Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim z zawodu jest Katarzyna Cichopek? Jej fani mogą być zaskoczeni, nie jest ani aktorką, ani dziennikarką
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 10.02.2021 14:24

Kim z zawodu jest Katarzyna Cichopek? Jej fani mogą być zaskoczeni, nie jest ani aktorką, ani dziennikarką

dance dance dance
fot. lelum.pl

Kim z zawodu jest Katarzyna Cichopek? Z pewnością mało kto wie, że gwiazda nie ukończyła ani studiów aktorskich, ani dziennikarskich. Niektórzy jej fani mogą być zaskoczeni, ponieważ świetnie radzi sobie jako prezenterka czy aktorka. Jakie studia ukończyła serialowa Kinga Zduńska?

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na ekranach telewizorów. Pod koniec sierpnia 2020 roku gwiazda znana głównie z serialu M jak miłość dołączyła do ekipy Pytania na śniadanie. Ostatnio dało się również słyszeć plotki, że ma zastąpić Annę Muchę w programie Dance, dance, dance.

Katarzyna Cichopek: wykształcenie

Okazuje się, że gwiazda może pochwalić się wyższym wykształceniem. Rodzice od zawsze wspierali ją w jej marzeniu o zostaniu aktorką. To właśnie oni zapisali ją na warsztaty do Teatru Ochoty.

Kibicowali córce również wtedy, gdy poszła na casting do serialu M jak miłość. Nie mieli nic przeciwko, aby była artystką, ale postawili jej jeden warunek, który gwiazda wypełniła.

– Postawili mi jeden warunek. Powiedzieli, że muszę mieć wykształcenie wyższe. Skończyłam psychologię i to na studiach dziennych. Obroniłam się na piątkę – wyznała kiedyś z dumą aktorka na łamach tygodnika Dobry Tydzień.

Tym samym zdradziła, że ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.

Warto również przypomnieć, że w przeszłości aktorka uczęszczała do szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Oprócz tego brała udział w zajęciach kółka teatralnego Machulskich Teatru Ochoty. Zdobyła tam wtedy uprawnienia instruktora teatralnego.

Katarzyna Cichopek: początki kariery

Swoją karierę aktorską Katarzyna Cichopek rozpoczęła w 1997 roku rolą Elżutki w serialu Boża podszewka. Jednak bez wątpienia to produkcja TVP M jak miłość przyniosła jej największą popularność i sławę.

Gwiazda już od ponad 20 lat wciela się tam w rolę Kingi Zduńskiej. W 2010 roku prezenterka zadebiutowała również na deskach Teatru Kamienica w spektaklu Testament cnotliwego rozpustnika.

Od kiedy tylko zyskała ogólnopolską sławę, była zapraszana do różnego rodzaju show z udziałem rodzimych celebrytów. Z pewnością jej fani nie zapomną edycji Tańca z gwiazdami, w której brała udział, i którą wygrała.

To właśnie podczas tanecznego programu w 2005 roku poznała swojego obecnego męża Marcina Hakiela. Tancerz był z nią w parze, a jak wiadomo taniec łączy nie tylko ciała, lecz także dusze.

Para doczekała się dwójki dzieci, a dzisiaj wspólnie prowadzą szkołę tańca. Wiedzieliście, że Katarzyna Cichopek z wykształcenia jest psychologiem? W roli prezenterki sprawuje się równie dobrze, co na scenie.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek jest z wykształcenia psychologiem.

Ukończyła Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W Tańcu z gwiazdami poznała swojego męża.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl