Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim z wykształcenia jest Michał Szpak? Lepiej wstrzymajcie oddech, jego przeszłość skrywa wiele tajemnic
Karol Osiński
Karol Osiński 11.01.2021 17:25

Kim z wykształcenia jest Michał Szpak? Lepiej wstrzymajcie oddech, jego przeszłość skrywa wiele tajemnic

michał szpak
fot. facebook.com/szpakmichal

Michał Szpak od wielu lat znajduje się na szczycie polskiej popularności. Jego muzyka leci w każdym odbiorniku radiowym i mało kto nie zna przynajmniej jednej jego piosenki. Okazuje się, że ten jedyny w swoim rodzaju piosenkarz skrywa w sobie wiele tajemnic, o których wiedział mało kto. A kim jest z wykształcenia? Specjalistą od ludzkich problemów. Prawda jest zaskakująca.

Moment, w którym Michał Szpak pojawił się na deskach programu X-Factor przeszedł do historii. Od tamtej pory bryluje na szczycie polskich artystów muzycznych. Jego talent odbił się szerokim echem nawet poza granicami kraju. Mało kto wiedział, że Michał nie studiował niczego związanego z muzyką. Jego dziedziną jest psychologia, która bez wątpienia przydaje się w życiu zawodowym.

Michał Szpak wykształcenie

O talencie Michała Szpaka powiedziano już praktycznie wszystko. 28-letni artysta jest doskonały nie tylko na scenie muzycznej, ale przede wszystkim poza nią. Wielokrotnie udowadniał swoim fanom, że ma ogromne serce, a jego wyjątkowy styl bycia nie ma nic wspólnego z odmiennością. Jest po prostu specem w swojej dziedzinie.

Piosenkarz nie powiedział ostatniego słowa. Ba, mimo swoich ogromnych sukcesów bez wątpienia to dopiero początek jego wspaniałej kariery. Możemy się spodziewać, że jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy czymś wyjątkowym. Jednak omówmy pewną kwestię dotyczącą Michała.

Michał Szpak ukończył 5-letnie studia na SWPS w Warszawie na wydziale psychologii. Wielu ludzi uważa, że zawód ten nie ma nic wspólnego ze ścieżką zawodową, którą sobie obrał. Nic bardziej mylnego. Zawód piosenkarza bardzo często bywa krytykowany, a przy tym związany jest z byciem na przysłowiowym świeczniku, gdzie obecnie przebywa omawiana gwiazda.

Autor popularnego hitu „Color Of Your Life”, który doczekał się już prawie 9 milionów wyświetleń na YouTube udowadniał niejednokrotnie, że psychologia bardzo mu się przydała w wykonywanym zawodzie. Świadczy o tym choćby to, że nie boi się okazywać swojej naturalności oraz upodobań, które należy zaliczyć do wyjątkowych na polskiej scenie muzycznej.

Michał Szpak życie zawodowe

Co można jeszcze powiedzieć o Michale Szpaku? Jest na szczycie, spełnia marzenia, nagrywa płyty, zarabia dobre pieniądze i okazuje prawdziwą radość z życia. Czego chcieć więcej? Dodatkowo spełnia się w roli jurora/trenera popularnego programu The Voice of Poland.

Koncerty Michała są jednymi z najchętniej uczęszczanych przez wielu fanów. Co więcej, płyty artysty szczytują na najwyższych półkach salonów tj. np. Empik. Wiadomość o każdym następnym hicie Michała Szpaka jest dla jego wielbicieli niczym wyczekiwany deszcz po suszy.

Mamy jesień 2020 roku. Obecnie wszystkie koncerty i imprezy plenerowe są wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. W mediach społecznościowych Michała aż płonie od wyrazów utęsknienia za jego wspaniałą muzyką na żywo. Jedno jest pewne, fani jeszcze nie raz zaklaszczą swojej ulubionej gwieździe na koncertach.

A wracając do wykształcenia pana Michała, warto wspomnieć, że uczęszczał przez rok do liceum w Zespole Szkół w Jaśle, a następnie przeniósł się do Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach.

Te szkoły wykształciły go na wspaniałego artystę, a tym bardziej na doskonałego człowieka.

Zobacz zdjęcia:

Michał Szpak

Michał Szpak z wykształcenia jest psychologiem. Artysta jednak zdecydował się obrać inną ścieżkę zawodową i zostać piosenkarzem.

michał szpak

Nie da się ukryć, że jego wykształcenie jest niezwykle pomocne podczas kroczenia przez swoją ścieżkę zawodową.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl