Wybory

Dorota Stalińska
05.04.2024 13:44 Dorota Stalińska złamała rękę. Wiemy, jak obecnie się czuje

Dorota Stalińska jest aktorką, która ma na koncie występy w takich produkcjach jak choćby: “Bez miłości”, “Debiutantka” czy “Krzyk”. Równolegle do swojej kariery artystycznej gwiazda zajęła się także polityką. Teraz ponownie stara się o mandat z list “Trzeciej Drogi”, ale jej plany pokrzyżowało skomplikowane złamanie ręki. 

Emilia Korolczuk
17.03.2024 21:42 Emilia Korolczuk przekazała wieści. Zaczyna nowy rozdział?

Znana rolniczka z popularnego serialu dokumentalnego ma na swoim koncie wiele lat aktywności prospołecznej. Jako sołtyska Laszek została doceniona przez Wojewodę Podlaskiego. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowała się na nowy rozdział w swoim życiu. Jesteście zaskoczeni?

Maciej Orłoś
17.10.2023 15:19 Tajemniczy wpis Macieja Orłosia po wyborach. Wielkie poruszenie w mediach, wróci do popularnego formatu?

Maciej Orłoś zapisał się na kartach polskiej telewizji jako najdłuższy stażem prezenter “Telexpressu”. W 2016 roku potwierdziła się smutna wiadomość o jego odejściu z programu. Tymczasem tuż po wyborach parlamentarnych 2023 dziennikarz opublikował na swoich mediach społecznościowych tajemniczy, dwuznaczny wpis. 

Pokazano, co działo się w sztabie wyborczym PiSu
17.10.2023 10:48 Wyciekły nagrania zza kulis ze sztabu PiS! Widok rozkłada na łopatki. NIE tak to wyglądało w telewizji?

Za nami niezwykle emocjonujące wybory parlamentarne 2023. To właśnie w niedzielę 15 października wszyscy Polacy mogli udać się do przypisanych im lokali wyborczych i oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. Krótko po ogłoszeniu wyników, również nie zabrakło wrażeń. Właśnie ujawniono, co działo się za kulisami sztabu Prawa i Sprawiedliwości.

Oficjalne wyniki wyborów 2023
17.10.2023 09:22 Oficjalne wyniki wyborów 2023. Nie tak miało to wyglądać?! Niektórzy będą mocno w szoku. Spadki, wzrosty... i taki finał

To właśnie 15 października odbyły się zapowiadane i wyczekiwane od dawna wybory parlamentarne w Polsce. Wszyscy nasi rodacy mogli oddać głos na swoich kandydatów od godziny 7 do 21 i dzięki temu zadecydować o przyszłości naszego kraju. Teraz już wszystko jasne - znamy oficjalne wyniki wyborów 2023!

Zagraniczne komisje wyborcze zmagają się z licznymi problemami, fot. archiwum prywatne, wybory 2023
16.10.2023 23:01 "Śpią w samochodach pod lokalem". Dramatyczne doniesienia o sytuacji członków komisji wyborczych

Wybory, które odbyły się 15 października 2023 roku z pewnością przejdą do historii. Wszystko za sprawą spektakularnej frekwencji, która przekroczyła rekordowe 73 procent. Tak duża liczba chętnych do oddania swojego głosu sprawiła jednak komisjom wyborczym pewne problemy. 

Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania?, fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News
16.10.2023 22:43 Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania. TAKIEJ reakcji ludzi nikt się nie spodziewał. "Pokazali mu..."

15 października Polacy tłumnie ruszyli do urn, by zagłosować na wybranego kandydata. Swoje głosy oddali nie tylko zwykli obywatele, ale również gwiazdy, celebryci i politycy. Także Jarosław Kaczyński udał się lokalu wyborczego.

Anna Głogowska skomentowała wynik wyborów, fot. Instagram/annaglogowska_official
16.10.2023 20:17 Zapłakana Anna Głogowska ze szkłem w dłoni. Wzburzeni internauci natychmiast zareagowali

15 października 2023 roku odbyły się historyczne wybory. Zgodnie z wczesnymi sondażami, w głosowaniu wzięło udział prawie 73% upoważnionych do tego obywateli. To aż o 10 procent więcej niż w 1989 roku, kiedy padł poprzedni rekord frekwencji, do której przyczynili się także artyści i celebryci. 

Burza po wpisie Barbary Kurdej-Szatan
16.10.2023 17:20 Barbara Kurdej-Szatan wstawiła wpis po wyborach. Wybuchła afera, rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach

Wczorajsze wybory parlamentarne wywołały mnóstwo wrażeń i emocji. Aktywnie uczestniczyli w nich również celebryci, którzy zdjęciami z głosowania chwalili się na swoich profilach w social mediach. Jeden z takich wpisów odbił się szerokim echem w mediach. Barbara Kurdej-Szatan rozpętała prawdziwą burzę.

Liderzy PiS na pilnej naradzie
16.10.2023 14:48 Liderzy PiS na pilnej naradzie. Są przecieki, druzgocące dla Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego doniesienia

Wyniki wczorajszych wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w sieci. Teraz poinformowano o spotkaniu, jakie zarządzono dzisiaj w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński i liderzy partii chcą ustalić kierunki swoich przyszłych działań.

wybory
16.10.2023 14:12 Dwie kobiety zmarły podczas wyborów! Tragiczne kulisy obiegają Polskę, ciężko uwierzyć w JEDEN szczegół

Choć Państwowa Komisja Wyborcza oceniła przebieg całego procesu głosowania jako spokojny, nie obyło się wczoraj bez przykrych sytuacji. Co gorsza, niektóre z nich zakończyły się wręcz zgonami wyborców. Dwie seniorki po wyjściu na wybory już do domów nie wróciły.

Andrzej Duda z żoną opuścili Polskę
16.10.2023 13:43 Andrzej Duda z żoną Agatą opuścili Polskę. Podali ważne powody

Wczoraj, krótko po oddaniu głosu w wyborach parlamentarnych prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką opuścili nasz kraj. Okazało się, że politykiem kierował bardzo ważny powód. O co konkretnie chodzi?

Fatalna wiadomość dla Danuty Holeckiej
16.10.2023 12:39 Fatalna wieść dla Danuty Holeckiej. Czołowy polityk KO ujawnił, co czeka dziennikarzy TVP, trzęsienie ziemi to mało powiedziane

Wczorajsze wyniki wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w całej Polsce. Teraz wciąż nie milkną głosy na temat zaskakujących rezultatów oraz tego, jakie będą konsekwencje wyboru Polaków. Borys Budka wypowiedział się na temat przykrej przyszłości gwiazd TVP.

Antoni Macierewicz
16.10.2023 11:54 Macierewicz o WYMUSZENIU i działaniu przestępczym. Wielka afera przed oficjalnymi wynikami wyborów 2023?!

Od wczorajszego wieczora politycy komentują nie tylko sondażowe wyniki wyborów, ale także ich przebieg. Ten nie obył się bowiem bez pewnych incydentów. Bardzo stanowcze zdanie ma na ten temat Antoni Macierewicz. Chodzi o zachowanie komisji wyborczych.

Wielka radość w domu Donalda Tuska
16.10.2023 11:36 Ogromne święto i radość w rodzinie Donalda Tuska. Do jego córki Kasi właśnie masowo spływają życzenia

W domu Donalda Tuska panuje obecnie wielka radość. Nic dziwnego - w końcu partia polityka zdobyła zaskakująco wysokie poparcie i istnieje spora szansa na zawiązanie przez nią koalicji z innymi przedstawicielami opozycji. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego lider KO ma dziś się z czego cieszyć.

Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami
16.10.2023 10:36 Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami. Zapowiedział rewolucyjne zmiany, będą dotyczyły każdego Polaka

Szymon Hołownia nie krył radości po ogłoszeniu sondażowych wyników exit poll. W emocjach uderzył z zaskakującym, dobitnym oświadczeniem. Zadeklarował ogromne zmiany. Mają one dotyczyć każdego Polaka.

Wyniki late poll
16.10.2023 08:10 Wyniki late poll. Już wiadomo, kto prawdopodobnie przejmie władze w Polsce

Late poll to sondaż, który umożliwia prognozę wyników wyborów na podstawie cząstkowych danych zebranych z losowo wybranych lokali wyborczych. To właśnie dzięki niemu możemy już dowiedzieć się, kto najprawdopodobniej wygrał wybory. Oto wyniki late poll wyborów 2023.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 23:35 Nie wszyscy zwrócili uwagę, co powiedział na sam koniec. Zdumiewające słowa Jarosława Kaczyńskiego

Wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023, które zostały ogłoszone 15 października po zamknięciu lokali wyborczych, okazały się wielkim zaskoczeniem. Nie tylko ze względu na liczbę mandatów do sejmu, jakie otrzymały poszczególne partie, ale również rekordową frekwencję. Przemówienia liderów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej zelektryzowały opinię publiczną. Nie wszyscy jednak zwrócili uwagę, co na sam koniec powiedział Jarosław Kaczyński!

Wybory 2023: jaka frekwencja na referendum
15.10.2023 23:19 Wybory 2023: jaka frekwencja referendum? Miażdżące słowa senatora: "ludzie nie dali się ośmieszyć"

Wybory 2023 właśnie dobiegły końca. O godzinie 21 ogłoszono wstępne wyniki wyborów parlamentarnych oraz poinformowano, ile mandatów może otrzymać każda z partii. Przy okazji poruszono również temat referendum i tego, ile wynosiła frekwencja w tym sondażu. Słowa jednego z senatorów wstrząsnęły internetem.

Wybory 2023
15.10.2023 22:59 PKW podaje, jaka była frekwencja na wyborach 2023. Padł rekord?!

Wybory 2023 były wydarzeniem długo i niecierpliwie wyczekiwanym przez miliony Polaków. Wstępne wyniki udowodniły, że znaczna część obywateli dążyła do zmiany. W związku z tym do lokali wyborczych przez cały dzień ustawiały się dziś długie kolejki. Czy udało się nam pobić rekord frekwencji 1989 roku?

Donald Tusk zaczął mówić o Andrzeju Dudzie
15.10.2023 22:22 Donald Tusk nagle zaczął mówić o Dudzie. TAK podsumował jego kadencję. Co na to prezydent?

Dzisiaj o 21 oficjalnie zakończono trwającą od piątku ciszę wyborczą i ogłoszono wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Głos w tej sprawie zabrał sam Donald Tusk, który podczas swojej wypowiedzi poruszył również temat prezydenta Andrzeja Dudy.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 22:14 Jarosław Kaczyński usłyszał wyniki i tymi słowami zwrócił się do Polaków. Morawiecki nie mógł się opanować

15 października o godzinie 21 lokale wyborcze zostały zamknięte. Chwilę później do wiadomości publicznej zostały podane wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023. Jak zareagował na nie prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński?

5 zakazanych słów podczas wyborów
15.10.2023 22:03 5 zakazanych słów na wybory 2023. Takich ostrzeżeń w Polsce nie było chyba jeszcze nigdy

Wybory 2023 powoli dobiegają końca. Od rana otrzymujemy kolejne informacje na temat frekwencji w różnych miejscach naszego kraju, czy incydentów, jakie dzieją się w poszczególnych obwodach. Teraz wyznaczono 5 słów, których nie można używać podczas trwającego głosowania.

Tusk reaguje na sondażowe wyniki wyborów. "To koniec"
15.10.2023 21:25 Tusk reaguje na sondażowe wyniki wyborów. "To koniec"

Wybory 2023 właśnie dobiegły końca. Światło dzienne ujrzały pierwsze wyniki sondaży wyborów parlamentarnych, według których większość głosów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Głos w tej sprawie zabrał również lider opozycji - Donald Tusk, który zaskoczył swoim wyznaniem.

Znamy wyniki exit poll. Tego nikt się nie spodziewał
15.10.2023 21:03 Znamy wyniki exit poll. Tego nikt się nie spodziewał

Exit poll to badanie, polegające na zapytaniu opuszczających lokale wyborcze Polaków o to, na kogo tego dnia oddali swój głos. Taki sondaż umożliwia otrzymanie wstępnych wyników wyborów na krótko po zamknięciu obwodowych komisji wyborczych. Wiemy, kto według exit poll wygrał wybory 2023!

urna wyborcza, wybory, wyniki
15.10.2023 21:00 Kiedy wyniki wyborów 2023? Właśnie zamknięto lokale wyborcze, werdykt poznamy później niż zwykle?

Wybory parlamentarne 2023 wywołały wśród Polaków wiele emocji. 15 października w całym kraju do lokali wyborczych ustawiały się kolejki chętnych, by wypełnić obywatelski obowiązek. Ok. godziny 21 nastąpiło zamknięcie miejsc, w których można było oddać swój głos. Teraz miliony osób czekają, by poznać wyniki wyborów 2023. Kiedy będzie to możliwe?

Agata Młynarska powiedziała, co się dzieje w lokalu wyborczym
15.10.2023 20:17 Agata Młynarska o tym, co działo się w lokalu wyborczym. Poruszające słowa

Kolejne gwiazdy pochwaliły się fotografiami z lokali wyborczych. Teraz dołączyła do nich Agata Młynarska, która podobnie, jak jej koledzy i koleżanki z show-biznesu, zachęca internautów do wzięcia sprawy w swoje ręce i oddania głosu na wybranego przez siebie kandydata. Przy okazji ujawniła, jak wygląda sytuacja w lokalu wyborczym.

Łukasz Nowicki, Warszawa
15.10.2023 19:40 Łukasz Nowicki nagle przerwał podróż. Wrócił do Warszawy tylko w jednym celu. Pokazał kartę

Odkąd Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia “Pytania na Śniadanie”, mimo realizacji własnych projektów, ma o wiele więcej czasu, który może spędzić na ulubionych aktywnościach, takich jak podróżowanie. Dziś jednak coś jednak dziennikarz poinformował o innych planach. Specjalnie po to udał się do stolicy Polski.