Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Będziecie w szoku! Wiemy, kim z wykształcenia jest Magda Narożna, czegoś podobnego nikt się nie spodziewał
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.07.2023 17:11

Będziecie w szoku! Wiemy, kim z wykształcenia jest Magda Narożna, czegoś podobnego nikt się nie spodziewał

Magda Narożna
Wiadomo, jakie wykształcenie ma Magda Narożna! Fot. instagram.com/madzia_pim

Na światło dzienne wyszły nowe fakty dotyczące Magdy Narożnej. Gwiazda “Pięknych i Młodych” w wywiadzie dla jednego z portali zdradziła, jakie ma wykształcenie oraz czym zajmowała się przed rozwinięciem kariery w grupie disco polo, której jest wokalistką i założycielką. Będziecie zaskoczeni!

Magda Narożna zdradziła, kim jest z wykształcenia

Magdalena Narożna zasłynęła dzięki założonemu ponad 10 lat temu zespołowi disco polo “Piękni i Młodzi”. Charyzmatyczna wokalistka oraz jej grupa szybko zdobyli popularność. Ich kariera nabrała rozpędu, gdy 2014 roku “Piękni i młodzi” zdecydowali się wziąć udział w programie “Must be the music”. Od tego momentu Magda Narożna wraz z zespołem zyskali ogólnopolską rozpoznawalność.

Choć “Piękni i młodzi” odnieśli niepodważalny sukces na polskiej scenie muzycznej, a do ich utworów bawią się ludzie w każdym wieku, okazuje się, że Magda Narożna nie od zawsze wiązała swoją ścieżkę kariery z muzyką. Jej wykształcenie zrobiło na nas niemałe wrażenie!

Nowe doniesienia w sprawie Kamilka z Częstochowy. Zapadł wyrok dotyczący matki i ojczyma chłopca

Magdzie Narożnej nie było dane długo pracować w zawodzie

Okazuje się, że Magda Narożna z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Ukończyła studia i zdobyła dyplom, który potwierdza jej kompetencje. Ponadto jeszcze przed zgłoszeniem się “Pięknych i młodych” do “Must be the music” gwiazda pracowała w zawodzie! 

Magda Narożna opowiedziała o swoim doświadczeniu w gabinecie stomatologicznym w wywiadzie z portalem “Jastrząbpost”:

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba.

Mimo zdobytego doświadczenia, praca w sztywnie wyznaczonych godzinach nie odpowiadała Narożnej. Gwiazda wyznała, że ciężko było jej usiedzieć tyle czasu w jednym miejscu, w dodatku bez towarzystwa bliskich osób wokół:

Po pierwsze jestem osobą, która nie potrafi spędzać czasu bez ludzi, bez przyjaciół, znajomych. Czy jak jeszcze grałam w zespole weselnym, to byłam też animatorką czasu wolnego. Ludzie wszędzie towarzyszyli mi w życiu i w nim uczestniczyli.

Magda Narożna ma w swojej karierze "plan B'

Wykształcenie Magdy Narożnej może być sporym zaskoczeniem dla najwierniejszych fanów wokalistki. Gwiazda “Pięknych i młodych” po raz kolejny udowodniła, że nie odkryła przed nami jeszcze wszystkich kart. Obecnie zespół, który założyła, bije swoje własne rekordy popularności, jednak gdyby w przyszłości kariera potoczyła się nie po myśli artystki, ta może mieć pewność, że nie zostanie bez pracy.

Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu – mówiła Magda Narożna w wywiadzie z “Jastrząbpost”.

Do kolejnych mało znanych faktów o Magdzie Narożnej należy ten, iż w przeszłości musiała zrezygnować z pasji, jaką był dla niej sport, na rzecz muzyki. O trudnym dylemacie z młodości gwiazda opowiedziała nam w wywiadzie, w którym wspominała czasy szkolne.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy