się w życiu zawodowym.

Michał Wiśniewski
02.12.2020 21:00 Kim był Michał Wiśniewski, zanim został sławny? Jego fanom opadną szczęki, chyba nikt się nie spodziewał

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych piosenkarzy w Polsce. Hity autorstwa jego popularnej grupy Ich Troje zna zdecydowana większość Polaków. Jednak, czy zastanawialiście się kiedyś, czym zajmował się piosenkarz, zanim rozpoczął karierę muzyczną? Portal alaluna.pl podaje, że artysta pracował w hurtowni cebuli, a następnie „na wysokościach”. Pomyślelibyście, że to prawda? Z tego artykułu dowiesz się: Czym zajmował się Michał Wiśniewski przed rozpoczęciem kariery muzycznej Jakie imię będzie nosić piąte dziecko Michała Wiśniewskiego Jak wyglądały dzieciństwo i młodość Michała Wiśniewskiego To, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej rozmownych piosenkarzy w Polsce, nie ulega żadnym wątpliwościom, jednak okazuje się, że kilka tematów postanowił zachować w tajemnicy, aż do teraz. Na jaw wyszły informacje na temat jego przeszłości.