Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wykształcenie Piotra Żyły zaskoczyło fanów. Wielu nigdy nie domyśliłoby się, co skończył
Karol Osiński
Karol Osiński 31.01.2021 15:21

Wykształcenie Piotra Żyły zaskoczyło fanów. Wielu nigdy nie domyśliłoby się, co skończył

Piotr żyła
Fot. piotr_zyla_official, Instagram

Piotr Żyła, to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych polskich skoczków narciarskich. Niejednokrotnie przyprawiał kibiców o łzy szczęścia, ale i śmiechu swoimi wypowiedziami. Mimo często mało inteligentnych wypowiedzi przed kamerą popularny ,,Pieter”, jest wykształconym człowiekiem. Uczył się na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, gdzie po 9 latach obronił pracę licencjacką.

Niestety zawody sportowe nie pozwalały mu na wcześniejszą obronę. Super Express podaje, że temat, jaki wybrał sobie Piotr Żyła, brzmiał: Pewność siebie sportowca na przykładzie reprezentacji Polski kadry A w skokach narciarskich. Ta informacja bez wątpienia zaskoczy wielu fanów popularnego skoczka.

Piotr Żyła wykształcenie

Piotr Żyła od najmłodszych lat wykazywał swoje zamiłowanie do skoków narciarskich. Jeszcze jako junior osiągał znakomite wyniki, a gdy jego kariera wskoczyła na wyższy pułap, stał się jednym z najlepszych polskich skoczków, a przy tym filarem polskiej drużyny narodowej. Niejednokrotnie jego skoki przynosiły dumę polskim kibicom.

Poza tym, dla nikogo nie jest tajemnicą, że popularny ,,Pieter” to naprawdę sympatyczny i śmieszny człowiek. Swoimi wypowiedziami potrafił posłać na kolana ze śmiechu niejednego telewidza. Mało kto jednak interesował się wykształceniem popularnego skoczka. A jak się okazuje, jest ono naprawdę wyjątkowe!

Piotrek ma wykształcenie wyższe. Ukończył Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie, tę samą, co najwybitniejszy polski piłkarz nożny, Robert Lewandowski. Nawiasem mówiąc, jakiś czas temu skoczek dowiedział się ile lat ma kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną. Jego reakcja była bardzo zabawna.

Skoczek narciarski ukończył licencjat, a doświadczenie w skokach było niezwykle przydatne w tym celu. Bez wątpienia nie żałuje swojej decyzji, mimo że do obrony przygotowywał się aż 9 lat!

Piotr Żyła związki

Piotr Żyła przez 12 lat był w związku małżeńskim z Justyną Żyłą. Ich rozwód stał się jednym z najgłośniejszych w całej Polsce i często mówi się o tym do dziś. Para rozstała się w bardzo burzliwych stosunkach, a popularna specjalistka kuchenna często wbija szpilki swojemu byłemu mężowi.

Od tamtej pory wiodą życie z daleka od siebie, a jedynym wspólnym czynnikiem, jaki ich wiąże, jest dwójka ich dzieci. Justyna jest szczęśliwa z innym mężczyzną, którego twarzy jeszcze nie zdecydowała się pokazać, ale i Piotrek nie próżnuje.

Jakiś czas temu bardzo głośno zrobiło się o związku skoczka narciarskiego z popularną aktorką serialu 19+ Magdaleną Ziętek. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tego związku, to 22-latka niejednokrotnie publikowała zdjęcia sugerujące, że coś faktycznie jest na rzeczy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wiecznie uśmiechniętemu Piotrkowi Żyle jak najwięcej szczęścia i radości. Jesteśmy przekonani, że bez wątpienia je odnajdzie!

Zobacz zdjęcia:

piotr żyła

Na jaw wyszło wykształcenie Piotra Żyły.

justyna żyła

Skoczek narciarski posiada wykształcenie wyższe.

piotr żyła

Ukończył licencjat na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: obcas.pl