Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wykształcenie Krystyny Sokołowskiej. Czym zajmuje się Miss Polonia 2022? Ma nietypowy zawód
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.05.2022 11:27

Wykształcenie Krystyny Sokołowskiej. Czym zajmuje się Miss Polonia 2022? Ma nietypowy zawód

Krystyna Sokołowska Zawód Wykształcenie
fot. instagram.com/krysia_sokolowska

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór. Jury po raz kolejny wybrało najpiękniejszą spośród Polek podczas wyborów Miss Polonia 2022. Jakie wykształcenie ma zwyciężczyni, Krystyna Sokołowska? Zawód, który wykonuje, może być zaskoczeniem.

Choć podczas piątkowego finału konkursu piękności na scenie we Włocławku stanęło wiele pięknych kandydatek, królowa wieczoru mogła być tylko jedna. Przed jury w składzie: Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Jakub Kucner, oraz Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993) i Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) — stanęło niełatwe zadanie.

Miss Polonia 2022, Krystyna Sokołowska: zawód

Kolejnym kandydatkom przyglądali się także prowadzący: Izabella Krzan, Mateusz Szymkowiak, Aleksander Sikora, i Karolina Bielawska (Miss Polonia 2019 i Miss World 2021). Wreszcie ogłoszono werdykt. Tytuł „Najpiękniejszej” zdobyła Krystyna Sokołowska. Zawód Polki może być prawdziwym zaskoczeniem.

Okazuje się, że Krystyna Sokołowska jest bizneswoman. Ma własną firmę — klub sportowy, gdzie prowadzi zajęcia z gimnastyki artystycznej oraz stretchingu. W ramach specjalnej akcji związane z konkursem zaprosiła nawet wszystkie kobiety na wspólne, darmowe ćwiczenia.

Nie oferuje jedynie treningów dla dorosłych — jej podopiecznymi są także dzieci. Założenie szczęśliwej rodziny z ukochanym partnerem jest z resztą jednym z jej największych marzeń.

Wyświetl ten post na Instagramie

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Sokołowska?

Miss Polonia 2022 ma wiele zainteresowań i pasji, a należą do nich m.in. podróże, gotowanie, czy gra na fortepianie. Od dziecka wiedziała, że jej miejsce jest na scenie, i choć wiedziała, że wybory Miss Polonii są wielkim wyzwaniem, postanowiła je podjąć.

Już od jakiegoś czasu uczestniczyła w pomniejszych konkursach. Jednak najpiękniejsza Polka nie zajmuje się tylko i wyłącznie swoją karierą, lecz także wykształceniem. Krystyna Sokołowska obecnie jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Źródło: Jastrząb Post, Polskieradio24.pl