Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim był Michał Wiśniewski, zanim został sławny? Jego fanom opadną szczęki, chyba nikt się nie spodziewał
Karol Osiński
Karol Osiński 02.12.2020 21:00

Kim był Michał Wiśniewski, zanim został sławny? Jego fanom opadną szczęki, chyba nikt się nie spodziewał

Michał Wiśniewski
TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych piosenkarzy w Polsce. Hity autorstwa jego popularnej grupy Ich Troje zna zdecydowana większość Polaków. Jednak, czy zastanawialiście się kiedyś, czym zajmował się piosenkarz, zanim rozpoczął karierę muzyczną? Portal alaluna.pl podaje, że artysta pracował w hurtowni cebuli, a następnie „na wysokościach”. Pomyślelibyście, że to prawda?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym zajmował się Michał Wiśniewski przed rozpoczęciem kariery muzycznej
  • Jakie imię będzie nosić piąte dziecko Michała Wiśniewskiego
  • Jak wyglądały dzieciństwo i młodość Michała Wiśniewskiego

To, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej rozmownych piosenkarzy w Polsce, nie ulega żadnym wątpliwościom, jednak okazuje się, że kilka tematów postanowił zachować w tajemnicy, aż do teraz. Na jaw wyszły informacje na temat jego przeszłości.

Michał Wiśniewski – wykształcenie

Michał Wiśniewski przed rozpoczęciem kariery muzycznej nie miał łatwego życia. Jako dziecko wyjechał do Niemiec, gdzie uczęszczał do gimnazjum i szkoły muzycznej, w której zgłębiał wiedzę gry na fortepianie.

Niestety z powodu licznych kłótni i nieporozumień piosenkarz postanowił wrócić do Polski, gdzie łapał się dorywczych prac. Jednym z ciekawszych dla wielbicieli Michała zajęć, którego się podejmował była praca w hurtowni cebuli, oraz dorobek „na wysokościach”. Otworzył także własne biuro tłumaczeń, jednak bez większych sukcesów.

Na szczęście Wiśniewski odkrył swoje powołanie do muzyki. Wszyscy do dziś bardzo chętnie słuchają i podziwiają jego talent artystyczny. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć osobę, która nie zna takich piosenek jak Powiedz, czy Za cały babski świat.

Obecnie piosenkarz skupia się przede wszystkim na wychowywaniu czwórki swoich dzieci, oraz nowej partnerce Paulinie, z którą spodziewają się syna. Wspólnie z partnerką postanowili, że nadadzą mu bardzo charakterystyczne imię Falco Amadeus, o czym więcej możecie dowiedzieć się >tutaj<. Przypomnijmy, że czwórka dzieci Michała nosi imiona Xavier, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne.

Teksty wybrane dla Ciebie

Dzieciństwo i młodość Michała Wiśniewskiego

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Michał Wiśniewski nie miał łatwego życia przed rozpoczęciem kariery muzycznej, czego głównych przyczyn należy szukać jeszcze za czasów dzieciństwa i wczesnej młodości.

Według informacji przekazywanych przez portal zyciorysy.pl rodzice Michała Wiśniewskiego byli uzależnieni od alkoholu i rozwiedli się, gdy ten miał zaledwie 3 lata. Następnie artystę wychowywała babcia.

Po śmierci ukochanej babci piosenkarza trafił do Domu Dziecka w Grotnikach, po czym przebywał u kilku rodzin zastępczych. Jego mama wówczas przebywała w Niemczech, a tata siedział w więzieniu. Michał spotkał się ponownie z tatą, gdy miał 13 lat. Dzień po ich spotkaniu popełnił samobójstwo.

Ta niezwykle poruszająca i bardzo smutna historia udowadnia, że Michał to bardzo silny mężczyzna, który dał z siebie wszystko by udowodnić, że ma talent muzyczny.

Michał ma wiele upodobań, jednym z nich są oczywiście kobiety. Całkiem niedawno udzielił głosu na temat Strajku Kobiet w Warszawie. Sytuacja, która dotknęła kobiety, nie przeszła bez jego uwagi, co udowodnił swoją wypowiedzią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski

Na jaw wyszło czym się zajmował Michał Wiśniewski przed rozpoczęciem kariery muzycznej.

Michał Wiśniewski

Okazuje się, że piosenkarz pracował m.in. w hurtowni cebuli oraz miał własne biuro tłumaczeń.

Michał Wiśniewski

Mimo ciężkiego dzieciństwa artysta wyszedł na prostą i wyrósł na naprawdę utalentowanego muzyka.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: alaluna.pl, zyciorysy.pl